Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Heh tak tak gierka mile się prowadzi,cieszy oko i ogólnie zabija nudę tylko mnie denerwuje jedno,a mianowicie mam postać na 2 lvl mam jakieś 2 skille (wyskok jakiś i tornado) i jak gram to uniki z wyskokiem jeszcze mi czasami robi ale co do tornada to ani razu nie dojrzałem aby takie coś wykonywał może tego nie widać a może coś mi się zepsuło no i jeszcze jeden patent a mianowicie walczę z 1 lvl''ami i oni mają jakieś pety,bronie itp a ja na 2 lvl nic tylko gołe pięści.Wyjaśni mi może ktoś tak dogłębnie o co chodzi do końca ;D


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Polecam mój pierwszy post w wątku. co do tornada, to po prostu chodzi o wielokrotne ataki o ile nie pomyliłem bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:31, Budo napisał:

Ja tam przeważnie zajęcia koło 10:00 to się zapiszę :p
ale jak wstaję przed siódmą to też kompa czasami odpalam ;]


Pff, ten to ma dobrze ;D Ale dziś się zapisałem, ciekawe jak pójdzie ^^ No i 5 lvl wbity, rządzę :P

Aha polecam takie chłopca do bicia, jest taka postać: Zenn ,na czwartym levelu, nie ma broni, skilli, ani peta i nikt nim nie gra raczej, więc można łatwo nabijać expa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:44, Outlander-pro napisał:

Aha polecam takie chłopca do bicia, jest taka postać: Zenn ,na czwartym levelu, nie ma
broni, skilli, ani peta i nikt nim nie gra raczej, więc można łatwo nabijać expa xD

o.0 przyda się, ostatnio nie mam z kim walczyć :)
Ps. Jeśli ktoś ma 4-5 lvl i szuka kogoś słabego to polecam brute: confident91. Wbiłem mu 4 lvl i uznałem, że dalsza gra tym charem nie ma sensu (ma aż 4 skille a żadnej broni, w związku z czym nie da się nim wygrać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj w wątku o My Brute!
Czym jest ta giera? Ano prostym i przyjemnym zabijaczem czasu. Wystarczy wbić się na stronką mybrute.com, stworzyć własnego brutala i powalczyć nim trochę na arenie- w miarę kolejnych walk nasz gladiator awansuje, zdobywa nowe ulepszenia, bronie, zwierzaki i podnoszą mu się statystyki.

Garść informacji o grze:
- uczniów dodaje nam gdy ktoś kliknie w link xxx.mybrute.com, stworzy bruta po raz pierwszy i zawalczy z nami. wtedy dostajemy 1 punkt doświadczenia, taką samą ilość expa dostajemy też przy każdym awansie ucznia (xxx to nick naszego zawodnika). Uczniowie dodają expa tylko, gdy są dodani z różnych numerów ip, więc pola na oszustwa tutaj nie ma,
- klan można założyć od 10 poziomu,
- są tylko 3 walki dziennie, ilość ta się nie zwiększa,
- po każdym turnieju w którym braliśmy udział jest dzień przerwy, dostajemy normalnie codzienne walki, ale nie możemy zapisać się do kolejnego turnieju,
- dobór bonusów i ulepszeń przy awansie jest losowy, tak jak losowa jest sama walka. My wybieramy tylko przeciwnika i trzymamy kciuki ;P
- stronka z przydatnymi informacjami: http://mybrute.wikia.com/wiki/My_Brute_Wiki

Powodzenia na arenie! :)

Edit: Paladynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 01:21, rob006 napisał:

Przy awansie jako bonus dostałem peta i HP spadło mi o 10. O_o To normalne?


Mi też chyba spadło gdzieś tam- może to być właśnie związane z petem, ale nie jestem pewien. Teraz mam 6 czy tam 7 poziom i 59 życia ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 08:23, Budo napisał:

Ale żenada dostałeś już chyba 4 bonus do zręczności (po co mi one, jak mam już 14??)
i... kij.. bombowy awans xD


Doszedłem do wniosku, że ta gra nie polega na walce, turniejach itp, tylko na zdobyciu jak największej ilości pupils. xD Jedną postacią na 3 lvlu udało mi się pokonać gościa na 6, możecie zobaczyć jakim fartem=> http://robdrake.mybrute.com/tf/5772675 :D. Generalnie nie mamy na nic wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 11:59, rob006 napisał:


Doszedłem do wniosku, że ta gra nie polega na walce, turniejach itp, tylko na zdobyciu
jak największej ilości pupils. xD Jedną postacią na 3 lvlu udało mi się pokonać gościa
na 6, możecie zobaczyć jakim fartem=> http://robdrake.mybrute.com/tf/5772675 :D. Generalnie
nie mamy na nic wpływu...


O to chodzi - im więcej pupilów, tym gra bardziej popularna. Swoją drogą, bardzo cwany system ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stworzyłem swojego brutala. Gra bardzo fajna. Dwie pierwsze walki poszły jak po maśle. Trzecia bardzo emocjonująca, bo gość miał miecz i psa, a ja z gołą łapą. Szczęśliwie skill Thief pozwolić zakosić sworda, sieknąć przeciwnika, i gdy mieliśmy hp na jeden hit-wykończyłem chama.
Mój brutal: http://kerthil.mybrute.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 08:23, Budo napisał:


Ale żenada dostałeś już chyba 4 bonus do zręczności (po co mi one, jak mam już 14??)
i... kij.. bombowy awans xD


Na nic Ci się nie zdały w walce ze mną ;D Mimo iż masz dwa levele więcej, zownowałem Cię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:06, Piotrbov napisał:

Jak można bronie znaleźć/dostać?


Dostajesz losowo na początku lub po awansie na kolejny poziom. Wszystko jest tu losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:28, Baluk25 napisał:

Co do postu przypiętego, to jest w nim literówka, bo się nie piszę turniejuw :)


Ale wstyd :/
Już napisałem, żeby poprawili, dzięki. Ja mam chyba jakąś ukrytą skłonność do dysleksji, bo czasami to takiego byka walnę, że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować