Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #24

22 postów w tym temacie

zna ktoś tytuł i wykonawcę tej piosenki, co leci przez cały film? Bardzo mi się spodobała :)
A sama eksplozja multimediów jak zawsze fajna - zero czytania, same obrazki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazki dają radę, ale filmik... niezły montaż i co najważniejsze, koleś ma talent. Którąś z nagród akademickich minimum, a Whispered Worlds zapowiada się smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym bonusie ziomek zręczny jak cholera . Nie dość że, traucer to jeszcze skate i ten trik z kartączy kostkami O.O ma talent ... a co do obrazków to mnie rozczarował nowy Painkiller , dokładnie ten sam interfejs i broń ,ale że broń fajna ta dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że Faith wcale tak wybitnie uzdolniona nie jest :P A "Still Alive" zawsze miło posłuchać.

Z przedstawionych tytułów mnie osobiście najbardziej ciekawią: The Whispered World, nowy Sherlock Holmes, Damnation i Ghostbusters - w tej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:44, Fomorian napisał:

Okazuje się, że Faith wcale tak wybitnie uzdolniona nie jest :P

A wykonywanie skoków na pięć metrów pomiędzy budynkami, lądowanie na rurze i zatrzymywanie niemalże "w miejscu" bez żadnego obsunięcia w dół to nie jest super zdolność? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wiele gier w zyciu czekalem, po zagraniu niektore mnie rozczarowaly, pozostal niesmak. ale to co pokazal Aion przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. takiego zawodu jeszcze w zyciu nie doznalem >.< gralem w OB CH z EN patchem. jest to najwiekszy grindfest z jakim w zyciu mialem stycznosc :( a tak liczylem na nia, ze odmieni nieco ten gatunek, a tu poza grafika niema nic godnego uwagi. ofc sa to moje odczucia, czesc sie moze ze mna nie zgodzic i bedzie bronic jak nie podleglosci. ja wiem jedno, patykiem drugi raz nie tkne tej gry

a filmik rzadzi normalnie :) trick z rowerem podobal mi sie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier, a mnie raczej zainteresuje... no nie... inaczej. Nie tyle zainteresuje, co... Zaciekawi raczej Saw. Co do BONUSa - niesamowity. To z rowerem - super :) Niezły typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie jakie Mirror''s Edge jest dobre? Przynajmniej pod względem realizmu. Cieszę się jedynie, że podczas gry nie było konieczności patrzenia ciągle pod nogi, tak jak to musi być w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:44, Fomorian napisał:

Z przedstawionych tytułów mnie osobiście najbardziej ciekawią: The Whispered World,


Te screeny znam od czasu, kiedy Deecom mnie uświadomił, że ta gra powstaje. Rychło w czas, Zajcew!

Dnia 19.04.2009 o 21:44, Fomorian napisał:

nowy Sherlock Holmes,


Tia. Zauważyłeś ile w tym zestawieniu przygodówek? :O W końcu też ktoś dostrzegł, że Wii ma tu potencjał - ale mimo wszystko grafa w porównaniu z leciwą Syberią wygląda ee... kiepsko?

Dnia 19.04.2009 o 21:44, Fomorian napisał:

Damnation


Nie wiem czemu, ale klimat mi się kojarzy odrobinę z westernem - może to przez ten kapelusz. BTW - kostium głównej bohaterki jest bardzo praktyczny. ;)
http://videogame2play.com/wp-content/uploads/2008/08/damnation-screenshot_01.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować