Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda zastrzega prawa

34 postów w tym temacie

No to przyszło mi dożyć czasów upadku świetnej serii RPG-ów. Już nie tylko chodzi o Bethesde, ale jeszcze nie było jeszcze udanego filmu na podstawie gry
The End of Fallout begins in 2011. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

historia zatacza koło, wpier były Mad Maxy poniekąd na nich wzorowali się twórcy Falloutów, potem Fallouty odleciały do krainy wiecznych łowów, pojawił się doktor Frankenstain i na siłę wytworzył coś Falloutopodobnego, teraz zaś pewnie na koniec zobaczymy, film który będzie odzwierciedleniem Falloutowskiej wizji by Bethezda czyli.... pewnie nowy Rambo w postapo świecie.."oh uh już się nie mogę doczekać"<uwielbiam sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 15:52, TobiAlex napisał:

Od razu widać kto jest normalnym graczem a kto fanatykiem (dodam zgorzkniałym fanatykiem
części 1 i 2 Fallout''a). To się porobiło.

Właśnie chciałbym ci powiedzieć, że w tej kwestii szanowny kolega się myli, sprawe tą możesz rozpatrywać na dwóch zgoła odmiennych płaszczyznach, na pierwszej z nich stoją ci gracze co łykają wszystkie twory które prezentują przepiękną grafikę z wielką ilością rozwalanych flaków - daj Boże jak najprostszą i nie zmuszającą gracza do myślenia - na drugiej płaszczyźnie stoją ci co wymagają trochę więcej od gier, zwłaszcza takich jak Fallout...
Są gusta i guściki, mi twój gust nie przeszkadza lubisz grać w takie gry, to graj twa wolna wola, ja takich płytkich gier nie lubię dlatego, skoro B. zrobiła płytką grę to czegóż innego można spodziewać się po prezentacji serialu/filmu/ jakiegoś programu..?
Osobiście czegoś z pogranicza szmiry połączonej z dużą ilością flaków...;) czyli coś ala Zemsta zza grobu J. Rambo - bowiem Fallout 3 właśnie był taką elektronicznym ujęciem filmów o tym muskularnym herosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwe Boll się ucieszy, pewnie będzie miał kolejny film do wyreżyserowania. Ehh. Bethesde trzeba pozwać do trybunału w Hadze za zbrodnię przeciwko graczom (tych trochę starszych urodzonych przed 2000 rokiem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fallout''cie 3 brakowało mi tylko tych tekstów z poprzednich części, fabuła jak zawsze dość ciekawa.
Film jak i serial z chęcią obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Program telewizyjny" to nic innego jak "tv show", a to znaczy również po prostu serial. Myślę więc, że chodzi o serial a nie żaden "program".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film, serial, MMO, co jeszcze kurcze? Nie żebym miał coś do Fallouta, ale co za dużo to niezdrowo. A z tego co słyszałem, to Obsidian wraz z Bethesdą planują jeszcze kolejną część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 16:44, SoundWave napisał:

A gdzie news, ze Obsidian ma robic dla bethesdy nowego Fallouta?
http://kotaku.com/5219584/new-fallout-announced


Łaaa, tego nie wiedziałem. Dzięki Bogu, że to Obsidian będzie robił tę grę. Chociaż Beth będzie wywiarała naciski na Obs i skończy się na grze z ogromną ilością wyciętego contentu. Jak ktoś pamięta Kotora2 i Neverwintera 2 w wykonaniu Obs, to wie o co chodzi. (ale ich gry oczywiście złe nie były)
TobiAlex: człowieku, przyznaję, jestem fanatykiem Fallouta 1 i 2 (i jestem z tego dumny!). Mogę być - skoro w tytule F3 jest cyfra "3" to oczekuję tego, że gra będzie godnym następcą poprzednich części.
Teraz ciekaw jestem jednej rzeczy: jak oryginalnie przetłumaczą tytuł nasi kochani tłumacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenua! Dla mnie Fallout skończył się na drugiej części (no, ewentualnie wliczam SPIN-OFF: Fallout Tactics). Jak dla mnie, trzecia część mogłaby się nazywać ''Fallus - The Biggest Oblivion Mod''. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2009 o 16:58, Henrar napisał:

Łaaa, tego nie wiedziałem. Dzięki Bogu, że to Obsidian będzie robił tę grę. Chociaż Beth
będzie wywiarała naciski

Naciski to nic, najgorsze jest to, ze bethesda wciaz kontroluje jaka gra ma byc. To nie jest Fallout robiony przez Obsidian. To gra robiona przez Obsidian tak jak im kaze bethesda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować