Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Ma ktoś już polską wersję [w sensie kupioną w PL, nie chodzi mi o język]? Sam dziś dostałem [pre order] i nie mogę zainstalować. Strzelam że dlatego, iż premiery u nas jeszcze nie było. Ale może mogę przestawić Steama tak, by móc grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 14:11, JayL napisał:

Ma ktoś już polską wersję [w sensie kupioną w PL, nie chodzi mi o język]? Sam dziś dostałem
[pre order] i nie mogę zainstalować. Strzelam że dlatego, iż premiery u nas jeszcze nie
było. Ale może mogę przestawić Steama tak, by móc grać?

Dostałeś wersję PL z pre-ordera, mówisz? Mógłbyś powiedzieć mi, gdzie zamawiałeś? Od tej pory pre-ordery będę zamawiał w tym samym sklepie, co Ty, bo mojego F:NV gram.pl wyśle dopiero jutro, więc będę miał dopiero na weekend :/ I jeszcze jedno - czy gra wymaga Steama w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymaga, inaczej już bym grał... ;/ Zamawiałem u Cenegi. Jeśli zamówisz u nich, gra leci prosto do Ciebie. Jeśli zamawiasz gdzie indziej, tak jak ja dostałem paczkę dziś, gram też dostał dopiero teraz. Tak myślę przynajmniej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 14:22, Siriondel napisał:

/ciach/


Cenega bardzo szybo wysyłała paczki.
Ja zamówiłem z odbiorem osobistym i już wczoraj dzwonili że mogę przyjść i swoją kopię odebrać. A na dodatek pytali czy chcę wersję PL czy ENG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 14:54, Gremo napisał:

Pisze na opakowaniu że wersja polska będzie do pobrania przez STEAM po premierze gry
:P


to ja wysiadam, powtórka z civilization V się szykuje, do tej pory nie ma polonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi z tym komunikatem Cenegi: "Informujemy, że w Polsce, na Słowacji, Węgrzech, Rumunii i w Czechach gra Fallout: New Vegas na PC będzie traktowana jako oddzielna gra od wersji przeznaczonej na rynki Europy zachodniej i USA. Pod kątem zawartości i funkcjonalności, będą one identyczne. Jednakże, Steam będzie widział je jako oddzielne produkty i porównywanie osiągnięć będzie możliwe tylko w obrębie użytkowników posiadających te same edycje. Aktualizacje i DLC będą wypuszczane oddzielnie dla obu wersji, aczkolwiek ich zawartość będzie identyczna."
To pytanie kieruję w szczególności do osób posiadających polskie wydanie gry, gdyż po przeczytaniu tej informacji zacząłem się poważnie zastanawiać nad jej kupnem, gdyż z tego co ja rozumiem to wycieli Steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 16:13, Kirabaxior napisał:

A ja mam pytanie, czy nowy Fallout, a konkretnie Polska Edycja będzie miała w sobie Live,
czy te gnoje znowu go wytną?

Gra wykorzystuje Steamworks a nie GfWL. Nie można więć wyciąć tego drugiego, gdyż po prostu go nie ma.
@Gryppa: osz, kur... A myślałem, że pewnych rzeczy nie da się spieprzyć. Czyli dobrze zrobiłem nie rzucając się na grę. Taki błąd popełniłem przy F3 - kupiłem zupełnie niekompatybilną z oficjalnymi patchami/DLC oraz modami edycję kolekcjonerską. Cenega nie dostanie już mojej kasy - kupuję za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:08, Henrar napisał:

Gra wykorzystuje Steamworks a nie GfWL. Nie można więć wyciąć tego drugiego, gdyż po
prostu go nie ma.
@Gryppa: osz, kur... A myślałem, że pewnych rzeczy nie da się spieprzyć.

No widzisz Cenega potrafi :/
Wiadomość jest z ich oficjalnej strony (www.cenega.pl) i delikatnie mówiąc zaniepokoiła mnie. Naturalnie wiadomość jest napisana takim językiem, że dość ciężko ją zrozumieć i mogę się mylić (osobiście mam nadzieję że się mylę), ale kto Ich wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:14, Gryppa napisał:

No widzisz Cenega potrafi :/


Dlatego ja już nie kupuje gier, które wydaje ta firma... Już raz mnie zdenerwowała, gdy u nich coś zamawiałem więcej tego błędu nie popełnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:14, Gryppa napisał:

No widzisz Cenega potrafi :/
Wiadomość jest z ich oficjalnej strony (www.cenega.pl) i delikatnie mówiąc zaniepokoiła
mnie.

Widziałem news na gamezilli, potem spojarzałem na ich stronę. Z Cenegą tak bywa, niestety. Najgorsze będą patche i DLC - znając życie będziemy mieć je parę miesięcy po premierze lub w ogóle ich nie będzie. A Cenega będzie się tłumaczyć "problemami technicznymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj dostałem gierkę i nie mogę zainstalować. Zainstalował się steam i wpisałem ten klucz, ale dalej już instalacja została przerwana. Teraz chcę od nowa zainstalować ale zawsze pojawia mi się to okienko do wpisania kodu, a jak wpisuje to jest napisane, że gra już aktywowana i da się tylko cofnąć. Wie ktoś jak włączyć instalkę GRY, NIE STEAMA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:33, grunchill napisał:

Też dzisiaj dostałem gierkę i nie mogę zainstalować. Zainstalował się steam i wpisałem
ten klucz, ale dalej już instalacja została przerwana. Teraz chcę od nowa zainstalować
ale zawsze pojawia mi się to okienko do wpisania kodu, a jak wpisuje to jest napisane,
że gra już aktywowana i da się tylko cofnąć. Wie ktoś jak włączyć instalkę GRY, NIE STEAMA??

Prawdopodobnie dopiero w piątek będziesz mógł zainstalować... Ja wpisałem klucz do Steama i czekam na odblokowanie do premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:33, grunchill napisał:

/ciach/


Gra ma premierą dopiero w piątek i dopiero od piątku będziesz mógł ją zainstalować i grać.
Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:07, Gryppa napisał:

Witam
Czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi z tym komunikatem Cenegi [ciach]


Dzięki za info- gry nie odbieram tylko zamówię sobie wersję elektroniczną. Chcę żeby mody działały na mojej wersji fallouta. Po cyrkach z F3 nie ma co wchodzić dwa razy do tego samego bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma premierą dopiero w piątek , a piraci już od kilku dni w grę pocinają, toż to totalna paranoja, nie ma to jak być legalnym i cierpieć z tego powodu, przez kolejne dwa dni koledzy będą mogli pisać o tym jakież to pudełko jest ładne, płyta kolorowa, a instrukcja do gry bardzo cieńka.
Rozumiał bym sytuację gdyby w tej grze był jakiś tryb multiplayer dla którego było by warto czekać te dwa dni, ale nie ma więc człowiek sobie może dmuchnąć w palec - nie ma to jak docenić takich graczy którzy kupowali poniekąd w ciemno grę - w ciemno ściągnęli ją piraci i mają a my ;) (nie ja niestety na swoją kopię gry się nie doczekałem więc przyjdzie mi zamówić z UK) my sobie możemy a raczej musimy poczekać.

No to czekamy

Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że w dniu premiery w Europie steam może lekko zastrajkować -

<Steam czasowo niedostępny ;)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega jak zwykle spartoliła sprawę - cyrk zapoczątkowany podczas premiery F3 znów wraca.

Teraz jestem już przynajmniej pewien, że o wiele bardziej opłacalne będzie kupienie New Vegas via Steam/D2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować