Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2010 o 18:25, Siriondel napisał:

Czy ktoś może mnie zapewnić, że Fallout: New Vegas będzie miał, eee... jak to tam się
nazywa... iron sights? Wiecie, takie normalne celowanie z pierwszej osoby jak
w normalnych FPSach.


Z gameplay''ów wynika, że tak, będzie możliwość celowania przez przyrządy a nie to denne zbliżenie jak w F3.

BTW: na jaką platformę zamówiłeś? :)

@Miko19:kod na Tribal Pack może być w zakładce Moje Zamówienia w sklepie gram.pl. Tak zwykle dostarczane były kody na dlc z pre-orderu do DA:O czy Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 18:44, Henrar napisał:

Z gameplay''ów wynika, że tak, będzie możliwość celowania przez przyrządy a nie to denne
zbliżenie jak w F3.

Byłoby sympatycznie. Jedna z największych wad w stosunku do F3 zostałaby wyeliminowana. Od razu będzie grać się przyjemniej.

Dnia 21.10.2010 o 18:44, Henrar napisał:

BTW: na jaką platformę zamówiłeś? :)

Na PC. W gry FPS gram tylko na PC. Ale zaczynam podejrzewać, że nie była to najrozsądniejsza decyzja, delikatnie mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 18:48, Siriondel napisał:

Na PC. W gry FPS gram tylko na PC.


Heh, a myślałem, że F: NV to cRPG :)

Dnia 21.10.2010 o 18:48, Siriondel napisał:

Ale zaczynam podejrzewać, że nie była to najrozsądniejsza decyzja, delikatnie mówiąc...


Kupowanie gier wydawanych przez Cenegę to ogólnie nie jest rozsądna decyzja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 18:50, Henrar napisał:

Heh, a myślałem, że F: NV to cRPG :)

Tego jeszcze nie wiem. Jutro zacznę grać i przekonamy się naprawdę, ile jest eRPeGa w eRPeGu. Wiesz, osobiście jestem dobrej myśli, bo w Fallout 3 ta proporcja stała IMO na bardzo dobrym poziomie (nie, nie chodzi mi o całkowity brak RPG :P), a jedynie aspekt FPS był z deczko żałosny sam w sobie, dlatego liczę na to normalne celowanie i jakoś strzelaninę bardziej FPS-style, jeżeli już ten FPS musi być. A musi, żaden mod nie zrobi z F:NV turówki (...chyba :P).

Dnia 21.10.2010 o 18:50, Henrar napisał:

Kupowanie gier wydawanych przez Cenegę to ogólnie nie jest rozsądna decyzja :/

Generalnie doszedłem do wniosku, że z grami od Cenegi nie ma problemów, kiedy wydaje po prostu takie same wersje jak na zachodzie. Bez nawet dotykania czegokolwiek, tłumaczenia, zabezpieczenia, czegoś tam. Wtedy jest okej. Ale kiedy zaczyna się bawić w "robienie napisów", "dubbing", "traktowanie ich wersji jako różnych od tych na zachodzie", robi się niemiło. No i wszystkie gry na PC, gdzie do każdej Ci mali zasrańcy pakują Starforce''a. Ogólnie prawda - dno. Dno i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić NV jutro, ale widzę że jednak Cenega postanowiła coś zj*bać. "Inna wersja niż na zachodzie" LOL. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze, bo gra bardzo mnie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 18:29, Miko19 napisał:

Kolego, Steama używam od 5 latu, ale takiego szajsu to ja się nie spodziewałem.


Ale czemu szajsu? Przecież to standardowa procedura w przypadku gier, które działają na bazie Steama.

Dnia 21.10.2010 o 18:29, Miko19 napisał:

Jeśli zamówiłem pre-order z gram.pl, to czemu nie mam nigdzie karteczki z Tribal Packiem?
W pudełku była tylko instrukcja i płyta. Wie ktoś osohozi?


W pudełku nie będzie tego kodu. Wejdź w swoje zamówienia na gramie i przy F:NV powinieneś mieć opcję "pobierz klucz". Przynajmniej tak to się do tej pory odbywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:12, Konrad512 napisał:

Miałem kupić NV jutro, ale widzę że jednak Cenega postanowiła coś zj*bać. "Inna wersja
niż na zachodzie" LOL. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze, bo gra bardzo
mnie kusi.


Wpierw nie zwracałem uwagi na tą grę. Ale jak zacząłem czytać pierwsze recenzje to i mnie zaczęło kusić. Jednak gdy dowiedziałem się, że już jakieś DLC mają wyjść zaraz i dodatkowo my mamy jakąś inną wersje, to wstrzymuję się od zakupu. Poczekam na tą wersje kompletną. Chyba, że znów zrobią durne dodatki gdzie na starcie dostaniemy przez to sprzęt, który pozwoli kosić każdego bez problemu i wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:18, Phobos_s napisał:

> Kolego, Steama używam od 5 latu, ale takiego szajsu to ja się nie spodziewałem.

Ale czemu szajsu? Przecież to standardowa procedura w przypadku gier, które działają
na bazie Steama.

> Jeśli zamówiłem pre-order z gram.pl, to czemu nie mam nigdzie karteczki z Tribal
Packiem?
> W pudełku była tylko instrukcja i płyta. Wie ktoś osohozi?

W pudełku nie będzie tego kodu. Wejdź w swoje zamówienia na gramie i przy F:NV powinieneś
mieć opcję "pobierz klucz". Przynajmniej tak to się do tej pory odbywało.

Ja nic takiego nie mam.
Nic, żadnego maila, niczego.
Ehhhh, widać gram zrobił mnie w wała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:48, Miko19 napisał:

> > Kolego, Steama używam od 5 latu, ale takiego szajsu to ja się nie spodziewałem.

>
> Ale czemu szajsu? Przecież to standardowa procedura w przypadku gier, które działają

> na bazie Steama.
>
> > Jeśli zamówiłem pre-order z gram.pl, to czemu nie mam nigdzie karteczki z Tribal

> Packiem?
> > W pudełku była tylko instrukcja i płyta. Wie ktoś osohozi?
>
> W pudełku nie będzie tego kodu. Wejdź w swoje zamówienia na gramie i przy F:NV powinieneś

> mieć opcję "pobierz klucz". Przynajmniej tak to się do tej pory odbywało.
Ja nic takiego nie mam.
Nic, żadnego maila, niczego.
Ehhhh, widać gram zrobił mnie w wała....


Sprawdź jaki masz status wysyłki, jeśli jest "odebrany" to kod powinien tam być, jeśli masz inny to poczekaj trochę lub napisz do gram czy do konsula na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, człowiek wkłada DVD do napędu wpisuje kod aktywacyjny , i widzi napis pier...ol się ..............
to po ch....j , ten cały preorder,
Wydanie jest wy....ste, na stadionie można było kupić lepiej wydane gry , za takiego gniota powinno się w mordę dawać .................. :(

P.S

Na opakowaniu jest taki mały fajny myk iż polska wersja do ściągnięcia ze STEAMA , po premierze to już w ogóle wyjeb... motyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z frakcjami? Czy lepiej z nimi nie zadzierać i najlepiej pozostać dla wszystkich lubianym lub ewentualnie neutralnymi?

Bo tera mam misje, że mam na południu mapy odbić 2 jeńców, którzy są trzymani przez legion cezara i jak odbijam i zabijam ich to dostaje wiadomość, że mnie nienawidzą i będą zabijać jak tylko mnie spotkają.

Jak wy gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy się tylko i wyłącznie zastanawiać, albo też kolega się po prostu zapędził nie wiedząc jak tutaj traktują piratów - ale on pewnie mieszka w stanach ;) i może już grać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm myslalem ze od polnocy bedzie mozna instalowac, ale pisze na steamie ze za ok 2h bedzie wydana gra... ffs a tak w ogole to mozna zainstalowac z plyty po aktywacji na steam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 00:10, Gremo napisał:

Hmm myslalem ze od polnocy bedzie mozna instalowac, ale pisze na steamie ze za ok 2h
bedzie wydana gra...


Ja też nie uwzględniłem różnicy czasowej. Btw, wiecie, że do pirackiej wersji wydano już patcha, w którym zawarto wszystkie dodatki z różnych edycji pre-orderowych? Do niedawna myślałem, że obecność steama daje przynajmniej ze 2 tygodnie przewagi nad piratami. Wynika z tego, że piraci będą mieli lepsze wsparcie techniczne niż Polacy od cenegi :S

Dnia 22.10.2010 o 00:10, Gremo napisał:

ffs a tak w ogole to mozna zainstalowac z plyty po aktywacji na steam??


Jeśli od nadmiaru ruchu steam się nie wykrzaczy, to jak najbardziej zainstalujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 00:51, aleksandrinha napisał:

gdzie to jest napisane na steamie? Jak ja wpisuję kod, to wyświetla mi się, że kod już
został aktywowany. Później nic juz dalej sie nie da zrobić


na stronie gry w sklepie steam...


No właśnie znalazłem sposób na instalacje z płyt, ale i tak trzeba czekać, swoją drogą mafia 2 była punkt 0:00 więc to trochę nie teges...


P.S. W razie gdyby ktoś potrzebował to instrukcja instalacji z płyty po aktywacji:

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5357-FSQM-0382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze problem z aktywowaniem Tribal Packa? Po wpisaniu keya wyskakuje informacja, że muszę mieć zainstalowaną grę, co oczywiście zrobiłem. Problem z wersją od Cenegi czy odosobniony przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować