Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Tak na szybko - zna ktoś sprawdzone miejsce gdzie na 100% można znaleźć sensor module? Wala się tego pełno po wszystkich lokacjach, a jak potrzeba to nigdzie nie można go dostać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 23:26, Sandro napisał:

Tak na szybko - zna ktoś sprawdzone miejsce gdzie na 100% można znaleźć sensor module?
Wala się tego pełno po wszystkich lokacjach, a jak potrzeba to nigdzie nie można go dostać
:/

Wiem ,że jeden jest w Nipton , w chacie w której jest ten robot Mr.Gutsy. A i jeszcze w tym sklepie w Goodsprings powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 23:31, vincent16 napisał:

Wiem ,że jeden jest w Nipton , w chacie w której jest ten robot Mr.Gutsy. A i jeszcze
w tym sklepie w Goodsprings powinno byc.

W Goodsprings pustki, ale za to stara stacja benzynowa w pobliżu dinozaura w Nipton to istny raj dla poszukiwaczy takich staroci :D Dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 00:38, Sandro napisał:

W Goodsprings pustki, ale za to stara stacja benzynowa w pobliżu dinozaura w Nipton to
istny raj dla poszukiwaczy takich staroci :D Dzięki za namiary.


Dinozaur to chyba w Novac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 01:24, Volvox napisał:

Dinozaur to chyba w Novac, nie?

Łolaboga, przepraszam. Późno już było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można ,,pogodzić" pana hausa z bractwem stali? bo mam zadanie hause zawsze wygrywa V i ukończyłem już pod osłoną mroku od bractwa ale nie mam możliwości przekonania ich do pomocy hausowi. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 14:58, Ponury666 napisał:

Czy można ,,pogodzić" pana hausa z bractwem stali?

Nie wydaje mi się, House ich wyraźnie nienawidzi i nie da się go w żaden sposób przekonać że możliwe jest dyplomatyczne rozwiązanie (jeśli spróbujesz to stwierdzi że jesteś podwładnym i nie jest Twoją rolą kwestionowanie jego rozkazów).

Spoiler

Możesz albo wysadzić bunkier albo też opowiedzieć się za kimś innym i pozbyć się Housa (ja tak zrobiłem, nie będzie mi gnijący staruch bezkarnie rozkazywał mordu na moich przyjaciołach ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli np. wykonam zadanie House zawsze wygrywa,II to automatycznie zadanie od RNK (Rzeczy, które wybuchają) oraz od Pana Tak (Dzika karta: as w rękawie) itd. zostaną anulowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chodzi o to zadanie w którym masz wziąć chip do bunkra pod fortem Legionu? Jeśli tak to jego wykonanie nie zamknie Ci opcji opowiedzenia się po stronie NCR lub Pana Tak (co więcej Pan Tak zleca Ci dokładnie to samo więc wykonując ten quest posuwasz do przodu także jego linię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na pewno? Wiele zadań się pokrywa, robimy je jedynie dla innych osób (choćby rozwiązywanie spraw z BoS czy Chanami, chcą tego i RNK i Pan Tak), ale właśnie sposób wykonania może sprawić, że ktoś odmówi współpracy. Ja tak miałem po zakończeniu pierwszego zadania dla Pana Tak - podjęcie kolejnego miało zablokować mi możliwość współpracy z RNK. Ale głowy nie dam, bo nie sprawdzałem, czy tak się stanie, mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W tym zadaniu mamy dwa wybory - wysadzić roboty i upgradeować je, Pan Tak pozostawia ten wybór nam, House chce aby roboty przeprogramować zaś NCR chyba nic nam w tej sprawie nie zleca. Ja to zadanie wykonałem jeszcze po stronie Housa po czym gdy później rozkazał mi zaatakować BoS przeszedłem na stronę NCR (dla której zabiłem Housa) którą z kolei porzuciłem gdy również zażądali zniszczenia BoS i ostatecznie wybrałem Pana Tak po którego stronie ukończyłem grę, jak widzisz z tej kombinacji udało mi się kontynuować pozostałe drogi pomimo upgradeowania robotów i zgłoszenia tego House''owi :) Dla pełnego wyjaśnienia - na tym etapie wykonywałem questy dla wszystkich stron poza Legionem i miałem już od NCR ostrzeżenie że nie powinienem wykonywać więcej questów dla Pana Tak.



EDIT:
Spoiler

Jeszcze jedno - wykonując zadania dla Housa chyba jest możliwe aby wykonać je w innej kolejności niż są zlecane jeśli ich cel osiągnęliśmy przypadkiem wcześniej (na własną rękę lub dla innej frakcji), nie wiem jak jest określany "punkt bez powrotu" przy wykonywaniu finałowych questów ale możliwe że jeśli np. wykonało się już którąś z dalszych części zadania "The House Always Win" (i otrzymało się odpowiednie potwierdzenie w rozmowie z Housem) to NCR może się od nas odciąć po wykonaniu II części tego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z questem Restoring Hope. Kiedy mialem zbadac pacjentow dla dr Richardsa, ci lezeli martwi. Ominalem to mowiac ze nie mam kwalifikacji, jednak nie zaliczylo mi to punktu ''Wroc do dr Richardsa''. Jestem juz po odbiciu Nelson jednak nie moge zakonczyc zadania bo dowodca obozu niema zadnej opcji dialogowej na ten temat. Przez to nie moge wykonac zadania z Bitter Springs.

Ma ktos jakis pomysl jak to naprawic, ewentualnie zmienic jakis global, albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch powinien rozwiązać problem z majorem nie przyjmującym zadania ale jak widać nie u wszystkich działa :/
BNa wiki jest porada:
"If the problem persists, use the command: "setstage 001214aa 200" or maybe "setstage 001214aa 160" "
Nie testowałem tego ale może Ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zabiciem tego papy chanów , żeby wejść do jego sypialni trzeba mieć otwieranie zamków na 75. Tylko raz udało mi się tam wejść , razem z nim gdy szedł spać , ale gdy go zaatakowałem wszyscy się pobudzili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co jest najlepsze na kazadory? Tak sobie myślę, że chyba miotacz ognia, ale zanim spróbuję to może ktoś wie? (b. trudny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 19:05, Kwas17 napisał:

Wie ktoś co jest najlepsze na kazadory? Tak sobie myślę, że chyba miotacz ognia, ale
zanim spróbuję to może ktoś wie? (b. trudny)

Ja mam zawsze z nimi problemy , jedyna rada na nie to walić w nie ile się da w jak najkrótszym czasie , bo są strasznie szybkie (osobiście używałem broni ręcznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 19:05, Kwas17 napisał:

Wie ktoś co jest najlepsze na kazadory? Tak sobie myślę, że chyba miotacz ognia, ale
zanim spróbuję to może ktoś wie? (b. trudny)

Jak były w grupie to waliłem z broni maszynowej, tylko dużo dużo ammo szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobic, jak wcielo mi boone''a? Nie wiem nawet gdzie i kiedy, dalej ma aktywny tryb towarzysza, bo nie moge wziac nowego, nie ma go tez w Novac. Probowalem dostac sie jakos do niego cheatami, ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować