• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maxtreme

Dziwne zachowania modemu - DSL TP

Pytanie

Dość pilny problem,bo do internetu będę mieć dostęp tylko dzisiaj w niedzielę.
Kupiłem do firmy internet DSL TP wiadomo,że to korzenie ma w neostradzie i jest dość dziwny problem,bo wpisałem IP abonenta,bramę,maskę i DNS''y i wszystko było dobrze przez jeden dzień.Od wtorku występuje coś takiego:
Włączam komputer,modem,zapalają się lampki od Power,Ethernet,DSL,Internet i Activity miga,wszystkie zielone.Modem to SpeedStream 4100 ,pracuję w internecie i nagle pojawia się na pulpicie(prawy dolny róg)informacja,że kabel sieciowy jest odłączony.Patrzę na modem,a tam świeci się czerwona lampka pod Power i tylko tyle,reszta całkowicie zgaszona.Jeśli wyłączam i włączam modem,to znowu zielone lampki się ładują i wyskakuje czerwona po kilku minutach.Im dłużej resetuje modem po pojawieniu się czerwonej lampki tym szybciej ona wraca.
Jestem laikiem jeżeli chodzi o DSL TP(zawsze miałem radiówkę),nic nie rejestrowałem,ani nigdzie się nie logowałem,po prostu wpisałem parametry łącza i internet działał.Jeżeli coś namieszałem to piszcie,a wyjaśnię,piszę tego posta dość pospiesznie.
Proszę o pomoc w mojej sprawie,gdyż jestem kompletnie zdezorientowany.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować