Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w Platynowej Kolekcji. Część III

44 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 20:57, Drangir napisał:

\...\ i tam widziałem platynową WiC... ale mogłem mieć zwidy.


To niemożliwe. World in Conflict do dziś nie ukazał się w Platynowej Kolekcji. Trochę to dla mnie dziwne, bo ta gra przecież ukazała się dość dawno, choć wczoraj widziałem jakiegoś packa zawierającego podstawkę i dodatek Soviet Assault za cenę 99zł. Taki zestaw chyba się teraz bardziej opłaca kupić niż samą podstawkę za podobną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże bawią mnie ludzie, którzy narzekają na wygląd pudełka, a nawet grożą, że nie kupią przez to żadnej gry... Była jakaś akcja u was, pod tytułem "Grupowe spadanie ze schodów na łeb"? A może tak już macie poprzestawianie w czaszkach?

Dobra, nie wnikam. Pozwólcie tylko, że zabije śmiechem waszą głupotę: BUAHAHAHA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie do Postala... dobra gra z czarnym humorem :P. Mam go już, kiedyś w Play''u była 1,2 + dodatki (w osobnych numerach). Reszta gier mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna ta "nowa seria" Platyny, szczególnie mnie interesuje Postal tylko obawiam się że ta polska wersja (jak w większości tego typu gier) będzie tragiczna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> To tytuły głośne i takie, których kolejne części na długo pozostaną w pamięci graczy.

Skąd oni mogą to wiedzieć? ;0
Przewidujący przyszłość pozdrawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej kupił bym w najbliższym czasie Stalker: Czyste Niebo, bo jakoś zapomniałem o tej grze, a że jest w Platynie, to tylko się cieszyć :D I fakt, wygląd pudełek jest beznadziejny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zamawiam se Postala :D
A do Jardena: nie martw się o polską wersję, grałem w postala 2 i tam polonizacja była świetna, więc nie musisz się o nic martwić kupuj tą świetna gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wszyscy piszą że Postal głupi, a teraz widzę że zamawiacie. Tak jak CDA napisało takie mieliście wcześniej zdanie. Taka hipnoza. Ja się skuszę, ale na tego nowszego Postala, który jeszcze nie wyszedł. Te może kupię jak stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:11, Ramonek napisał:

PS mam pytanie : Czy Clear Sky to samodzielny dodatek ????

tak :)

co do tych 3 gier to nic oprócz stalkera (którego już mam) mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak narzekają,a przecież tytuły w nowej platynowej kolekcji są bardzo dobre,trzy świeżynki / Mass Effect,STALKER Czyste Niebo i Devil my cry 4 / i jedna trochę starsza / NWN2 z dodatkiem / szkoda tylko,że prawie wszystko już mam ;)
Widocznie większośc z wypowiadających się na forum osób gra tylko w jeden typ gry,ja tam lubię prawie wszystkie gatunki,dlatego zawsze znajdę coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię Gobliiins 4. Jak już "spadną" co najmniej do XK :P. BTW, chyba nie było tam zbyt wiele do polonizowania ;). A już polonizacja pełna (w przypadku 1 - 3) byłaby chyba niemożliwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój boże.. Gobliiins! Mam te gry jeszcze na dużych dyskietkach. Co jak co pierwsza gra od ponad roku którą od razu chwytam. Nie niesamowite że z tyle dennych gier ktoś coś porządnego wypuścił.

Swoją droga co ktoś polonizować chciał tam ?:P

Jestem po prostu w szoku. To jak z szamba którym jest rynek gier teraz trafić na złotą rybkę która spełni nie 3 życzenia a 4 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:15, Kafar napisał:

Jestem po prostu w szoku. To jak z szamba którym jest rynek gier teraz trafić na złotą
rybkę która spełni nie 3 życzenia a 4 ! :)

Oj bo się przeliczysz.
Z tego co czytałem w reckach to nie ma czym się podniecać. A i screeny wyglądają tragicznie. Nie wiem po co przechodzić ''na siłę'' na 3d, skoro (co udowodnił np. Runaway) nawet dzisiaj 2d się świetnie sprawdza do tego typu przygodówek. To tragiczne 3d zupełnie psuje klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować