Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Mnie osobiście nie zależy na DLC do EK, problem w tym, że ta edycja u nas w kraju nie jest już nigdzie do kupienia, dlatego też, jeśli ktoś z was szanowni koledzy będzie chciał zrezygnować z EK niech da mi znać, gdyż ja jestem bardzo zainteresowany posiadaniem takowej kopii.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:50, Malcollm napisał:

/ciach/


Poczekaj do dnia premiery. Na pewno część osób nie potwierdzi zamówień albo ich nie odbierze więc kilka dni po premierze Cenega może mieć znów kilka (naście?) egzemplarzy do zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:50, Malcollm napisał:

Mnie osobiście nie zależy na DLC do EK, problem w tym, że ta edycja u nas w kraju nie
jest już nigdzie do kupienia,

Nie już - bo ona nigdy u nas nie była dostępna (tylko na skelpie Cenegi - i tam została tylko wersja PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na przykład nie chodzi koniecznie o samo DLC tylko o fakt, iż kupię grę w pełnej edycji, na takich samych prawach jak reszta świata bez żadnych ograniczeń, konieczności czekania rok na polską edycję ewentualnych dodatków lub mieszańca, w którym przeplatają się języki polski i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:58, Avalon4 napisał:

Thank you for your email.
Unfortunately this product is over 1kg and we will not be able to ship this internationally.
I apologise for any disappointment.
Regards,
Lloyd W
Gamestation


Co ciekawe, ja w odpowiedzi na swojego maila odnośnie zamówienia z Gamestation F:NV EK, które już jakiś czas zrobiłem otrzymałem zgoła inną odpowiedź:

Thank you for your email.
Assuming that the billing address you entered matches the address registered to your card and sufficient funds are available in your bank account, your order should be processed successfully.
You will be emailed after the payment is taken to inform you whether this was successful or not.
If you have any further queries please don''t hesitate to contact us
Regards,
Becky F
Gamestation


Pani nie napisała nic o wadze przesyłki a skupiła się tylko na tym czy adresy i płatności będą ok.
Więc o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną ochotę zamówić New Vegas na PS3 przed premierą, ale mój gamer-sense is tingling. Mam takie samo przeczucie jak w przypadku nowego Medal of Honor który zbiera teraz średnie noty (6/10 od IGN, 2/5 od TVgry itd.). Fallout 3 było szare (może nawet ciut za bardzo), ale miało wyważony humor. New Vegas wydaje się być zbyt kolorowe i przeładowane. Supermutant w blond peruce i serduszkowych okularach to zwykłe przegięcie które sugeruje, że Obsidian nie podchodzi do tej produkcji odpowiednio. Poza tym - Obsidian Entertainment to firma która od lat stacza się coraz niżej. Zebrali ludzi z Black Isle i zrobili świetnego KOTOR II, później z każdą kolejną grą i dodatkiem było gorzej ("tylko" porządny Neverwinter, słaby Alpha Protocol...)

20101014133956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w Obsidian - zwłaszcza, że Ausir z Vaultpedii zachwycał się nad grą - a on nie należy do osób, które lubią trójkę (podobnie jak ja).
A co do mutanta w peruce (Tabitha - lider State of Utolbitha) - w grze jest zwyczajnie zaznaczone, że jest SZALONA - a szaleńcy robią różne dziwne rzeczy. Dodatkowo, Tabitha była kobietą przed "zamoczeniem" się w FEV ("Before being dipped in the vats, Tabitha was a female human. She continues to self-identify as female. Descriptions of her as being "in drag" are not accurate; FEV transforms female humans in the same way as male humans, leaving their appearance very similar." komentarz J. E. Sawyera*) i z tą płcią się utożsamia.


*Post na: http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1094141-super-mutant-gender-clarification/page__p__15974131&#entry15974131
PS. IMO Alpha Protocol był b. dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 13:19, Phobos_s napisał:

Pani nie napisała nic o wadze przesyłki a skupiła się tylko na tym czy adresy i płatności
będą ok.
Więc o co chodzi? :)


Mnie kilka razy informowali o wadze, i o tym, że nie jest wysyłana. Zamówiłem już na adres UK i mam potwierdzenie od kilku pracowników (zarówno mailowe jak i telefoniczne), że nie ma problemu więc poczekam aż mój Brytyjski Łącznik przyśle paczkę. Wysyłają już dwa dni przed premierą tak, żeby mieć pewność, że dojdzie na czas, więc potem do Polski nie powinna iść długo.

To confirm, so long as the delivery address is within the UK, we will be able to ship Fallout New Vegas: Collectors Edition to it.

Życzę powodzenia. Odezwij się w tym temacie czy Ci się udało. Może obie metody będą skuteczne ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 16:29, Avalon4 napisał:

Życzę powodzenia. Odezwij się w tym temacie czy Ci się udało. Może obie metody będą skuteczne
^_^


To wieczorkiem napiszę drugiego maila z konkretnym pytaniem odnośnie wagi :)
Zobaczymy co wtedy napiszą :)

Jeśli nie będą chcieli mi tego wysłać to wtedy będę zmuszony zamawiać z Kanady bo w UK nie mam "łączników" :D

Życzę, żeby Tobie paczka szybko doszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę, skoro kolea zamówił sobie z UK, a miał także zamówioną grę w sklepie Cenegi to może pomoże mi, w zdobyciu mej własnej EK Fallouta NV, problem jest taki, że nie jest ta edycja już w ich sklepie dostępna, gdybyśmy się zporozumieli, a kolega będzie rezygnował, to ten egzemplarz po prostu przeskoczył by na mnie, z czego wielce byłbym zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Serwis który wystawia 4/5 map-packowi do Modern Warfare 2 jest IMO średnio wiarygodny. Lepiej poczekać na recenzje bardziej znanych portali, czy też pism branżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:50, KrisK91 napisał:

Pierwsza recka:
http://attackofthefanboy.com/news/fallout-vegas-review/

Mimo wszystko moje obawy nie były bezpodstawne. Czekamy na kolejne recenzje.

No nie, nagle zauważyli, że gra jest pełna błędów i wygląda jak Oblivion? Gdzie byli, jak wychodził Fallout 3?
I jak już Lex napisał, serwis jest dosyć mało wiarygodny - i nie wierzę w ich recenzję zwłaszcza że Ausir się bardzo dobrze o nowym Falloucie wypowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:50, KrisK91 napisał:

Pierwsza recka:
http://attackofthefanboy.com/news/fallout-vegas-review/

Mimo wszystko moje obawy nie były bezpodstawne. Czekamy na kolejne recenzje.


Kolejne recenzje?
To nie jest prawdziwa recenzja; gość zebrał tylko wybrane elementy z zapowiedzi do gry.

Nie ma innych recenzji bo tych rzetelnych nie wolno publikować aż do premiery gry czyli do wtorku jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie Cenega to niezła banda krętaczy, chciałem sobie zamówić EK tegoż tytułu, wszystko tutaj już opisałem, pisałem na początku października, i co się okazało, że nie mają już EK, jakież było moje zdzwienie gdy parę dni później Cenega wypuściła na allegro EK niby jako ostatni egzemplarz, mimo złożonego zamówienia mnie olali, woleli puścić grę na allegro, już teraz ma cenę 320zł - wygląda na to, że EK była przeznaczona dla najszybszych i pewnie dla wybranych, ciekawe ile jeszcze takich egzemplarzy będzie Cenega wypuszczać na allegro jako ostatnia dostępna sztuka - cóż jakoś boiem mi ta firma wychodzi bokiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:02, Malcollm napisał:

Panowie Cenega to niezła banda krętaczy, chciałem sobie zamówić EK tegoż tytułu, wszystko
tutaj już opisałem, pisałem na początku października, i co się okazało, że nie mają już
EK, jakież było moje zdzwienie gdy parę dni później Cenega wypuściła na allegro EK niby
jako ostatni egzemplarz, mimo złożonego zamówienia mnie olali, woleli puścić grę na allegro,
już teraz ma cenę 320zł - wygląda na to, że EK była przeznaczona dla najszybszych i pewnie
dla wybranych, ciekawe ile jeszcze takich egzemplarzy będzie Cenega wypuszczać na allegro
jako ostatnia dostępna sztuka - cóż jakoś boiem mi ta firma wychodzi bokiem :/


Nie ma co martwić się na zapas.
Gra napewno będzie jeszcze dostępna na PC kilka dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział jaką cenę osiągnęła wersja kolekcjonerska na allegro, bagatela 500 zł, powiedzcie zatem panowie jak to wygląda - gdy będzie już wszystko ustalone,- w sprawie zamówień z UK, gdy nie będę miał innego wyjścia zapewne zamówię też z Wysp swoję edycję - jak na razie pozostały tylko 3 dni do premiery i zobaczymy jak naprawdę tą grę będą oceniać sami gracze a nie tylko i wyłącznie gazetki i ziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malcollm na Allegro nawet nie patrz i się nie przejmuj. Jak ktoś wariat to da 500 PLN.
W moim przypadku stanęło na jakichś 230 PLN (49,99 £). Gra w ciągu kilku dni po premierze powinna dotrzeć do mnie. Co do wysyłki bezpośrednio do Polski wypowiedzieć może się jedynie kolega Phobos_s. Jeśli chodzi o recenzje to jak na razie większość serwisów daje grze średnio 8-9/10 (dane z Fallout Wikia/ The Vault-----> http://fallout.wikia.com/wiki/User_blog:Ausir/Fallout:_New_Vegas_day_1_review_roundup).

Dnia 19.10.2010 o 18:32, Malcollm napisał:

nie miałem do czynienia z żadną częścią Fallout`a.
Możecie napisać czy opłaca się kupić tą część ? O co tam chodzi ?

Crew_900 jeśli oglądałeś kiedyś któryś z postapokaliptycznych filmów tj. trylogia Mad Max, z mniej znanych The boy and his dog (polecam), lub ewentualnie Wodny Świat to w Falloucie chodzi mniej więcej o to. Kilkaset lat w przyszlości, po wojnie nuklearnej (która trwała jedynie 2 godziny) ludzkość walczy o przetrwanie w zrujnowanym świecie zakładając miasta, osady, wykorzystując przedwojenną technologię. Co ciekawe nie jest to przyszłość jaką widzimy w dzisiejszych grach komputerowych ale taka jaką wobrażano sobie w latach 50-60.
Gdybym jednak chciał opisać tu cały ten niezwykły świat, nieźle wkurzyłbym moderatora, więc radzę Ci sięgnąć po którąś z gier tej serii a może zainteresuje Cię wędrowanie po rozległych pustkowiach zniszczonego świata i polowania na ogromne popromienne Radskorpiony między okazyjnymi wizytami w Nowo Vegas'' kim kasynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować