Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2010 o 01:23, Volvox napisał:

Prawdopodobnie chodzi o Infiltratora. Była w dodatku The Pitt w Fallout 3, jednak w NewVegas
jest tylko tam na ścianie.

Nie zgadzam się. Kogoś ubiłem i mam ta broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 01:28, Poet_And_Madman napisał:

O człowieku, gdzie można dostać taki trunek? :D

W Szkocji ;) Ale uspokoję Cię - poza kozackim kapselkiem nie różni się on za bardzo od innych piw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 09:31, Karharot napisał:

Nie mogę w tej chwili odpalić gry i sprawdzić jak to wygląda ale może chodzi o tą broń?
->
http://fallout.wikia.com/wiki/Lily%27s_Assault_Carbine


This weapon can only be obtained by using Console Commands.

Tak samo jak: http://fallout.wikia.com/wiki/Infiltrator_(weapon)

An infiltrator is visible on the wall of the secret section of Mick and Ralph''s in Fallout: New Vegas, although it is not available in the game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie jak jest z grą ? Grafika , walka , fabuła , postacie , misje . Na ile godzin gra starczy , przechodzac tylko zadania główne i na ile z zadaniami dodatkowymi?

Grałem w Fallout 3 i mi sie podobała ,nie powiem ze była idealna ale nie nudziłem sie , wiec cześć lepsza od 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 15:07, karolekx23x napisał:

Grafika


Jak w F3 + parę bugów

Dnia 14.11.2010 o 15:07, karolekx23x napisał:

walka


Jak w F3 + parę bugów

Dnia 14.11.2010 o 15:07, karolekx23x napisał:

fabuła


Głównego wątku nie skończyłem, ale ogólnie świat bardziej spójny i z większym sensem, więc gra się przyjemniej.

Dnia 14.11.2010 o 15:07, karolekx23x napisał:

postacie


Nadal dość mdłe.

Dnia 14.11.2010 o 15:07, karolekx23x napisał:

misje


Rożne, ale jest kilka ciekawszych (i często z wieloma rozwiązaniami).

Dnia 14.11.2010 o 15:07, karolekx23x napisał:

, wiec cześć lepsza od 3 ?


IMHO tak, ale nadal ma swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopowiem, że skończenie całości, z łażeniem i zwiedzaniem, robieniem misji pobocznych itp zajęło mi 70 godzin (poziom normal, tryb hardcore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 15:32, Skie napisał:

A ja dopowiem, że skończenie całości, z łażeniem i zwiedzaniem, robieniem misji pobocznych
itp zajęło mi 70 godzin (poziom normal, tryb hardcore)

Ło matko, właśnie kilka dni temu kupiłem grę i jak to czytam, to kalkuluję, że przy moim obecnym trybie życia mam grę na dwa lata grania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi wszystko, czyli główny wątek + odkrycie i zwiedzenie wszystkich lokacji + wszystkie zadania poboczne jakie zdołałem odkryć i wykonać = niecałe 70 godzin, na poziomie bardzo trudny i hardcore i to jeszcze z zapasem ponad 50 tysięcy kapsli ;D...

Ale, że mam tendencje do tego, że mimo iż przejdę jakąś grę, ale stwierdzam, że coś poszło nie tak jak bym chciał albo po prostu mogło by być lepiej, zacząłem jeszcze raz od początku, a żeby sobie jeszcze utrudnić to punkty SPECIAL przydzieliłem tak, że wytrzymałość mam 1 (130 życia bodajże, czyli trochę malutko ;D)

Ogólnie to powiem szczerze, że dla mnie z czym się pewnie nie zgodzicie Fallout 3 był lepszy. Pomijając to, że była większa mapka i grania na około 100 godzin z dodatkami to np. wiele bardziej odczułem tam klimat gry, ehh, ten wspaniały postapokaliptyczny Waszynkton, coś wspaniałego. New Vegas też jest świetne, no i nie ukrywam, że mimo wszystko ma więcej opcji i zostało lepiej dopracowane, ale czegoś tu zabrakło. Niewykluczone, że to tylko dlatego, że trójka była pierwszym RPG w jakie w życiu grałem i wywarła na mnie ogromne, niesamowite wrażenie i tego sentymentu nie przebije nawet lepszy, nowszy Fallout.

A wracając jeszcze do F:NV to muszę przyznać, że niesamowicie łagodnie mówiąc denerwowały mnie praktycznie wszędzie jakieś niewidzialne ściany ;/ To najgłupsza rzecz jaką mogli zrobić. No i te lokacje. Jak dla mnie to mało urozmaicone. Po prostu idę sobie przez Mojave, odkrywam jakieś pole, na którym nic nie ma, żadnego wejścia, żadnej ciekawej rzeczy. Brak jakichkolwiek dużych baz, w których byli by tylko i wyłącznie wrogowie, np. pełno wściekłego czegoś ;D i żeby można to wszystko wytępić i splądrować i nie mówię tu właśnie o frakcjach, na które mamy wpływ jak np. Boomersi. Tylko zwyczajne potworki posiadające dużo wszystkiego, żeby było co zbierać po ich zabiciu :) Te lokacje to przypominają bardziej Point Lookout, gdzie lokacją nazywał się mały rozbity samolocik przy którym znajdowaliśmy dwie skrzyneczki amunicji i pistolecik. Bez sensu. Przykładów w nowym Falloucie tego typu miejsc jest pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 15:32, Skie napisał:

A ja dopowiem, że skończenie całości, z łażeniem i zwiedzaniem, robieniem misji pobocznych
itp zajęło mi 70 godzin (poziom normal, tryb hardcore)


I takich gier szukam dobrych i długich . Ciesze sie bardzo ze gra jest na kilkadziesiąt godzin zabawy:) Tylko jeszcze mnie odstrasza cena , mozliwe ze poczekam jak wyjdzie w wydaniu Premium Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie,

Mam pytanie o Perki tj: Hand Loader, Vigilant Recycler i Nuka Chemist .
Czy dodają one jakieś nowe, unikalne przepisy na amunicję, i nie są dostępne w żaden inny sposób czy też udostępniają one przepisy, które i tak uda się później odnaleźć w grze?

Przy okazji, kilka tygodni temu przyszła już z UK moja Edycja Kolekcjonerska, nabyta przez Gamestation.
Nie rozumiem jak Cenega może sprzedawać ją o ponad 200 PLN więcej niż można ją kupić za granicą :/

Ps. Ponawiam prośbę o sprawdzenie czy u Was też podobnie tak skacze animacja przy strzelaniu z granatnika jak czasem w tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=8itMSUmIwVI

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że i tak nie czaisz o czym mówię. Masz baaardzo dużo do nadrobienia. Choć nie wiem czy będziesz w stanie to przełknąć będąc tak zachwyconym takim crapem jak F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować