Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2010 o 04:02, Kufelk napisał:

Ma ktoś jeszcze problem z aktywowaniem Tribal Packa? Po wpisaniu keya wyskakuje informacja,
że muszę mieć zainstalowaną grę, co oczywiście zrobiłem. Problem z wersją od Cenegi czy
odosobniony przypadek?


Stawiam na to pierwsze. Niestety, ale ostatnio Cenega totalnie zeszła na psy, koncertowo mając gdzieś graczy. Zresztą, ci, co grali w F3, pamiętają i wiedzą, o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:48, Miko19 napisał:

Ja nic takiego nie mam.
Nic, żadnego maila, niczego.
Ehhhh, widać gram zrobił mnie w wała....


A skąd od razu ten gniew? Masz jakieś podstawy żeby oskarżać gram?

Jaką formę płatności miałeś? Jeśli płaciłeś kurierowi to musisz poczekać. Kod pojawi się dopiero wtedy jak pieniądze za paczkę przejdą z firmy kurierskiej do gramu.

Jeśli płaciłeś przelewem albo odebrałeś osobiście i nie masz tego kodu to po prostu grzecznie spytaj Akne w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&tpage=238
Ona na pewno Ci odpowie a jak coś nie gra to to naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Możemy się tylko i wyłącznie zastanawiać, albo też kolega się po prostu zapędził nie

Dnia 21.10.2010 o 23:57, Malcollm napisał:

wiedząc jak tutaj traktują piratów - ale on pewnie mieszka w stanach ;) i może już grać:D


Możliwe też, że ma wersje PS3/X360, więc nie musi czekać aż Valve łaskawie zezwoli na aktywację.

@Kufelk

Problem z wersją od Cenegi czy odosobniony przypadek?

Nie jesteś jedyny - piszą o tym ludzie na forach, więc tak na 99% Cenega (jak zwykle) dała ciała. Miałem jednak nosa nie kupując teraz - po wpadce z Mafią 2 (na kody do DLC i rejestrację gry w Kompanii Graczy czekałem około 2 tygodni, choć składałem pre-order) mam duże opory żeby kupić coś, co w Polsce rozprowadza ta pożal się Boże "firma"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 09:30, Gremo napisał:

Oczywiście z Classic Packiem jest to samo... wysłałem pytanie do supportu STEAM''a, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że dobrze zrobiłem zamawiając wersję z UK. Nawet taniej wyszło z wysyłką(wersja na PC). Tylko sobie poczekam dłużej aż dojdzie(no i brak dodatkowego DLC i jakiejś tam figurki). No nic. I tak czasu nie mam na gry, a jest jeszcze parę gier na ps3 i PC które mam. Tak czy siak mam nadzieję, że nasz kochany monopolista problemy posiadaczy wersji "dla wschodniej europy" szybko rozwiąże (dla mnie Ubi na PC to żadna konkurencja, EA jest taka jak zawsze, a CDP stracił tak dużo partnerów, że właściwie to w ogóle nic nie wydaje na PC. Wszystko to oczywiście moje osobiste odczucia co do sytuacji rynku gier w Polsce).

Tak na marginesie mam nadzieję, że ktoś w końcu tu zamieści odczucia co do rozgrywki w F:NV. Najlepiej jakby to był zawzięty przeciwnik F3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurier przyniósł paczkę. Cenega oczywiście jak zwykle nie postarała się z wydaniem gry na PS3 - nie dość, że gra jest po angielsku to jeszcze jak zwykle opakowanie i instrukcja są po angielsku. Nie przeszkadza mi to zbytnio, ale niesmak jest ;P.

No to zaczynam grać - za dwie godzinki~ opiszę jak tak gra wciąga na początku.

Swoją drogą - taka sprawiedliwość na tym świecie - wy dostaliście grę kilka dni temu i musieliście czekać do dzisiaj, ja zamówiłem grę w poniedziałek i dostałem ją dopiero dzisiaj, chociaż mogłem już grać kilka dni temu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loguje się tylko po to, żeby powiedzieć jak sprawa ma się z bonusowym pre orderem Cenegi "Classic Pack". Przy próbie instalacji miałem komunikat, że kod będę mógł aktywować dopiero kiedy aktywuję grę.

Po aktywacji gry 22 października nic się nie zmieniło, więc napisałem maila do Cenegi gdzie opisałem sytuację - datę zakupu z maila który jest powiązany z moim sklepowym kontem.

Po 3 godzinach dostałem odpowiedź - otrzymałem nowy kod, który działa (już sobie zainstalowałem i sprawdziłem).

Mam więc radę dla wszystkich mających problem z Classic Packiem - piszcie do Cenegi, sprawę załatwiają od ręki.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 12:23, KrisK91 napisał:

Właśnie kurier przyniósł paczkę. Cenega oczywiście jak zwykle nie postarała się z wydaniem
gry na PS3 - nie dość, że gra jest po angielsku to jeszcze jak zwykle opakowanie i instrukcja
są po angielsku. Nie przeszkadza mi to zbytnio, ale niesmak jest ;P.


(ciach)

Nie wiem czy jest czego żałować. W podstawkę Fallouta 3 grałem po angielsku, GOTY zakupione po ostatnich zniżkach, wgrałem po polsku i włos mi się na głowie zjeżył. Tak kiepskiego tłumaczenia dawno nie widziałem. Nawet interfejs jest do d... - zamiast "Aid" mam kieszonkę "Chemia", a w niej po staremu jedzenie, książki itd.
Głosy też czasem nie pasują, nie chodzi mi o to że do nie bardzo do klimatu wypowiedzi pasuje głos, ale to co słyszę nie pasuje do tego co czytam na ekranie - zachowany jest z grubsza sens wypowiedzi, ale zwroty trafiają się inne.

Więc jeśli tak podeszli do New Vegas to może lepiej jak zagrasz po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 12:23, KrisK91 napisał:

Właśnie kurier przyniósł paczkę. Cenega oczywiście jak zwykle nie postarała się z wydaniem
gry na PS3 - nie dość, że gra jest po angielsku to jeszcze jak zwykle opakowanie i instrukcja
są po angielsku. Nie przeszkadza mi to zbytnio, ale niesmak jest ;P.



Gra wydawana na terenie Polski powinna mieć instrukcję w języku polskim, tak jak wszystkie sprzęty typu tv, dvd itp. Cenega ma to w głębokim poważaniu, najważniejsze to wyciągnąć kasę jak najmniejszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 13:29, hammerfall87 napisał:

Wersja na pc w marketach jest po polsku ?


Masz dwie wersje do wyboru. Tzn angielska na płycie, polska do ściągnięcia z netu przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś wersje PC? Jak wygląda ta różnica na Steamie? Są dostępne wszystkie łatki? Podobno ten problem z kodami DLC rozwiązano, mnie to jednak nie obchodzi, bo wciąż zastanawiam się czy grę zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 13:35, Phobos_s napisał:

> Wersja na pc w marketach jest po polsku ?

Masz dwie wersje do wyboru. Tzn angielska na płycie, polska do ściągnięcia z netu przez
Steam.

to pipa a ze steama muszę sciągać pełną grę czy można pobrać jakieś spolszczenie? ja chce tylko napisy nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie tak działa. Pobiera Ci nakładkę językową (łatkę) + wszystkie patche do tej wersji dostępne. Nie pobiera całej gry.

PS. Niestety nie potwierdzę, czy taka łatka jest już dostępna. Po pierwsze nie grałbym po polsku, po drugie nie mam gry jeszcze (no i będę miał z UK, czyli pewnie bez możliwości wyboru języka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wygląda że jednak jest na płycie po polsku, bo mam napisy a nie sciągałem specjalnie nic ze STEAM, więc albo jest na płycie albo mało waży... Wystarczy przy instalatorze dać polski i dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, i co, gra już ktoś w tą grę na Steamie czy jeszcze jej niemożna uruchomić? Bo zastanawiam się nad kupnem, ale po tym co tu piszecie to niezłe problemy są z tą grą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy już dostali Fallouta zamawianego u tych oszustów z Cenegi ? Ja mam ststus ze przygotowywanie do realizacji a jest juz piątek, premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować