Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2010 o 17:07, Splocky napisał:

Wiadomo coś o obecności LIVE w Polskiej wersji?

Live''a wywalili - w angielskiej wersji(teraz wszyscy wywalają - patrz nowe Red Faction, czy DoW2: Retribution). Tak więc i w polskiej go nie będzie :) F: NV wykorzystuje Steamworks (czyli achievementy i nasz config są połączone z naszym kontem na Steamie - tutaj Cenega nie może nic wyciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 21:15, KrisK91 napisał:

Nie będzie polskiej wersji na konsole.

Cenega znów pokazała klasę :]


Cenega pokazałaby swoją prawdziwą klasę wydając polską wersję na konsolę i zostawiając ją bez supportu, tak samo jak było z F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą wiadomość.

Otóż okazuje się, że polskie wydanie F:NV w edycji kolekcjonerskiej będzie pozbawione kodu na DLC. Ale, te kody będą dodane do edycji standardowych.

Czy to nie jest śmieszne?

Co lepsze, na oficjalnej stronie Bathesdy stoi jak wół, że te DLC będą dodane także do europejskich EK.

Ja już nie wiem w co ta Cenega pogrywa.

Zastanawiam się nad anulowaniem zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 15:19, Phobos_s napisał:

Otóż okazuje się, że polskie wydanie F:NV w edycji kolekcjonerskiej będzie pozbawione
kodu na DLC. Ale, te kody będą dodane do edycji standardowych.


A mozesz podac zrodlo tej wiadomosci. Moim zdaniem skoro w edycji zwyklej bedzie kod na DLC to w EK powinien byc tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 15:27, Wojman napisał:

A mozesz podac zrodlo tej wiadomosci. Moim zdaniem skoro w edycji zwyklej bedzie kod
na DLC to w EK powinien byc tym bardziej.


Też mi się tak zdawało.
Jednak ponieważ na stronach Cenędzy przy EK Fallouta:NV nigdzie nie chwalono się dodawaniem DLC, w przeciwieństwie do edycji zwykłej, postanowiłem napisać maila do sklepu Cenędzy.

Odpowiedział mi niejaki pan Karol Rożniecki z tegoż sklepu.

Treść mojej korespondencji w załączonym screenie.

Edit: Aha, należy czytać od dołu :) Tak, gwoli przypomnienia :)

20101008170105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle. Cenega pokazała jak NIE POWINNO się wydawać gier. Cóż zrobić.

BTW, wg Vaultpedii to DLC podmienia przedmioty, które dostajemy na początku - w sumie nic straconego, ale niesmak jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:03, Henrar napisał:

Czyli jak zwykle. Cenega pokazała jak NIE POWINNO się wydawać gier. Cóż zrobić.


Niestety tak. Właśnie zaraz anuluję swoje zamówienie ze sklepu Cenegi i założę zamówienie na Gamestation. Z tego co wiem to Game.co.uk nie wysyła tej EK poza Wielką Brytanię więc spróbuję tam :)

Dnia 08.10.2010 o 17:03, Henrar napisał:

BTW, wg Vaultpedii to DLC podmienia przedmioty, które dostajemy na początku - w sumie
nic straconego, ale niesmak jednak jest


Niby tak, ale po raz kolejny czuję się jakby ktoś bez mydła przejechał mnie od d... strony.
I pomyśleć, że zaczynałem myśleć, ze z Cenegi robi się największy polski dystrybutor od kiedy CDP kuleje...
Widać wielkość nie idzie w parze z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:51, Phobos_s napisał:

> /ciach/

Hmm.. Obawiam się, że Ci tego nie przyślą.
Po 1. W Terms & Conditions masz napisane UK ONLY.
Po 2. Game nie wysyła poza UK przesyłek cięższych niż 1kg. Paczka F:NV na bank będzie
cięższa.
Już z nimi to przechodziłem. Nie przysłali mi SC2:EK bo wga pudła przekroczyła limit.


Bardzo dziękuję za radę. Faktycznie okazało się, że CE ma ponad 1kg i niestety nie jest dostępna poza UK. Nawet gdyby była lżejsza to wysłaliby ją bez bonus packa (właśnie jego tyczy się UK ONLY).

Pozostaje więc zamówić aby ktoś odebrał grę dla na w UK i wysłał do Polski.
Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wysyłka za taką paczkę?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 01:09, Avalon4 napisał:

Pozostaje więc zamówić aby ktoś odebrał grę dla na w UK i wysłał do Polski.
Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wysyłka za taką paczkę?


Ja zmówiłem teraz z Gamestation. Zobaczę, może oni nie mają takich ograniczeń jak Game.
Jeśli w przyszłym tygodniu nie dostanę żadnej informacji, że nie zrealizują mi tego zamówienia to dam Ci znać.
Wtedy nie będziesz musiał szukać kogoś w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:45, Phobos_s napisał:

Ja zmówiłem teraz z Gamestation. Zobaczę, może oni nie mają takich ograniczeń jak Game.
Jeśli w przyszłym tygodniu nie dostanę żadnej informacji, że nie zrealizują mi tego zamówienia
to dam Ci znać.
Wtedy nie będziesz musiał szukać kogoś w UK :)


Ja bym anulował i zamówił na adres UK już teraz. Pytałem już ludzi z Gamestation przy dwóch różnych okazjach (telefonicznie i mailowo):

Thank you for your email.
Unfortunately this product is over 1kg and we will not be able to ship this internationally.
I apologise for any disappointment.
Regards,
Lloyd W
Gamestation


Ja planuję zamówić dla kogoś kto odbierze w UK. Przy czym aby otrzymać kod bonusowy,
adres karty kredytowej (billing adres) może pozostać polski ale adres dostawy (delivery address) MUSI być adresem z UK. Po dokonaniu zamówienia prawdopodobnie nie można już zmieniać danych (tak było na GAME) więc trzeba je najpierw anulować. Cena 49,99 £ to ok 227 PLN przy czym dostawa na terenie UK jest darmowa (przy dok. zamówinia należy zaznaczyć właśnie opcję UK-Free Delivery) więc zostaje tylko cena za dostawę do Polski. Sądzę, iż na razie to jedyny sposób otrzymania tej edycji w pełnym wydaniu i w oryginalnej wersji językowej.
Daj znać jak Tobie poszło

Życzę nam obu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować