• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Counter Strike Source - Problem ( chodzi o otwarcie consoli )

Pytanie

Otóż nie wiem gdzie otwiera się konsolę w Source , kiedyś konsola otwierała mi się na przycisku zwanym tylda czyli ta taka fala pod ESC , teraz klikając na to nic się nie otwiera nie wiecie może jak zrobić by z powrotem na tym guziku to było bo nie wiem gdzie teraz jest i nie wiem jak w opcjach to ustawić , proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.04.2009 o 15:17, Shiraco napisał:

Otóż nie wiem gdzie otwiera się konsolę w Source , kiedyś konsola otwierała mi się na
przycisku zwanym tylda czyli ta taka fala pod ESC , teraz klikając na to nic się nie
otwiera nie wiecie może jak zrobić by z powrotem na tym guziku to było bo nie wiem gdzie
teraz jest i nie wiem jak w opcjach to ustawić , proszę o pomoc



Sprawdź może w folderze z grą w pliku config.cfg . Tam każdy klawisz ma przypisane działnie. Odnajdź "tylde" lub " ` " i w cudzysłowiu wpisz "toggleconsole". Zapisz i powinno działać. Ewentualnie może być tak, że w cs:s konsola jest pod innym klawiszem, więc możesz sprawdzić.
Nie jestem pewien czy w cs:s jest tak samo jak w 1.6, więc radzę Ci zrobić kopię zapasową pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.04.2009 o 15:26, Kolumb95 napisał:

Sprawdź może w folderze z grą w pliku config.cfg . Tam każdy klawisz ma przypisane działnie.
Odnajdź "tylde" lub " ` " i w cudzysłowiu wpisz "toggleconsole". Zapisz i powinno działać.
Ewentualnie może być tak, że w cs:s konsola jest pod innym klawiszem, więc możesz sprawdzić.


Znalazłem ten plik config.cfg ale nie wiem czym go otworzyć :( , czym to się otwiera ( jakiś program czy coś ? ) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Słuchaj pogrzeb w opcjach gry (ustawieniach) bo w hl2 trzeba zaznaczyć ptaszkiem opcję w zaawansowanych żeby konsola była aktywna (żeby ją tyldą uruchomić) więc myślę, że w Source będzie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2009 o 16:06, S1G napisał:

dowolnym edytorem tekstowym, nawet systemowym notatnikiem


Więc to z cofing.cfg nie pomogło bo pisze tak jak każecie mi pisać :P , czyli jest dobrze , jeżeli wchodzę w opcje gry , klawisze to nigdzie nie widzę żeby było ustawienie do konsoli itp. :( a jak naciskałem wszystkie klawisze po kolei to się nie włączyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2009 o 19:50, Shiraco napisał:

> dowolnym edytorem tekstowym, nawet systemowym notatnikiem

Wiec to z cofing.cfg nie pomog3o bo pisze tak jak ka?ecie mi pisaa :P , czyli jest dobrze
, je?eli wchodze w opcje gry , klawisze to nigdzie nie widze ?eby by3o ustawienie do
konsoli itp. :( a jak naciska3em wszystkie klawisze po kolei to sie nie w3ączy3a :(


W ustawieniach powinieneś mieć tak,jak na scr. Inaczej mieć nie możesz.

20090418224055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.04.2009 o 22:41, mydave04 napisał:

>
W ustawieniach powinieneś mieć tak,jak na scr. Inaczej mieć nie możesz.

No właśnie tak samo jest w hl2 jak już pisałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok już mam dzięki wszystkim :D , na forum głównym już tyle razy pytałem a odpowiedzi to rzadkość dlatego założyłem nowe uznaje temat za zamknięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować