LESZ3u

Syberia 3

22 postów w tym temacie

Dobra wiadomość dla fanów przygodówek :D Mam nadzieje, że 3 utrzyma podobny klimat jak dwie poprzednie części. Czekam z niecierpliwością na Syberie i głęboko wierze, że będzie godnym nastepcą 1 i 2 Syberii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:50, Orion napisał:

Jak zepsują tę piękną historię to się załamie. Ale pewnie w to i tak zagram.

Pierwsze dwie części były fenomenalne właśnie dzięki fabule. Miejmy nadzieje że trzecia część dorówna poprzedniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:52, DonSzabla napisał:

Pierwsze dwie części były fenomenalne właśnie dzięki fabule.


I ja jakos niezbyt ciesze sie, ze powstaje czesc trzecia. Wedlug mnie historia zostala zakonczona. Mogliby wymyslic cos nowego, a nie odgrzewac i naciagac nowa historie... choc zobaczymy, co im wyjdzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej teraz może być fabuła o powrocie z Syberii. Przecież seria już się zakończyła, a Sokal się nieco wypalił, więc to może być zbezczeszczenie serii ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 6 latach, nadszedł czas na odświeżenie tematu :) Są tu fani tej zacnej przygodówki? Ja myślę, że zakupię trójkę zaraz po premierze. Już się nie mogę doczekać, żeby jeszcze raz wsiąknąć w tę historię i zobaczyć więcej tych przepięknych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 00:26, Orion napisał:

Po 6 latach, nadszedł czas na odświeżenie tematu :) Są tu fani tej zacnej przygodówki?
Ja myślę, że zakupię trójkę zaraz po premierze. Już się nie mogę doczekać, żeby jeszcze
raz wsiąknąć w tę historię i zobaczyć więcej tych przepięknych lokacji.


3 razy startowałem do pierwszej części. W końcu, praktycznie na dniach udało mi się przejść :) Gra mnie wessała po same uszy i zabieram się do 2 części. Po III też sięgnę na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum nie gra? Gra ukazała się już 20 kwietnia i jest o niej bardzo cicho, brak recenzji, itp.

Nigdy nie grałem w żadną część serii ani w żadną inną przygodówkę tego typu ale obejrzałem sobie gameplaye z początku gry i zaciekawiła mnie fabuła, na tyle, że jestem skłonny zakupić ten tytuł, ale ...

Gra ma ponoć poważne problemy techniczne i to nie tylko na PC, gdyż wersja PS4 jest ponoć równie niegrywalna. Niektórzy na PC mają tylko czarny ekran i tyle grę widzieli, więc trochę się obawiam zakupu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2017 o 18:45, lis_23 napisał:

Nikt na forum nie gra? Gra ukazała się już 20 kwietnia i jest o niej bardzo cicho, brak recenzji, itp.

Nigdy nie grałem w żadną część serii ani w żadną inną przygodówkę tego typu ale obejrzałem sobie gameplaye z początku gry i zaciekawiła mnie fabuła, na tyle, że jestem skłonny zakupić ten tytuł, ale ...

Gra ma ponoć poważne problemy techniczne i to nie tylko na PC, gdyż wersja PS4 jest ponoć równie niegrywalna. Niektórzy na PC mają tylko czarny ekran i tyle grę widzieli, więc trochę się obawiam zakupu.

Hej, gra ma straszne problemy techniczne ja na swoim laptopie mam problemy z uruchomieniem bo co chwile wywala do pulpitu. W dodatku gra jest stanowczo za krótka i fabuła jakoś nie porywa... Poczytaj recenzje na steamie, dużo osób wytyka błędy techniczne oraz narzekają na ścieżkę dźwiękową... 

Na Twoim miejsu by poczekał aż stanieje bo te 200 zeta to stanowczo za dużo, ja żałuję, że grę kupiłem w preorderze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Isildur napisał:

Hej, gra ma straszne problemy techniczne ja na swoim laptopie mam problemy z uruchomieniem bo co chwile wywala do pulpitu. W dodatku gra jest stanowczo za krótka i fabuła jakoś nie porywa... Poczytaj recenzje na steamie, dużo osób wytyka błędy techniczne oraz narzekają na ścieżkę dźwiękową... 

Na Twoim miejsu by poczekał aż stanieje bo te 200 zeta to stanowczo za dużo, ja żałuję, że grę kupiłem w preorderze...

Po pierwsze: na ścieżkę dźwiękową nie można narzekać, gdyż jest ona świetna.

Po drugie; gra jest dłuższa od dwóch poprzednich części,

Narzekać można na słabą stronę techniczną i oprawę graficzną, które stoją na niskim poziomie, więc wstrzymam się i poczekam na obniżkę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to był mój typ na ten rok, ale póki co też się wstrzymuję z kupnem własnej, o ile w ogóle to zrobię w końcu :P było grane już u kumpla, pierwsza ciekawość zaspokojona i na razie mnie nie ciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy jutro na rozpoczynającej się wyprzedaży na Steam cena gry jakoś drastycznie spadnie? Na razie najtaniej na necie znalazłem ją za 99 zł, a Empik dodaje do gry pamięć USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lis_23 napisał:

Zastanawiam się, czy jutro na rozpoczynającej się wyprzedaży na Steam cena gry jakoś drastycznie spadnie? Na razie najtaniej na necie znalazłem ją za 99 zł, a Empik dodaje do gry pamięć USB.

Szkoda, że np tostera nie dają, albo monopoly, to bym wziął. A tak na poważnie, ja też wstrzymuję się z zagraniem, jakoś tak dużo tytułów do ogrania mam, a wiem, że do Syberii to trzeba porządnie przysiąść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lis_23 napisał:

Grę znalazłem bardzo tanio na Instand Gaming (14 Euro) ale czy jest to strona/sklep awrta zaufania?

Nie znam, o instant-gaming to widze tylko info, ze to keyshop i za placenie paypalem to biora dodatkowa oplate i czesto/a moze zawsze to wysylaja skan klucz. ale nie wiem na ile to aktualne.

Zajrzalem tam i syberia 3 jest niedostepna/out of stock, nie wiem jak bylo  gdy sprawdzales cene.

Nie widze promocji w empiku, ze do gry dodaja pamiec usb? to jakas lokalna promocja? A wg opisow w necie to gra w polskiej dystrybucji to zawiera poprzednie czesci.(ale trzeba sprawdzac opisy, bo pudelkowe tez dodaja gry ale tylko premierowe wydanie, bo jest tez edycja bez tych gier za taka sama cene) (W empiku do premierowego wydania dodaja jeszcze krotki komiks-ale cena ze 130 zł.)

Jak masz konsole to nie lepiej kupic (ewentualnie uzywana|) konsolowa edycje-ale widze, ze sa drosze od pecetowych-, jak gra sie spodoba to sprzedac plyte, a kupic pecetowa-jak chcesz pecetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się