Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

I kolejny problem z questem O mój Papo.

Spoiler

Przekonałem już Melissę, Jacka i Dianę, pozbyłem się Karla, ale nie wiem jak przekonać prawą rękę Papy. Mam te książkę ze skrzynki Karla, ale do niczego mi ona się nie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli pokażesz Papie tą książkę jako dowód zamiast prowokować Karla słownie to Regisowi wystarczy to jako dowód, jeśli tego nie zrobiłeś to musisz z Fortu z namiotu Cezara rąbnąć rejestr niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj moja latorośl zasiadła do New Vegas. I już w Novac natknął sie na dziwaczny bug: zalezało mu na towarzystwie Boona no i postanowił zrobić quest "To za moja małą" - pogadał z kazdym, nawet tym Klepkiem, obrobił sejf Jane znalazł dowód sprzedazy poszedł do niej po 22ej nałozył beret i co? opcji aby ją zabrac pod dinozaura niie było. próbowalismy już we dwóch, róznych godizn nocnych róznej kolejności rozmów z mieszkańcami itp itd. i nic opcja dialogowa sie nie pojawiła. Od nowa szkoda grać...chyba reinstall czeka
miał ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na innej płytce występuje ten sam problem- czyli gra zawiesza się w tym samym miejscu. Skutecznie zniechęciło mnie to do dalszej gry, więc póki co gra powędrowała z ubolewaniem na półkę, póki nie znajdę jakiegoś rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie odbywa się ten bankiet w kasynie Białych Rękawiczek? Mortimer powiedział mi, ze ma być o 19, czekałem do 20 w tym Gourband (czy jakoś tak) i nic.

Spoiler

Jakby to coś pomogło to poparłem Mortimera i zaciągnąłem do nich tego st. Claytona czy jak mu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 20:57, Kolumbiadek napisał:

> Czy New Vegas wymaga podstawki Fallouta 3???

Nie


A czy to prawda, że w jakimś wydaniu NV jest dodana podstawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odnieść się do Twojego sposobu wykonania questa, ale jeśli chodzi

Spoiler

o samo przyjęcie, to nie odbywa się ono w restauracji, tylko w zamkniętej części kasyna, tam gdzie kuchnia i reszta pomieszczeń

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 14:54, Ecko09 napisał:

>

Najpierw ją zabierasz pod dinozaura, dopiero na miejscu dajesz beret.

problem w tym, że nie ma odpowiedniej opcji dialogowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raula Tejado należy szukać w czarnej Górze, tak? Przydałby się jakiś pomocnik oprócz Rexa, bo Boone co chwile mnie zaczepia jakby chciał pogadać, ale nie ma żadnej opcji dialogowej, aby przedyskutować jego problem, więc go odesłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 11:25, Ecko09 napisał:

Raula Tejado należy szukać w czarnej Górze, tak?

Yup. Wsparcie ogniowe z niego słabe ale za to jego perk jest przedni.
Alternatywnie polecam Veronicę która bez żadnych wymagań przyłączy się do Ciebie w 188 Trading Post (świetna jeśli od towarzysza wymagasz przede wszystkim ciężkiej pięści i zabawnych dyskusji) lub Arcade Gannona którego znajdziesz w Old Mormon Fort (kompan z niego nie najlepszy ale jedynie wykonując jego questa

Spoiler

możesz się dobrać do sprzętu Enklawy

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 12:37, Karharot napisał:

>


Cóż, zależy mi na postaci, która będzie miała dużą siłę ognia, z Boona muszę zrezygnować z powodu tego buga,

Spoiler

Cass nie żyje

, Lilly nie lubię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, mam bug, który uniemożliwia mi dokończenie gry.

Spoiler

Nie mogę rozpocząć rozmowy z McNamarą (ten przywódca bractwa), klikam e i nic się nie dzieje, jest ten odgłos, gdy się klika e i nie można podjąć żadnej akcji

. Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, co się stało z ghoulami,

Spoiler

które wystrzeliłem w kosmos po skalibrowaniu konsoli, żeby lepiej trafili (z questy Come fly with me)? Bo jak póżniej grałem, to nic się nie dowiedziałem czy im się udało czy nie



A poza tym ilu maksymalnie na raz można mieć towarzyszy? Bo szwędam się z dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:59, Master_Miller napisał:

Wiecie może, co się stało z ghoulami,

Spoiler

które wystrzeliłem w kosmos po skalibrowaniu
konsoli, żeby lepiej trafili (z questy Come fly with me)? Bo jak póżniej grałem, to nic
się nie dowiedziałem czy im się udało czy nie



Zapewne zginęły :D

Dnia 30.11.2010 o 16:59, Master_Miller napisał:


A poza tym ilu maksymalnie na raz można mieć towarzyszy? Bo szwędam się z dwoma.


Max 2 można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować