Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Mutanci na Black Mountain (dokładnie na wschód od Quarry Junction) mają trochę ciekawego sprzętu (karabin szturmowy, karabin myśliwski, wyrzutnia rakiet). Poza tym powinieneś już znaleźć co najmniej kilka pistoletów automatycznych 10mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 16:58, Karharot napisał:

Mutanci na Black Mountain (dokładnie na wschód od Quarry Junction) mają trochę ciekawego
sprzętu (karabin szturmowy, karabin myśliwski, wyrzutnia rakiet). Poza tym powinieneś
już znaleźć co najmniej kilka pistoletów automatycznych 10mm.


Dzięki za info. Przy okazji natrafiłem na bug z zadaniem Przywrócenie Nadziei. mianowicie po wybyciu wszystkich legionistów z miasta Nelson wracam do tego Majora co nam zlecił to zdanie w Camp Forlon Hope, a w rozmowie z nim nie pojawia się dodatkowy tekst o zakończeniu zadania. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie patch. Coś podejrzewam.że takich błędów jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych balansem i sensowna dywersyfikacją pustynnych przygód, nowa wersja modułu:

1. Poprawki w mechanice, w większości te same co w Fallout 3, wzmocnione pancerze, sensowniejsze obrażenia itp.
2. Kompanieros mogą zmieniać stroje i są ładniejsi
3. Dodatkowe modele oczu, włosów itp.
4. Drobne poprawki karabinka M4 i innych plus sensowne, realne nazwy
5. Tagskille jak w Fallout/Fallout 2
6. Zmieniony udźwig, do sensownych rozmiarów (zmniejszony do bazowych 50 lbs), prędkość poruszania itp.
7. W ekwipunku znajdziecie drobny przedmiot do odczytu podstawowych parametrów otoczenia, fajna zabawka
8. Zmiany niektórych napojów na sensowne efekty i waga
9. Poprawiony skopany treshold broni/obrażeń
10. Dwa nowe modele -karabin P94 zamiast Q35 oraz Remington 7615 zamiast "karabinu z dźwignią", Mossberg 590 i wersja krótka, Remington 870, nowy-stary wygląd karabinu DKS-501, Magnum M500 (unikalny), podmieniony model pistoletu masz. 10 mm na MP9 Steyr
11. Zmienione modele pancerzy bojowych - nie mogę patrzeć na te brzydactwa z Fallout 3
12. Poprawki questów, nazw i opisów.
13. Dodano karabin Ak47 oraz amunicję 7,632x39 mm
14. Perk "Finezja" jest teraz traitem,
15. Dodano perk "Zdolniacha".
16. Dodano kilka nowych wersji pancerza bojowego, podmieniony model pancerza bojowego Van grafów,
17. Dodatkowe kolory hełmów bojowych
18. Nowe pistolety: Desert Eagle, M1911 MEU, Beretta M9, pist. maszynowy Ingam MAC10, snajperka PSG-1
19. Podmieniony celownik na taki, jak w module do Fallout 3 (radiator)

Opcjonalnie dodałem przywrócone animacje postaci (ruch) z Fallout 3, nowe są sztywne jak kij od szczotki.

Moduł generalnie nie ingeruje w zasady i balans rozgrywki, ale skupia się na poprawianiu ewidentnych niedociągnięć i dziwactw, które nie są (moim zdaniem) potrzebne. Nowy sprzęt jest raczej trudny do zdobycia.

http://hrothgar.pl/kacik-aurelinusa-vf56.htm

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:18, hammerfall87 napisał:

wie ktoś gdzie znalezc tego crooba od tak zwanych kajdaniarzy w pierwszej lokacji ?

Ja go znalazłem stojącego sobie za którymś białym domkiem, opartego o ścianę. Pochodź wokół i chwila moment go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:45, KrisK91 napisał:

Serio Cenega przetłumaczyła "Powder Gang" na "kajdaniarzy"? :D Widzę odwalili kawał dobrej roboty.

Parę razy są oni określani jako "Chain Gangs" więc może to o tłumaczenie tej nazwy chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 01:30, Tyrax99 napisał:

Czy wie ktoś ja dołączyć do Bractwa stali?Znalazłem ich siedzibie ,ale do jego otwarcia potrzebny jest klucz

Jeśli chodzi o Hidden Valley to aby się tam dostać musisz znać hasło - znajdziesz je przy zwłokach paladyna które leżą w leju na Black Mountain (za ogrodzeniem które jest przy drodze lub kwaterze Tabithy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:
Jak w polskiej wersji została rozwiązana sprawa z radiem?
Pojawiają się napisy?
Pamiętam, że jak grałem w 3jke z napisami to zamiast elegancko sobie przeczytać wiadomości musiałem się wsłuchiwać jak głupi w trzeszczące radio a chociaż znam angielski, sposób prowadzenia 3doga był lekko niezrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 21:45, Selv napisał:

Pytanko:
Jak w polskiej wersji została rozwiązana sprawa z radiem?


Nijak. Jest po angielsku. Nie ma nawet napisów. Szkoda.

PS a radio mi się nie podoba. DJ z głównego radia jest smętny jakiś. Słychać że stary, chociaż jeszcze go nie odwiedzałem, bo jestem w Novac i dopiero idę w stronę Vegas.
A co do ilości kawałków to też niezbyt ciekawie. Jest ich mniej niż w trójce (nie sprawdzałem, ale częściej się powtarzały). Ale są za to dobrej jakości, jest nawet "Kick in the head" z Mafii 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi jakaś głowa powie co ja mogę zrobić.

Po zainstalowaniu gry i dx który był częścią instalki odpalam i po paru sekundach, 2
obrazkach mnie wywala -> Szukaj rozwiązań online - zamknij program. To by było na tyle.

MAM win7 64, do tego procek skrecony na 3.0 2 giga ram i radeon 5850 z najnowszymi
sterami.

Probowałem uruchamiać gre w róznych zgodnościach (ogolnie wszystkie opcje w
własciowosciach), zmieniać ustawienia karty graficznej w driverach, w ustawieniach grafiki
w menu startowym Fallouta co tylko moja skromna wiedza mogła zrobić to robiła z tym
problemem ale bez skutku.

Moze jest jakis na to myk albo po prostu problemy z tym radeonem choc w instrukcji pisze
ze obsługuje tą karte albo tylko pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:30, chris004 napisał:

Po zainstalowaniu gry i dx który był częścią instalki

Tyle mi wystarczy, by wiedzieć, że masz piracką grę. DX jest specyficzną częścią instalki tylko i wyłącznie w pirackiej wersji scenowej. Na początek polecam kupić oryginał, a potem prosić o pomoc. Piractwa nie tolerujemy. Żegnam, wnoszę o ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 23:07, Siriondel napisał:

> Po zainstalowaniu gry i dx który był częścią instalki
Tyle mi wystarczy, by wiedzieć, że masz piracką grę. DX jest specyficzną częścią instalki
tylko i wyłącznie w pirackiej wersji scenowej. Na początek polecam kupić oryginał, a
potem prosić o pomoc. Piractwa nie tolerujemy. Żegnam, wnoszę o ban.


Samosądów również tu nie tolerujemy.
Za takie pomówienie grozi Ci kara grzywny lub pozbawienia wolności do roku (w myśl artykułu 212 KK) . A nawet do dwóch lat, jeśli uznamy forum za środek masowego przekazu.

A tak całkowicie z ciekawości: skąd wiesz, że DX jest "specyficzną częścią instalki tylko i wyłącznie w pirackiej wersji scenowej" :) ?

Swoją drogą gra jest niezła. Gdyby tylko miała jeszcze turową walkę byłbym w siódmym niebie. Niestety, muszę się zadowolić dobrymi dialogami, takimi na poziomie 2 części ( o 3 nie ma co wspominać, były niesamowicie wręcz głupie ) i falloutową atmosferą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 23:07, Siriondel napisał:

> Po zainstalowaniu gry i dx który był częścią instalki
Tyle mi wystarczy, by wiedzieć, że masz piracką grę. DX jest specyficzną częścią instalki
tylko i wyłącznie w pirackiej wersji scenowej. Na początek polecam kupić oryginał, a
potem prosić o pomoc. Piractwa nie tolerujemy. Żegnam, wnoszę o ban.



Nie ma to jak kogoś osądzać nie mając pojęcia o czym się pisze. DX o którym pisze chris004 to zapewne DirectX to raz. Dwa to to że z ciekawości zassałem cracka do Fallout New Vegas, i powiem ci że nie ma tam żadnego pliku DX są tylko dwa exe z aplikacji i launchera. Więc chris004 jest niewinny, a ty za takie oskarżenia to warna powinieneś zarobić ale to już robota modów nie moja. Na przyszłość sparwdź dwa razy zanim kogoś oskarżysz bo jak napisał Lone_Wolf kiedyś możesz się na tym nieźle przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dwóch Panów powyżej.
@Lone_Wolf
Skąd wiem, że DX to część instalacji pirackiej wersji scenowej? A jak myślisz? Wchodzisz na największe polskie forum, albo stronę, o którą trwa bój w szwedzkich sądach. I czytasz przy opisie NV, że do instalatora dołączona jest specjalna wersja DX, bez której gra nie będzie działać. W innym wypadku instalujesz przez Steama. Nie ma takiej sytuacji, nie ma nic dołączanego do instalatora. Nie ma po o tym wspominać.

@Piter_Fersin
DX, to znaczy DirectX? Łał, chłopie, odkryłeś Amerykę. Poza, tym reszta jest powyżej. Ściągnąłeś cracka, popatrzyłeś i nic nie zobaczyłeś. Super. Bo DX nie jest crackiem. Nie będę z Tobą wdawał się w szczegółową dyskusję nas temat cracków innych komponentów wymaganych do uruchomienia pirackich gier, bo ich nie ściągam.

Logika. Polecam przestać się mądrzyć, tylko zapoznać z tematem. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:
Zważywszy na to że zgodnie z moją wiedzą F:NV wszędzie został wydany jedynie w wersji Steam która sama w czasie instalacji gry doinstalowuje sobie wszystko co potrzebne uznaję że masz pirata i wedle regulaminu nagradzam to BANem.
Jeśli chcesz coś w tej kwestii wyjaśnić proszę abyś zrobił to za pośrednictwem formularza.

-> Siriondel
Jeśli masz tego typu podejrzenia to zgłaszaj je poprzez formularz (czego nie zrobiłeś). Wstawianie nic nie wnoszącego do dyskusji posta z samodzielnie wydanym wyrokiem i nie przekazanie sprawy dalej jest niczym innym jak pseudomoderatorką za którą otrzymujesz ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>muszę się zadowolić dobrymi dialogami, takimi na poziomie 2 części ( o 3 nie ma co wspominać, były niesamowicie wręcz głupie ) i falloutową atmosferą.
O cholera, serio? W F3 dialogi były takie durne, że aż się czytać nie chciało (słuchać też, beznadziejny dubbing nawet angielski). Jeszcze powiedzcie, że nie ma żadnego metra, które każde wygląda tak samo, przez które trzeba się co chwila przebijać żeby gdzieś dojść.
A i SPECIAL tym razem ma znaczenie czy znowu z siłą 1 można strzelać z broni sto razy większej od postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2010 o 02:56, Siriondel napisał:

@Piter_Fersin
DX, to znaczy DirectX? Łał, chłopie, odkryłeś Amerykę. Poza, tym reszta jest powyżej.
Ściągnąłeś cracka, popatrzyłeś i nic nie zobaczyłeś. Super. Bo DX nie jest crackiem.
Nie będę z Tobą wdawał się w szczegółową dyskusję nas temat cracków innych komponentów
wymaganych do uruchomienia pirackich gier, bo ich nie ściągam.

Logika. Polecam przestać się mądrzyć, tylko zapoznać z tematem. EOT.


Bzdura mój drogi. Moi kumple grali w Falouta New Vegas przed premierą bez instalacji directx bez steama bez nieczego, ściągnąłem teraz nawet całeg rls FNV od skidrow 6,23 GB i nie ma tam żadnego DX wyłączyłęm steam zaisntalowałem z pirackiego obrazu i działą tak samo jak mój orginał więc przestań gadać głupoty. Zbyt długo siedze w rls scenowych żebyś mi udowadniał coś czego nie ma. Załączam screeny

20101025100405

20101025100411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 07:28, Krzycho napisał:

O cholera, serio? W F3 dialogi były takie durne, że aż się czytać nie chciało (słuchać
też, beznadziejny dubbing nawet angielski). Jeszcze powiedzcie, że nie ma żadnego metra,
które każde wygląda tak samo, przez które trzeba się co chwila przebijać żeby gdzieś
dojść.


Budowa świata gry przypomina mi F1 i 2. Miałeś tam rozległe pustkowia i w różnych miejscach obszary zainteresowania. Podobnie jest tutaj. Miejsca się nie powtarzają. Nie ma tego wrażenia co w F3, że "zawartość jest rozsmarowana bardzo cienko" tak by wszędzie było coś do odkrycia. Sprawiało to, że miejsca ciągle się powtarzały, tylko zmieniał się rozkład, przeciwnicy i śmieci na półkach.
Przegrałem póki co ledwie kilkanaście godzin, ale wierzę, że dalej nie jest gorzej :) Po kilkunastu godzinach spędzonych w F3, miałem już serdecznie dość zablokowanych ulic, metra, braku ładu i składu w otoczce fabularnej.

Dnia 25.10.2010 o 07:28, Krzycho napisał:

A i SPECIAL tym razem ma znaczenie czy znowu z siłą 1 można strzelać z broni sto razy
większej od postaci?


Ma znaczenie. Średnie bronie wymagają 4-6 siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować