Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2010 o 22:47, Karharot napisał:

Prędzej czy później na pewno odpowiedni mod pojawi się na Nexusie (zwłaszcza że podstawowy
zestaw fryzur faktycznie jest tragiczny), jeśli masz tam konto i wypowiadasz się na tamtejszym
forum to możesz spytać się któregoś z autorów takich modów do F3 aby przerobił go do
wersji działającej z NV.

Jest moduł o nazwie "Mikoto Beauty Pack". Tyle, że z tego co widzę po screenach, to są w większości te same fryzury co w Fallout 3.
A spora grupa modderów od f3 nie jest zainteresowana FNV, bo - co jest kompletną stratą czasu - Obsidian zajmował się min. psuciem tego, co jest dobre, np. przerobił fryzury, modele postaci i animacje (tragedia pierwszej wody). Wiekszość modułów wymaga (w tym fryzury) sporej dawki czasu na poprawienie ich pod kątem FNV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie. Odnoszę wrażenie, że w czasie używania granatnika w VATSie, animacja się nieco tnie.
Pojawia się tuż przed i po oddaniu strzału. Czy u Was jest tak samo? Przesyłam filmik, który zrobiłem, żeby było wiadomo jaśniej o co mi chodzi :)

http://www.youtube.com/watch?v=8itMSUmIwVI

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięć moze nie zauwazylem ale uzywajac granatnika w VATS nadal wiekszosc przeciwnikow jest niesmiertelna bo juz gdy zaczynam oni nie maja energii na swoim pasku zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 10:35, Indrid_Cold napisał:

Cięć moze nie zauwazylem ale uzywajac granatnika w VATS nadal wiekszosc przeciwnikow
jest niesmiertelna bo juz gdy zaczynam oni nie maja energii na swoim pasku zdrowia.


Hej,
Mi chodzi bardziej o takie skoki ekranu w czasie strzelania widoczne w filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 12:45, Karharot napisał:

U Bractwa Stali

Spoiler

w Hidden Valley, najpierw musisz jednak się do nich przyłączyć (czyli
wykonać odpowiednio dużo questów).


Jak ochronić prezydenta RNK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 12:51, AgayKhan napisał:

Jak ochronić prezydenta RNK?

Spoiler

Wejdź na dach na którym ląduje Vertibird prezydenta i w czasie lądowania zaczep stojącego tam technika, jak tylko facetowi puszczą nerwy odstrzel go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 12:58, Karharot napisał:

> Jak ochronić prezydenta RNK?

Spoiler

Wejdź na dach na którym ląduje Vertibird prezydenta i w czasie lądowania zaczep stojącego
tam technika, jak tylko facetowi puszczą nerwy odstrzel go.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, bo głupie, ale jak używać zestawu do naprawy broni (klikam i znika, a powinno przecież chyba dać się naprawić wybraną broń) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:36, Kwas17 napisał:

Głupie pytanie, bo głupie, ale jak używać zestawu do naprawy broni (klikam i znika, a
powinno przecież chyba dać się naprawić wybraną broń) ?


I zapewne naprawia - jak klikniesz na zestaw do naprawy broni to naprawia tą trzymaną w ręce o 25%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:20, Tyrax99 napisał:

Mam pytanie ,czy można zmienić u towarzysza podróży np. broń na lepszą?Czy też pancerz?Bo
nie wiem jak to zrobić

Normalnie, wrzuć mu do ekwipunku przez koło towarzysza. Jeżeli będzie to sprzęt lepszy od aktualnie używanego, np. pancerz z lepszym DT, broń z lepszym DMG/DPS, towarzysz automatycznie sobie wyekwipuje, o ile poziom jego statystyk jest odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:31, Siriondel napisał:

> Mam pytanie ,czy można zmienić u towarzysza podróży np. broń na lepszą?Czy też pancerz?Bo

> nie wiem jak to zrobić
Normalnie, wrzuć mu do ekwipunku przez koło towarzysza. Jeżeli będzie to sprzęt lepszy
od aktualnie używanego, np. pancerz z lepszym DT, broń z lepszym DMG/DPS, towarzysz automatycznie
sobie wyekwipuje, o ile poziom jego statystyk jest odpowiedni.


No jakos to nie działa.biore e ,wyskakuje te kółeczko biore wymiana ekwipunku daje lepsza broń,np. pistolet plazmowy ,a to broń napewno lepsza niż pistolet 10 mm .I nic nadal postac ma napisane na dole kółeczka pistolet 10mm i tej broni używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:36, Tyrax99 napisał:

No jakos to nie działa.biore e ,wyskakuje te kółeczko biore wymiana ekwipunku daje lepsza
broń,np. pistolet plazmowy ,a to broń napewno lepsza niż pistolet 10 mm .I nic nadal
postac ma napisane na dole kółeczka pistolet 10mm i tej broni używa

Po pierwsze - skill. Część kompanów używa określonego typu broni, jak ktoś strzela z tradycyjnej broni, nie licz, że zmusisz go do użycia borni energetycznej. Po drugie - kondycja broni. Dałeś broń naprawioną do 100%? Po trzecie - amunicja. Nie ma tak, że dasz pistolet, a towarzysz wyczaruje sobie ammo. Wrzuciłeś pistolel plazmowy, wrzuć ogniwa fuzyjne. Dużo. Towarzysze szybko marnują ammo, dlatego lepiej zostawić ich z domyślnym sprzętem, bo amunicji do niego mają nieskończoność, a wymieniać im tylko pancerz i broń do walki wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:40, Siriondel napisał:

> No jakos to nie działa.biore e ,wyskakuje te kółeczko biore wymiana ekwipunku daje
lepsza
> broń,np. pistolet plazmowy ,a to broń napewno lepsza niż pistolet 10 mm .I nic nadal

> postac ma napisane na dole kółeczka pistolet 10mm i tej broni używa
Po pierwsze - skill. Część kompanów używa określonego typu broni, jak ktoś strzela z
tradycyjnej broni, nie licz, że zmusisz go do użycia borni energetycznej. Po drugie -
kondycja broni. Dałeś broń naprawioną do 100%? Po trzecie - amunicja. Nie ma tak, że
dasz pistolet, a towarzysz wyczaruje sobie ammo. Wrzuciłeś pistolel plazmowy, wrzuć ogniwa
fuzyjne. Dużo. Towarzysze szybko marnują ammo, dlatego lepiej zostawić ich z domyślnym
sprzętem, bo amunicji do niego mają nieskończoność, a wymieniać im tylko pancerz i broń
do walki wręcz.



Już nie ważne już wszystko działa,po prostu się zagapiłem że kompani równiez potrzebują amunicju ,dzięki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za broń za ścianą u Mike''a i Ralfa? Taka... hm... z długą lufą i zamontowanym tłumikiem, na 100% coś automatycznego? Nigdzie nie mogłem jej znaleźć. Na bank przewijała się czasem u innych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:50, Sandro napisał:

Nie mogłem się oprzeć gdy zobaczyłem dzisiaj w sklepie to piwo :]


Uważaj, bo wpadnie do ciebie, brudna, pół łysa baba ubrana w skórę dwugłowej krowy i ci ten kapsel wyrwie z martwych zaciśniętych palców. Albo kupuj dalej i zbierz nagrodę :D

Wiadomo coś o DLC jakimś? Bo nudno trochę, a żadnych ciekawych modów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:37, Jave napisał:

Co to za broń za ścianą u Mike''a i Ralfa? Taka... hm... z długą lufą i zamontowanym
tłumikiem, na 100% coś automatycznego? Nigdzie nie mogłem jej znaleźć. Na bank przewijała
się czasem u innych postaci.


Prawdopodobnie chodzi o Infiltratora. Była w dodatku The Pitt w Fallout 3, jednak w NewVegas jest tylko tam na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować