Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Heroes wystartuje w "lecie"

56 postów w tym temacie

Nie no ludzie nie bądźmy śmieszni z TF 2 mało co może teraz konkurować w sieciowych fps. A na pewno nie taka kruszynka jak Battlefield Heroes.


"BF nie musi bić TF2 bo nigdy TF2 nie pobiło BF. Proste. Nie wiem co tu do gadania w tej sprawie :). Pierwszy był BF niż TF2 i nigdy nie stracił pozycji lidera nawet jeśli Quake chciał z nim walczyć :)" Wtf?!

A i ofc nie chozdiło mi o tytanów pokroju cs Ale tf2 jest zaraz pod tą nietykalną grupką.
(Srry za wszystkie błedy ale godzina robi swoje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo, Battlefield Heroes jest samo w sobie fajne, ale tego kto optymilizował klienta, żeby działał jak najwolniej i jak najbardziej się ciął, powinno się powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA pykam w betę już od miesiące i gra mnie strasznie wciągnęła :D Jak dla mnie jedyną wadą jest bardzo uboga liczba map (3), a reszta wymiata. Rażą mnie komentarze takie jak: Nuudne, po dwóch dniach już mi się nie chciało grać... Pewnie po prostu nie umesz grać i gniesz co 10 sekund ?? Czyż nie?? Dla ciebie nudne, innym się może spodobać, a co nas obchodzi jak ty odebrałeś grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 01:16, Jumpek napisał:


przepraszam, że wtrącę, ale TF2 ma około 4000 aktywnych serwerów a w tej dziurze pomiędzy CS a nim jest cała masa gier fps. TF2 jest ciekawą grą ale do mnie nigdy nie przemawiała i sądząc po ilości serwerów do wielu ludzi nie przemówiła również :) Dla przykładu BF2 ma prawie identyczną liczbę aktywnych serwerów, CoD4 w zależności od pory dnia 17000 - 20000, CS: Source ponad 30000, CS 1.6 około 50000. Także nie radziłbym stawiać TF2 nawet blisko kolosów pokroju CS (którego nie lubię tak przy okazji :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Snowsky

Czyli mamy rozumieć, żę wg Ciebie Liczą się tylko pozytywne opinie, a jak komuś się nie podoba znaczy, że nie potrafi grać? Tak się składa, że opinie są różne i warto wysłuchać wszystkich zanim podejmie się decyzję o zakupie gry w przypadku gdy nie miało się okazji zagrać samemu. To jest cały sens ich wygłaszania. I pytanie z drugiej strony: "Co nas obchodzi jak ty odebrałeś grę?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 23:43, MisioKGB napisał:

Unable to connect (1002), yhy, pograłem ostro. Ściągam jeszcze raz. Jeśli znowu będzie
to samo, poleci kilka ciepłych słów do ekipy BF''a, po angielsku, niemiecku, czy jak
tam im będzie pasowało.

Poszukaj na forum bety, musisz odblokować porty w routerze/firewallu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 23:43, MisioKGB napisał:

Unable to connect (1002), yhy, pograłem ostro. Ściągam jeszcze raz. Jeśli znowu będzie
to samo, poleci kilka ciepłych słów do ekipy BF''a, po angielsku, niemiecku, czy jak
tam im będzie pasowało.


A jak odpalasz gierkę ? Z ikonki exe. ? Jeżeli tak, to chciałbym Ci powiedzieć, że w ten sposób gra nie ruszy ;). Musisz wejść na http://play.battlefield-heroes.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już w betę od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że gra mi się świetnie. Nie jest to może jakiś super wypasiony tytuł z grafiką, która rzuca na kolana, ale ma swój klimacik. Gra nastawiona przede wszystkim na radochę z grania ;] Jak dla mnie świetny tytuł i warty polecenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 10:29, Snowsky napisał:

JA pykam w betę już od miesiące i gra mnie strasznie wciągnęła :D Jak dla mnie jedyną
wadą jest bardzo uboga liczba map (3), a reszta wymiata. Rażą mnie komentarze takie jak:
Nuudne, po dwóch dniach już mi się nie chciało grać... Pewnie po prostu nie umesz grać
i gniesz co 10 sekund ?? Czyż nie?? Dla ciebie nudne, innym się może spodobać, a co nas
obchodzi jak ty odebrałeś grę??


Ja przestałem grać po tygodniu i zawsze byłem w pierwszej trójce na rankingu, może nie licząc pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać ,żeby w nią sobie pograć. Zastanawia mnie jedno czy naprawdę jest taka frajda z tej gry? Gram czasami sobie w TF2 i jeśli będzie tak samo fajna to z przyjemnością spędzę przy niej kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście znajduje się w śród graczy obdarowanych kluczem :) .pierwsze wrażenie - naprawdę niezła gra . Wadą w becie jest to , ze co jakiś czas serwery padają lub wywala z serwera ale jako ze jest to beta jest to zrozumiałe ;). Jak narazie gram po stronie Royal -Żołnierzem :) Postać 12 lvl. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pograniem ze mną to Ksywa w grze Calisius ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować