Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2010 o 12:16, EverettMcGill napisał:

Jasne, ale gdy wchodzę do ambulatorium, ciała przy ładowaniu się lokacji "spadają" z
łóżek, można je tylko przeszukać. Gadam z lekarzem, stosownej opcji po kliknięciu na
"chorego" nie ma. :(


Ja mialem dwa takie przypadki. Jeden w bazie Nellis, a drugi w forcie Foloron Hope. Kiedy mialem uleczyc pacjentow to byly trupy. W bazie Nellis to nie przeszkodzi w wykonaniu questa, ale w forcie nie moglem przez to wykonac zadania. Pomogl kod, jest gdzies na poprzedniej stronie.

Spoiler

Co do zadania z krypta 32, to ja jeszcze nie bylem w vegas a juz wykonalem to zadanie. Ja uwolnilem uwiezionych w krypcie. Zobaczymy jakie dialogi bede mial jak juz dojde do farmerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Za wyłącznie reaktora (uratowanie farm) POWINIENEŚ dostać plusy u RNK. Niestety, ja tego nie odczułem. :/



Co do bugów - poszukam tych kodów na wiki Fallouta, dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 22:17, Darth_Sidius napisał:

mam ten medalion tyle ze ludzie mnie nie atakuja lecz psy a w namiocie cezara jest ich
kilka i nie da sie przejsc daleko od nich

jak to zrobic przez konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile pozwalaja możliwości edycji, ale przydało by się info o aktualnie używanym typie amunicji na głównym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 19:16, RamiroPL napisał:

Co mam zrobic, jak wcielo mi boone''a? Nie wiem nawet gdzie i kiedy, dalej ma aktywny
tryb towarzysza, bo nie moge wziac nowego, nie ma go tez w Novac. Probowalem dostac sie
jakos do niego cheatami, ale nie wychodzi.


Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:24, RamiroPL napisał:

Jakieś sugestie?

Jakimi znowu cheatami próbowałeś się dostać do Boone''a?
Opcje są dwie. Otwierasz konsolę i klepiesz:
prid 00096bce
moveto player
Albo:
player.moveto 00096bce
To drugie sprawi, że to Ty się przeniesiesz do Boone''a, a nie on do ciebie, zobaczysz, gdzie utknął i możesz spróbować go wydostać, o ile żyje.
Jeżeli nie zadziała ani jedno ani drugie, możesz wczytywać zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie już tym pierwszym cheatem, chociaż dzięki :)

EDIT: Jest może jakiś quest związany z wybiciem głównego obozu legionu? Bo wykonując quest od Boone'a straciłem szansę na pokojowy kontakt z Cezarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy obiecany patch na PS3 naprawiający bugi już się ukazał ?

Nie chce kupować gry do puki nie naprawią błędu z bad save-m ..

dzieki za info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:16, vincent16 napisał:

Klikasz po koleji na każdego psa i wpisujesz komende ,,kill''''.

zrobiłem to z konsola ale cezar nawet nie chce za mna rozmawiać kiedy probuje zagadac do niego jest tylko to zblizenie na postać jak na poczatku rozmowy ale natychmiast obraz wraca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:23, Bllu-Man napisał:

(...)


Ściągałem jakiegoś patcha w dniu premiery albo 2-3 dni po premierze, nie pamiętam dokładnie. Nie spotkałem się jeszcze z tym, że zapisane stany gry się w tej grze psują (bo o to ci chodzi z tym bad savem?). Zawsze możesz co 0,5h robić save na nowym slocie - tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:05, Darth_Sidius napisał:

zrobiłem to z konsola ale cezar nawet nie chce za mna rozmawiać kiedy probuje zagadac
do niego jest tylko to zblizenie na postać jak na poczatku rozmowy ale natychmiast obraz
wraca sie

No to jak dla mnie save niegra bo nie powinno tak być(a przynajmniej tak mi sie zdaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli nie byłeś jeszcze w wieży, idź do niej w nocy i podsłuchaj rozmowę radiową. Jeśli byłeś, musisz najpierw zapierniczać do kolejki i szybko zdemontować bombę w niej umieszczoną. Choć nie jest to konieczne do zakończenia questa - może ona odjechać także z ładunkiem. Po tym możesz donieść Hsu kto jest szpiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 22:42, JayL napisał:



Spoiler

W wieży nie byłem i nie za bardzo ogarniam o jaką wieżę chodzi ;P A bomby nie zakładałem i nie zamierzam zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 01:01, Siriondel napisał:

Naprawdę, mam czasem dość tych chorych błędów... Zna ktoś ID Cezara, bym mógł go teleportować
przez konsolę?


00121fef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 01:01, Siriondel napisał:

Naprawdę, mam czasem dość tych chorych błędów... Zna ktoś ID Cezara, bym mógł go teleportować
przez konsolę?


No wkurza, wkurza...ja się do Cezara chciałem dostać, ale nie mogłem, bo można jedynie samemu tam wejść. Problem w tym, że pies mi zniknął i nie mogłem mu rozkazać, żeby czekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś pójść do Lucky 38 i udać się do pana House - to automatycznie ustawia wszystkich towarzyszy w tryb czekania.
Poza tym według wiki użycie windy w Krypcie 22 powoduje że wszyscy towarzysze będący obecnie w drużynie są przenoszeni razem z nami na docelowe piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować