Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

W jakim sensie kolidować? New Vegas jest ogólnie bardziej rozbudowany niż trójka, jest to całkowicie inna historia dziejąca się 3 lata po wydarzeniach z F3, w innym miejscu bez nawiązań do Fallouta 3. Myślę, że nie ma żadnych przeciw wskazań żebyś nie mógł grać od razu New Vegas ;) choć trójka jest bardzo fajna jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 14:01, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanko. F3 nie ukończyłem, właściwie to skończyłem grę praktycznie na samym
początku. Będzie to jakoś kolidować w stosunku do NV? To jakaś zupełnie osobna historia?

Zupełnie osobna, te gry nie mają nic ze sobą wspólnego.

@Aurelinus
Nie, tryb Hardcore ("Jestem Hardcorem w wersji PL ^^) można włączyć kiedy się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie

Spoiler

ja np. ustawiłem sobie poziom trudności na bardzo trudny, a potem jak już zaczniesz grę to przed wyjściem od tego doktorka na samym początku gry wyświetli ci się do wybrania "coś tam" lub czy "jesteś hardcorem" i ja sobie właśnie to wybrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Właśnie się trochę pobawiłem Archimedesem
http://img301.imageshack.us/img301/1885/falloutnv20101023152628.png
http://img401.imageshack.us/img401/9985/falloutnv20101023152848.png
I rozłożyło mnie że w rezultacie odpalenia lasera orbitalnego w obóz NCR zostałem poinformowany iż "You''ve left a poor impression on the community" - niezły eufemizm XD
http://img233.imageshack.us/img233/7523/falloutnv20101023152901.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 15:46, grunchill napisał:

Wie ktoś może czy Bethesda pracuje lub zamierza pracować nad jakąś łatką optymalizacyjną
w najbliższym czasie?

To nie problem optymalizacji, ale tzw. stutter bug - jest już kilka domowych rozxwiązań na nexusie, jesli ktos cierpi na te przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie gra jest świetna, chociaż nie widziałem jeszcze New Vegas. Jedyne co mnie denerwuje to A.I sojuszników. Jak miałem samego latającego robota to było w porządku. Teraz jednak gdy do drużyny dołączył człowiek oboje lubią się wzajemnie blokować - szczególnie w ciasnych korytarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Gdzie znajdę Bractwo Stali? Jakoś ich w drodzę do Vegas nie znalazłem :(. Bo ponoć można do nich dołączyć i otrzymać ich strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://fallout.wikia.com/wiki/User_blog:Ausir/Update_on_New_Vegas_updates,_official_and_otherwise - patch (poprawiający ponad 200 błędów dot. questów i skryptów) jest już dostępny w wersjach na konsole - wersja PC sprzedawana na terenie Polski, Czech i Rosji na razie nie posiada patchy. Nie ma to jak support Cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:49, Henrar napisał:

http://fallout.wikia.com/wiki/User_blog:Ausir/Update_on_New_Vegas_updates,_official_and_otherwise
- patch (poprawiający ponad 200 błędów dot. questów i skryptów) jest już dostępny w wersjach
na konsole - wersja PC sprzedawana na terenie Polski, Czech i Rosji na razie nie posiada
patchy. Nie ma to jak support Cenegi

Dostaniesz go na Steamie i i wielu innych miejscach. Działa z polską wersją, co wiem z "innych" stron. Wielki guru jak zwykle mija się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 15:54, Aurelinus napisał:

> Wie ktoś może czy Bethesda pracuje lub zamierza pracować nad jakąś łatką optymalizacyjną

> w najbliższym czasie?
To nie problem optymalizacji, ale tzw. stutter bug - jest już kilka domowych rozxwiązań
na nexusie, jesli ktos cierpi na te przypadłość.

Jakim nexusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od gracza dla gracza - krótka piłka -
Jeżeli Fallout 3 wciągnął mnie na DŁUGIE (i to naprawdę) godziny, ale w pewnym momencie zaczął niezmiernie nudzić monotonią i samą rozgrywką - New Vegas poprawia te błędy? Będę się w nim dobrze bawił (czyt. Nie będę spał przez jakiś tydzień pod rząd, a w dzień będę chodził jak kawożerne zombie)?

Z góry dzięki ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:09, wsaadman napisał:

Pytanie od gracza dla gracza - krótka piłka -
Jeżeli Fallout 3 wciągnął mnie na DŁUGIE (i to naprawdę) godziny, ale w pewnym momencie
zaczął niezmiernie nudzić monotonią i samą rozgrywką - New Vegas poprawia te błędy? Będę
się w nim dobrze bawił (czyt. Nie będę spał przez jakiś tydzień pod rząd, a w dzień będę
chodził jak kawożerne zombie)?

tak naprawdę - niestety nie. nadal jest łazęgostwo bez wiekszego celu (ale w Fallout 3 był nawet mniej denerwujący).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:26, wsaadman napisał:

No cóż. Spodziewałem się udoskonalenia F3 - ale pewnie i tak kupię - żeby sprawdzić.
A jak fabularnie - dalej tak "bezpłciowo" jak w "trójeczce" ?

Podobno lepiej, ale zalezy co kto lubi. Mnie podawanie na tacy, właśnie po Fallout 3 przestało bawić.

Oczywiście też kupię, też zagram i też będę zadowolony, ale odczuwam rozczarowanie, a na razie - biorąc pod uwagę oszustwa przy sprzedazy Fallout 3 - podaruję sobie kolejne przekręty moim kosztem. Od razu kupię GotY ed., nawet gdyby miało to być za pięc lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupioną edycje kolekcjonerską Fallouta 3 i chętnie sprzedam grę, jeszcze zafoliowaną, zostawiajac figurkę, pudełko i art booka dla siebie.


Prawdę mówiąc New Vegas bardzo nieznacznie się różni od F3, grafika nie wyglada gorzej, ani dialogi i questy nie odbiegają poziomem od F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować