Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Echh, do dupy jest to, że niektórzy dostają te wypasione zwierzaki już na początku. O ile mój Lampardos sobie nieźle radzi w walce z pojedynczym przeciwnikiem, to w walce z niedźwiedziem czy tym srebrnym czymś po prostu dostaje wycisk. Niedźwiedź zadaje spore obrażenia, a srebrny ma nawet 5 ataków... po takim combosie z 60 punktów obrażeń może zadać.

Ekstra.

Aż tak mocnych zwierzaków być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie łam się, na wyższych levelach zwierzak jest o kant tyłka rozbić - wtedy przeciwnik ma więcej broni, więcej umiejętności itd. zabija zwierza jednym ciosem, czasami zarzuca siecią i go wyłącza z walki.
podbij level, a zobaczysz, ze wilczek czy niedźwiadek nie robią już większego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:00, Azra napisał:

nie łam się, na wyższych levelach zwierzak jest o kant tyłka rozbić - wtedy przeciwnik
ma więcej broni, więcej umiejętności itd. zabija zwierza jednym ciosem, czasami zarzuca
siecią i go wyłącza z walki.
podbij level, a zobaczysz, ze wilczek czy niedźwiadek nie robią już większego wrażenia.


Może i tak, ale i tak na początku to praktycznie 95% wygranych walk dla posiadacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sobie tak klikam i klikam, ale muszę przyznać że z biegiem czasu gra się robi nudna - zwłaszcza jeżeli się spojrzy na ludzi z lvl o kilkadziesiąt poziomów wyższymi, którzy mają mniej niż 100walk... Grając uczciwiete levele zdobywamy zbyt wolno, z drugiej strony mógłbym sobie stworzyć całą hordę brutów w pracy, tylko jaki jest tego sens? po osiągnięciu 12lvl musze zrobić kolejny przesiew i mało perspektywiczne bruty wywalić z zakładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo źle sobie przeciwników dobierasz :) Mi się jeszcze niedźwiedź nie trafił, a jestem tuż za Tobą.
Za to ostatnio naciąłem się na kolesia, który miał 308 życia i różne umiejętności i bronie (jak to możliwe?).
Sądziłem, że przy takiej ilości HP będzie słabszy w walce... no i się przeliczyłem ;P Shit happens.
Teraz staram się wybierać kolesi ze zbliżonym poziomem życia i nie trafiają mi się tacy z grizzly niet strielali, albo z innymi husky ;P
Najbardziej mnie rozwala, jak ludzie nie zabezpieczają kont hasłem... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:57, Azra napisał:

hmm kiedyś widziałem gościa z 900hp ;]
skill Immortal = pwnzzor.


Tak, tylko gość miał 8 level...Ja mam 122HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oddam brutala w dobre rece;]
Level 9
strenght 12
agility 12
speed 4
health points 81
bronie noz ,mieczyk, kość, maczuga
zdolnosci dodatkowe herculean strenght i feline agility
zwierzaki Misiek

Ktoś chetny ? bo ja nie mam czasu i checi juz w to grac a szkoda takiej postaci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 16:24, kordzio1 napisał:

Ciekawe czy to ktoś stąd pododawał mi do bruta sram.pl pupili z ksywami "cham", "cham
ze wsi" i kilu innych chamów :D?


Pewnie jacyś zieloni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram sobie ostatnio, ale jedno mi się nie podoba :P że żeby osiągnąć jakiś sensowny level trzeba mieć od groma pupili, a na wyższych levelach ludzie mają po kilkanaście tysięcy ich to trochę przegięcie jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować