Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Gdzie mozna znalezc kogos z BoS? Tzn chodzi mi o umiejetnosc noszenia pancerza wspomaganego... Jakos to BoS niewyrazne w tej grze. Moze dlatego, ze skoncentrowalam sie na questa pobocznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 22:20, The-Darkest napisał:

Gdzie mozna znalezc kogos z BoS? Tzn chodzi mi o umiejetnosc noszenia pancerza wspomaganego...
Jakos to BoS niewyrazne w tej grze. Moze dlatego, ze skoncentrowalam sie na questa pobocznych:P


W Hidden Valley (na południe od Black Mountain). Nie wiem czy cię tam nauczą nosić Power Armory, ale tam właśnie siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby mi ktoś przedstawić wszelkie info, jakie w grze można dostać o Housie?

Spoiler

Mam ostatecznie rozwiązać jego kwestię, ale nie wiem w końcu, czy jest dobry, czy zły. Nie mogę wyrobić sobie o nim zdania, bo w sumie nie jestem pewien co planuje i z jakich środków korzysta [nie licząc uzbrojonych sekturionów...]. Może przewinąłem niechcący jakiś dialog, czy coś... Będę bardzo wdzięczny, bo przez to niezdecydowanie utknąłem w tym momencie i nie wiem, czy pracować dla RNK czy dla House''a, zwyczajnie mam o nim za mało informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 22:21, Sipso2008 napisał:

W Hidden Valley (na południe od Black Mountain). Nie wiem czy cię tam nauczą nosić Power Armory, ale tam właśnie siedzą.

Nauczą tyle że nie od razu - trzeba się najpierw do nich przyłączyć (czyli porązwiązywać parę zadań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie gre . Czy jest warta ceny , jak Wam się podobała . Na ile gry starczy , co z fabułą , walka , przeciwnikami , błedami ?
To dla mnie wazne bo zastanawiam się czy kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę grać :-(

Gdy wychodzę na zewnątrz z domu Doca Mitchella, gra zatrzymuje się po ok. 20 sekundach i jedynym rozwiązaniem jest guzikowy reset.

Oczywiście, gra jest spatchowana, a sterowniki najnowsze. Spróbowałem już też tego patcha DLL, jak i użyłem tweaku zmieniającego jedną linijkę w INI... nic z tego.

Wydałem kupę pieniędzy, a produkt po prostu nie działa. (Win XP, NVidia GT 240, 2 GB RAM, dwurdzeniowy nowy AMD.) Co robić? Znacie jeszcze jakieś fixy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 23:13, Elwro napisał:

Wydałem kupę pieniędzy, a produkt po prostu nie działa. (Win XP, NVidia GT 240, 2 GB
RAM, dwurdzeniowy nowy AMD.) Co robić? Znacie jeszcze jakieś fixy?

Jedyna rzecz, która mi przychodzi na myśl to downgrade sterowników graficznych do 186.18. To nie jest żadne panaceum, ale to Twój najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 23:33, Splocky napisał:

Jedyna rzecz, która mi przychodzi na myśl to downgrade sterowników graficznych do 186.18.
To nie jest żadne panaceum, ale to Twój najlepszy wybór.

OK, wielkie dzięki za radę, ale udało mi się w międzyczasie poradzić. Na wypadek, gdyby ktoś inny chciał spróbować:

otwieramy plik FalloutPrefs.ini (NIE Fallout.ini!) znajdujący się (na XP) w Moje Dokumenty \ My Games \ FalloutNV i linię

iFPSClamp=0

zmieniamy na

iFPSClamp=60


U mnie to podziałało, przy czym wcześniej wgrałem fix DLL (który moim zdaniem mi akurat nie pomógł, ale nie mazałem go.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 00:42, moreus napisał:

A Jak wygląda Windows (For) Live w New Vegas, polskiej edycji?
Jest? czy go wykroili brutalnie jak w F3?


Nie ma tej usługi w ogóle, nawet w angielskiej wersji. Za to jest Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jednak nie pomogło. Mogę pograć parę minut, a potem gra wywala mi się do systemu. Nie mam zielonego pojęcia, co mogę zrobić. Zużyłem ponad półtorej godziny na walkę z tym problemem, ale wygląda na to, że kupione dziś pudełko z grą jest dla mnie użyteczne tylko jako pudełko :-( Jak można było skopać działający silnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem tyle że mi gra zaczęła się kopać dopiero po 10h (wcześniej nic się nie działo a potem nagle co parę minut wywiecha i info że program przestał funkcjonować), w moim wypadku (mam Win 7) pomogło przeinstalowanie gry i ustawienie zgodności na Win XP Servis Pack 3, Tobie ustawianie innej zgodności raczej nie pomoże ale może reinstalka coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 00:42, moreus napisał:

A Jak wygląda Windows (For) Live w New Vegas, polskiej edycji?
Jest? czy go wykroili brutalnie jak w F3?

Było setki razy: Bethesda uznała, że GfWL jest niepotrzebne i zastąpiła go Steamem. F:NV posiada jedynie certyfikat GfW (co oznacza obłusgę pada X360, zgodność z Win 7 i Vista i ich kontrolą rodzicielską i takie tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 07:58, Henrar napisał:

Było setki razy: Bethesda uznała, że GfWL jest niepotrzebne i zastąpiła go Steamem. F:NV
posiada jedynie certyfikat GfW (co oznacza obłusgę pada X360, zgodność z Win 7 i Vista
i ich kontrolą rodzicielską i takie tam).


Generalnie trochę się wszyscy wyżywają na wersji Cenegi, bowiem angielskie update''y można na nią spokojnie wgrać, zwłaszcza, gdy gra się po angielsku. Wszytko dzięki temu, że znowu odwalono kichę z plikiem tłumaczenia, które znowu jest dodatkowym ESPem, zamiast głównego ESMu.

Modpack wersja 07:
1. Poprawiony Andy, by móc go przyłączyć przy kolejnych rozmowach.
2. Nowe stworzenia: świnioszczur, szczur wędrowny, kanalizacyjny i schorowany i tworzenie gulaszu ze świonioszczura
3. Nowe ubrania NPców
4. Nowa wersja pancerza Strażników RNK (oficerska), lepsze staty, ładniejszy wygląd
5. Dotychczasowy karabin wyborowy zastapiony 2 wersjami karabinu M14
6. Więcej postaci w Goodsprings
7. Nowa amunicja 9 i 10 mm AP oraz .357Magnum i .44Magnum JSP (przebijające)
8. Nowe perki: "Żelazna wola", "Książę złodziei", "Magiczne paluszki", "Człowiek-demolka" "Idealne przężenie", "Efektowny rzut" oraz "Hiena cmentarna", przebudowany perk "Ulepszone krytyki", "Komandos" i "Dziecię nocy" (min. reszty nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:02, Damianuss1 napisał:

Gra ktoś może w wersję na Xboxa? Żadnych większych problemów? Jakieś zwiechy czy coś
w tym stylu?


Na otwartym terenie jest nieźle, działa praktycznie tak samo jak Fallout 3. Od czasu do czasu gra przytnie się na 2-3 sekundy. W New Vegas i bardziej zaludnionych obszarach jest już gorzej (zarówno framerate, jak i ''zwiechy'' są bardziej uciążliwe), choć nadal grywalnie. Ja na te problemy przymykam oko (ale i liczę na uporanie się z nimi w łatkach), bo sama gra jest rewelacyjna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 01:06, Elwro napisał:

Ech, jednak nie pomogło. Mogę pograć parę minut, a potem gra wywala mi się do systemu.
Nie mam zielonego pojęcia, co mogę zrobić. Zużyłem ponad półtorej godziny na walkę z
tym problemem, ale wygląda na to, że kupione dziś pudełko z grą jest dla mnie użyteczne
tylko jako pudełko :-( Jak można było skopać działający silnik?


Spróbuj zweryfikować pliki gry w Steamie. U mnie chyba podziałało. Piszę "chyba", bo nie grałem po tej operacji zbyt długo (ok. 2 godzin), ale wcześniej, w takim czasie, gra wykrzaczyła by się ze dwa razy, więc może jest to sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quest:

Spoiler

Wie ktoś gdzie jest ta karawana panny Jane, która wisiała kapsle tej babce z kasyna w Las Vegas? Gdy dochodzimy do tej zadłużonej kobitki, ona a mówi, że nie ma kapsli, ale, że w jakiejś jaskini kwiatów brocka ma karawanę tyle, że tam jest dużo szczurów - dlatego każe samemu wziąć co tam jest. No i jestem w tej jaskini, wybiłem nawet wszystkie szczury [a mocne skurczybyki były :)] i podchodzę do miejsca, w którym jest znacznik, a tam nic nie ma... Wie ktoś gdzie jest ta jej niby karawana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować