Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie


Fajna giera do zapchania czasu, gra ktoś jeszcze?
http://mybrute.com/

Robimy sobie gladiatora, wybieramy mu wygląd i kolory, ustawiamy hasło do konta i lejemy się na arenie. Ogólnie wszystko w tej grze jest losowe, włącznie ze statystykami i bonusami po awansie.

Jeśli ktoś ma ochotę na walkę- mój brute to ISAO2

btw poprzedni wątek wylecial za "podawanie linków referencyjnych", więc jak ktoś chce powalczyć to przed mybrute w adresie powyżej wpiszcie Isao2..
:)
Póki co mam 3 poziom, pejcz, halabardę i bonus do zręczności ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam 4 poziom mam miecz i paletke od tenisa ;D a gra fajna szkoda tylko ze 3 walki w ciagu dnia mozna stoczyć.. :|
edit moja postac to miodus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowe? a fe... to równie bezsensowne, co granie w karcianą wojnę. Ktoś ma za dużo czasu.
P.S. Zagrałem w tą grę. Wytrzymałem do drugiego lvlu, można czas spędzić dużo bardziej pożyteczniej. Do takich rodzajów gier, jestem kompletnie uprzedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Do chrzanu był. Beznadziejne staty i miał aż 3 bronie, za to żadnego bonusa. Stwierdziłem, że do 3 razy sztuka i zrobię coś lepszego- i tak powstał Isao2 xD
Może nie jest jakiś mega, ale ma bat, który jest jedną z lepszych i rzadszych broni w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:28, Budo napisał:

ciach

a ja mam takie pytanie mam swoje konto czy moge stworzyc jeszcze jedniego pupila na tym samym koncie ? Jesli tak to w jaki sposob?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tam w zasadzie nie ma czegoś takiego jak konto- po prostu robisz nowego bruta i wymyślasz mu hasło, tak, żeby nikt inny się na niego nie wbił. Tam nie podaje się emaila, ani niczego takiego. Z tego też powodu- nie gubcie haseł, bo ich nie odzyskacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:43, Belmundo napisał:

Losowe? a fe... to równie bezsensowne, co granie w karcianą wojnę. Ktoś ma za dużo czasu.


Ta gra w zasadzie czasu nie zabiera, dlatego można wybaczyć losowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:45, Budo napisał:

/.../

Do chrzanu był. Beznadziejne staty i miał aż 3 bronie, za to żadnego bonusa. Stwierdziłem,
że do 3 razy sztuka i zrobię coś lepszego- i tak powstał Isao2 xD
Może nie jest jakiś mega, ale ma bat, który jest jedną z lepszych i rzadszych broni w
grze :)


Właśnie, przed chwila załatwiłem gościa z maczugą i tarczą :D A ja miałem tylko nożyk i włoćznię :)

a tak BTW, jest do Ciebie jakiś kontakt oprócz mailowego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Maczuga to popularna broń- duży dmg, ale łatwo uniknąć ciosu, z tarczą to nie wiem jak jest. Najgorzej jak trafisz kogoś z ciężkim cepem- ponad 40 obrażeń...
Kontakt do mnie- wal na maila, a najwyżej dalej będzie więcej lol. To przyzwyczajenie jeszcze z czasów moderki- jakbym wtedy podawał gg, to bym miał niezły spam codziennie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:50, Budo napisał:

/.../


Z tarczą ostro się blokował, dużo razy w nią trafiałem :D Można powiedzieć, że wygrałem minimalnie, ale to chyba tylko dlatego, że mam szybkiego brute''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 08:27, AssaxoN napisał:

Łatwa gierka 6 gier no i 6 zwycięstw xD .


Przeważnie takie są początki, potem zaczynają się schody ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może, ale mam od samego początku jakies 2 kule przyczepione do patyka (nie pamiętam jak to się nazywa) i jakiegoś psa i nóż i 3 lvl ;p.
Czytaliście?:
Tournament of 19 April 2009 chyba się zapisałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 10:17, SimpleGamer napisał:

No cóż, My Brute wygląda ciekawie :]
Mógłby mi tylko ktoś wytłumaczyć jak walczyć po wejściu na arene ?


Jak wchodzisz na arenę to klikasz na przeciwnika z którym chcesz walczyć, potem potwierdzasz i odbywa się walka.

Hah a mnie nie złapiecie bo ja jestem na La Brute, na francuskiej wersji ^_^ Dobilem 14lvl i nie chce mi sie już zmieniać :P

Edit: Chyba ze chodziło o to o czym Budo, ale tak pytanie zrobione, mozna sie pomylić :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 09:45, AssaxoN napisał:

No może, ale mam od samego początku jakies 2 kule przyczepione do patyka (nie pamiętam
jak to się nazywa) i jakiegoś psa i nóż i 3 lvl ;p.


No to chyba lepiej wylosować nie mogłeś- najlepsza broń i w dodatku zwierzak, materiał na bossa ;]

SimpleGamer---> hehehe, że zacytuję pewien film "good question babciu" ;]
Nie masz wpływu na walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować