Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Heroes wystartuje w "lecie"

56 postów w tym temacie

"(...) musiał mieć naprawdę niewiele szczęścia, aby się doń nie dostać."

Zaitsev, polski język jest już wystarczająco pokręcony, jeśli chodzi o przeczenia, po co dodatkowo komplikować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie ta Beta już wystartowała w lato... ale zeszłe :E Muszę przyznać że gra przeszła od tego czasu niezłą przemianę. Na plus ofkorz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od czwartku i nawet fajna. Ale nie podoba mi się płacenie za stroje itp. Może płacenie jeszcze tak ale za miesiąc użytkowania?? Niektóre na zawsze ale liczy się sam fakt że płacić trzeba.

Miała być darmowa :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 15:26, Slappy napisał:

Miała być darmowa :\


I jest darmowa, ale ta gra od samego początku miała opierać się na takich mikrotransakcjach oraz reklamach. Płatne są tylko różne ciuchy, które na skill nie mają wpływu :P

A ja gram i muszę przyznać, że gierka jest naprawde fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nie przeszkadzają. Tzn. trochę wkurzające jest, że to wszystko tylko na 30 dni, ale trzeba jednak zrozumieć wydawców. Gra jest za darmo, a rzeczy które można kupić nie są niezbędne.

dulak: a kto będzie pracował za darmo? Tzn. goście którzy zrobili te grę nie są wolontariuszami, odwalili kawał dobrej roboty i chcą trochę zarobić, a przecież nikogo nie zmuszają. Ba, wręcz lepszy to system niż by Ci kazali zapłacić za grę.

To się nazywa walka z piractwem, świetne rozwiązanie. Bo kto chce to zagra za darmo, czyli nie musi piracić. A zarobią na mikrotransakcjach (czy jak to się tam zwie) pewnie niezłą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 15:47, dulak napisał:

Ja już jestem w becie od dłuższego czasu i nie podobają mi się takie komercyjne smaczki
jak kupowanie battlefield points.


Hehe, to prawie jak Microsoft points. Ale i tak, ja czekam na Bad Company 2, co nie znaczy, że Heroes jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oprócz kilku nowych map nic tu już nie zmienią , gra jest całkowicie casualowa , nie podchodzi mi ;), pomijam że żeby zabić snajperem kogoś np. Żołnierza trzeba mu trafić grubo ponad 2 strzały prosto w głowę ;), gra taka do pogrania w pracy jak się kto nudzi ale jakiegoś większego szału nie zrobiła na mnie. mało broni , wszystko płatne na miesiąc tylko ;) spodziewalem sie czegos lepszego czekam na BF 1943.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra na jakieś parę godzin, a porównania z Team Fortress są całkowicie nietrafione, gierka jest przeciętna, a wyciąganie pieniędzy za "wypożyczanie" ubrań to jakaś kpina, wole zapłacić pełną kwotę za poważną grę niż mieć coś za półdarmo w takiej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na to kupowanie ciuchów itp. Bo w pierwszej becie wszystko były dostępne od początku, i gra wtedy była nudna jak flaki z olejem. Poza tym można taniej wypożyczyć ciuch, a drożej kupić go na zawsze. Więc ocb? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:18, Daimon084 napisał:

MisioKGB, może masz zablokowane pokazywanie obrazków w mailach ?
A key może być przesłany w formie zdjęcia.


Pomogli na oficjalnym forum Battlefielda. Wystarczyło ściągnąć email i otworzyć w windowsowym. :) Nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować