Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

mam pytanie - czy spotkał się ktoś z problemem opóźnienia dźwięku w grze? Wszystko mi ładnie chodzi (powiedzmy :]) a tu taki babol z dźwiękiem - opóźnienie nawet do kilkudziesięciu sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 18:47, RamiroPL napisał:

Cos tam wyczytałem, ze nie mozna z in-game korzystać z tym dll w xfire oraz, ze czesto
crashuje?


In-game nie działa, ale można go wyłączyć, a godziny naliczają się normalnie. A crashowania częstszego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wykonać zadanie dla Lema [Zostaniemy Przyjaciółmi?, z Krypty 19] bez znajomości materiałów wybuchowych na min. 50?

Spoiler

Niby mógłbym równie dobrze połączyć ich z Chanami, ale nie mam pewności, czy wtedy nadal Chanowie będą po stronie RNK, czy przeciw nim. A nie chcę, żeby RNK przegrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 19:36, sinir napisał:

In-game nie działa, ale można go wyłączyć, a godziny naliczają się normalnie. A crashowania
częstszego nie zauważyłem.

Eeee... co to jest in-game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 21:56, Net_com napisał:

Zainstalowałem tego fixa , ale przy wszystkich ustawieniach na maxa w full dh potrafi
nadal przyciąć.

Na 4870 z 512 MB RAMu to możliwe, nic więcej już z tym nie wymyslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 22:07, Aurelinus napisał:

> Zainstalowałem tego fixa , ale przy wszystkich ustawieniach na maxa w full dh potrafi

> nadal przyciąć.
Na 4870 z 512 MB RAMu to możliwe, nic więcej już z tym nie wymyslisz.

Ciekawi mnie to bo w Fallouta 3 spokojnie sobie grałem na takich ustawieniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kwestia gorszej optymalizacji. Mi F3 śmigał na wysokich na starym PC, a NV na max. potrafi czasem przyciąć na Phenomie X4 955, GF GTX 470 i 4GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 19:18, Abi_Dalzim napisał:

Kiedyś może skuszę się na New Vegas, ale na razie mam pewne obawy czy nie powtórzy się
historia z F3. Ja lubię grać kompleksowo - wykonywać wszystkie poboczne questy, zwiedzać
wszystkie lokacje itp. Dlatego nie chciałbym w połowie wątku głównego (tak jak w F3)
dobić do maksymalnego levelu i nie mieć przyjemności z gry. Chciałbym, tak jak F1 i F2,
do samego końca mieć możliwość rozwijania i doskonalenia mojej postaci. Czy w Vegas tak
jest?


To zależy kiedy się za ten wątek zabierzesz, bo można to sobie odkładać i odkładać. Ja dobiłem do maksymalnego poziomu po wykonaniu tak z 80% questów pobocznych i pod koniec questu głównego. Oczywiście można zapewne szybciej, ale i mi się nie spieszyło.

Możesz też ściągnąć mody zwiększające level cap do 46, 60 a nawet 100. Mimo to przydałby się mod po prostu zmniejszający ilość XP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 22:22, Net_com napisał:

> > Zainstalowałem tego fixa , ale przy wszystkich ustawieniach na maxa w full
dh potrafi
>
> > nadal przyciąć.
> Na 4870 z 512 MB RAMu to możliwe, nic więcej już z tym nie wymyslisz.
Ciekawi mnie to bo w Fallouta 3 spokojnie sobie grałem na takich ustawieniach ...

Musisz po prostu dodac współczynnik :Obsidian", który z pacmana potrafi zrobić wyzwanie dla GTX480.

W każdym razie na GTX260 u mnie chodzi spokojnie, a z poprawka - rewelacyjnie. Wg moich prywatnych obserwacji problem nie lezy do konca po stronie karty, ale też procesora i współpracy z RAMem - w USA marka AMD jako procesorów jest nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 00:48, Aurelinus napisał:

W każdym razie na GTX260 u mnie chodzi spokojnie, a z poprawka - rewelacyjnie. Wg moich
prywatnych obserwacji problem nie lezy do konca po stronie karty, ale też procesora i
współpracy z RAMem - w USA marka AMD jako procesorów jest nieznana.

U mnie na procesorze AMD i tej samej co Twoja karcie Zielonych nie chciało to wszystko w ogóle współpracować. Wystarczyły dwa gekony, co robią większy ruch na ekranie, by rozpoczął się pokaz slajdów, a podczas strzelaniny w zadaniu Ghost Town Firefight - nie do zrobienia. Na szczęście ów fix załatwił sprawę i teraz ani piśnie ma maksymalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra chodzi bezproblemowo na zwykłej wersji bez żadnych patchy na komputerze spełniającym zalecaną konfigurację? Pytam, bo mam AMD 1055t X6, GeForce GTX 460 1GB i 4GB Ramu ddr3, a gdy odpaliłem NV trochę się zdziwiłem. Gram na Ultra High w 1600x900 i niby chodzi płynnie , ale podczas obracania kamery jest trwające dosłownie pół sekundy zacięcie. Wyłączyłem AA, ale nic to nie pomogło. Gra gubi klatki w różnych sytuacjach np gdy strzelam do kogoś jednocześnie biegnąc na różne boki liczba fps potrafi spać do 18. Gra powinno hulać aż miło, a tymczasem takie coś. Ktoś też tak ma? Komputer niedawno kupowałem więc wszystkie sterowniki i DX najnowsze są powgrywane.
Piszecie o jakiś fixach, ale to są oficjalne czy zrobione przez graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość, by uniknąć banu w kasynach? Zbieram na te bajery, co są w klinice medycznej Nowego Vegas, potrzeba ponad 40k kapsli, więc wolę zapewnić sobie stały dopływ gotówki. Niby wiki podaje, że można wymienić żetony na kapsle przed wygraniem 2000 w jednej sesji i potem zacząć od nowa. Tylko co oznacza "jedna sesja"? Do opuszczenia stołu, wczytania zapisu, restartu gry? Ja próbowałem niby wychodzić i wchodzić do kasyna przed wygraniem 2k bez opuszczania stołu, ale nadal dostaję upominki, co oznacza, że i tak niedługo wylecę. Istnieje jakaś konkretna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 02:04, Hartus napisał:

Czy ta gra chodzi bezproblemowo na zwykłej wersji bez żadnych patchy na komputerze spełniającym
zalecaną konfigurację? Pytam, bo mam AMD 1055t X6, GeForce GTX 460 1GB i 4GB Ramu ddr3,
a gdy odpaliłem NV trochę się zdziwiłem. Gram na Ultra High w 1600x900 i niby chodzi
płynnie , ale podczas obracania kamery jest trwające dosłownie pół sekundy zacięcie.
Wyłączyłem AA, ale nic to nie pomogło. Gra gubi klatki w różnych sytuacjach np gdy strzelam
do kogoś jednocześnie biegnąc na różne boki liczba fps potrafi spać do 18. Gra powinno
hulać aż miło, a tymczasem takie coś. Ktoś też tak ma? Komputer niedawno kupowałem więc
wszystkie sterowniki i DX najnowsze są powgrywane.
Piszecie o jakiś fixach, ale to są oficjalne czy zrobione przez graczy?


Jak chcesz grac bez patchy na grze od steama ktora jest ma juz dostepne patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 02:19, Volvox napisał:

Te zacinki to chyba przez Radial Blur (spróbuj wyłączyć/obniżyć w opcjach)

No to rzeczywiście przez to ustawiłem na medium i momentalnie przestało ciąć przy każdym rozglądaniu się , dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może co za nagrodę można dostać po ukończeniu gry na hardcore? I jeszcze jedno, czy ktoś znalazł ten skarb co to się go dostaje za odpowiednią ilość kapsli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:27, Net_com napisał:

> Te zacinki to chyba przez Radial Blur (spróbuj wyłączyć/obniżyć w opcjach)
No to rzeczywiście przez to ustawiłem na medium i momentalnie przestało ciąć przy każdym
rozglądaniu się , dzięki ;)

Jak po polsku w opcjach nazywa sie ten radial blur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 10:44, Sandro napisał:

Wiadomo już może co za nagrodę można dostać po ukończeniu gry na hardcore?

Osiągnięcie. Super, no nie?

Dnia 31.10.2010 o 10:44, Sandro napisał:

I jeszcze jedno, czy ktoś znalazł ten skarb co to się go dostaje za odpowiednią ilość kapsli?

Stąd raczej nie, ale jeśli to Cię ciekawi to łap: http://fallout.wikia.com/wiki/Sunset_Sarsaparilla_star_bottle_cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować