Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Heroes wystartuje w "lecie"

56 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 18:11, Undertaker napisał:

A ja się nie mogę doczekać. Cholerne lato tuż, tuż, więc nie będę sobie smaku psuł betą
i poczekam na full.



a co tu sobie psuć skoro beta jest fantastyczna i jak coś zmienią to bardzo kosmetycznie. Mam klucz do bety od 3dni i gra się fantastycznie i nie widzę nic co tak bardzo razi w oczy, że aż prosi się by to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak a gra miala wyjsc w lecie, ale rok temu ! Mam nadzieje ze przez ten czas na prawde zrobia porzadna gre, wiecej map, no i przydalo by sie jeszcze przynajmniej ze 2 klasy wiecej. I troche wiecej ubran (tych za VP).

I milo by bylo gdy by raczyli juz wiecej nie przesuwac daty premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:26, emace23 napisał:

Team Fortress II RULEZZZ :) wydaje mi się, że BH raczej jej nie przebije, pozdrawiam

Oczywiście, że jej nie przebije nawet nie ma szans Team Fortress 2 niszczy Battelfield Heroes na całej linii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 18:35, Kur0 napisał:

Tak tak a gra miala wyjsc w lecie, ale rok temu ! Mam nadzieje ze przez ten czas na prawde
zrobia porzadna gre, wiecej map, no i przydalo by sie jeszcze przynajmniej ze 2 klasy
wiecej. I troche wiecej ubran (tych za VP).

I milo by bylo gdy by raczyli juz wiecej nie przesuwac daty premiery


"Przydało by się gdy byś używał czasem słow nika. :)."

Przy "kartonowej" grafice ciężko jest coś popsuć. Tylko, że... dlaczego to się tak długo pobiera. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF nie musi bić TF2 bo nigdy TF2 nie pobiło BF. Proste. Nie wiem co tu do gadania w tej sprawie :). Pierwszy był BF niż TF2 i nigdy nie stracił pozycji lidera nawet jeśli Quake chciał z nim walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie wszystkie części BF, oprócz Secret Weapons i BF 2142, i NIE podoba mi sie za nic kierunek w którym Ci goście zmierzają, jeśli nie zrobią porządnego BF 3 to spokojnie mogą sie zabrać za simsy, bo większego wyłudzacza kasy nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że wraz z fullem naprawią problem częstych disconnectów ( mnie rozłancza co 5-10 min) i słyszałem że to nie tylko mój problem,a z np. cs nie mam zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:17, Kafar napisał:

BF nie musi bić TF2 bo nigdy TF2 nie pobiło BF. Proste. Nie wiem co tu do gadania w tej
sprawie :). Pierwszy był BF niż TF2 i nigdy nie stracił pozycji lidera nawet jeśli Quake
chciał z nim walczyć :)

nie chciałbym cię martwić, ale BF został dawno pokonany choćby przez CoD4, a już w przedbiegach nie miał szansy z popularnością CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:17, Kafar napisał:

BF nie musi bić TF2 bo nigdy TF2 nie pobiło BF. Proste. Nie wiem co tu do gadania w tej
sprawie :). Pierwszy był BF niż TF2 i nigdy nie stracił pozycji lidera nawet jeśli Quake
chciał z nim walczyć :)


Pierwszą część Battlefielda wydano w 2002 roku, a pierwsza część Team Fortress jest z 1996 roku, więc to TF jest był wydany jako pierwszy. Chyba, że porównujesz pierwszego Battlefielda z drugą częścią Team Fortress : D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Szkoda serii Battlefield. Teraz jedynie Bad Company zostaje. Heroes toż to jakiś żart. Wygląda jak wojenne Team Fortress 2. A 1943 jakoś graficznie takie kolorowe, nie pasuje, coś jak to Heroes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla (farciarz, tak samo jak ja 44 tygodnie i dostał klucz a ja nie... trudno) i bardzo mi się spodobała. Commando roxx! Tylko te "przedmioty na czas" trochę w oczy kłują, a nie miałem dość czasu by zakapować ock z systemem płatności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:13, Dr_Freeman napisał:

Ehh... Szkoda serii Battlefield. Teraz jedynie Bad Company zostaje. Heroes toż to jakiś
żart. Wygląda jak wojenne Team Fortress 2. A 1943 jakoś graficznie takie kolorowe, nie
pasuje, coś jak to Heroes :/


Bad Company też jest trochę zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:37, Gremo napisał:

Mam prawie wszystkie części BF, oprócz Secret Weapons i BF 2142, i NIE podoba mi sie
za nic kierunek w którym Ci goście zmierzają, jeśli nie zrobią porządnego BF 3 to spokojnie
mogą sie zabrać za simsy, bo większego wyłudzacza kasy nie widziałem...


Faktycznie wyłudzają tę kasę darmową grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unable to connect (1002), yhy, pograłem ostro. Ściągam jeszcze raz. Jeśli znowu będzie to samo, poleci kilka ciepłych słów do ekipy BF''a, po angielsku, niemiecku, czy jak tam im będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 23:43, MisioKGB napisał:

Unable to connect (1002), yhy, pograłem ostro. Ściągam jeszcze raz. Jeśli znowu będzie
to samo, poleci kilka ciepłych słów do ekipy BF''a, po angielsku, niemiecku, czy jak
tam im będzie pasowało.


Grę uruchamia się przez stronkę http://play.battlefield-heroes.com/ . Tam podajesz nazwę i hasło użytkownika, logujesz się na swoje konto, i naciskasz żółty button "Play now!". Dziadostwo nie działa z Google Chrome (co zmusiło mnie do zassania ''liska'') - do odpalania gry należy używać IE/Firefoksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować