Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2011 o 02:03, Karharot napisał:

Otwórz konsolę i wpisz
player.moveto 00096bce
a powinno Cię natychmiast do niego przenieść niezależnie od tego gdzie jest.


A nie było jakiejś komendy żeby to Boona przeniosło do niego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komendy są i w ogóle, ale to dla Fatal-X (sorry Stary, nie mam pojęcia, czy i jak należy odmieniać Twój nick :P) nieistotne, bo gra na konsoli.

Do rzeczy. To chyba jedyny fix na konsolę jaki wymyślono, ofkors poza reloadem tak jak napisałeś. Skocz do Krypty 22 i zjedź windą na dowolny niższy poziom. Po prostu. Winda wymaga naprawy, wartość stosownego skilla musi wynosić 50 by naprawić ją z miejsca. Jeżeli nie odwiedzałeś wcześniej tego miejsca, oczywiście polecam skorzystać z windy i zwiewać jak najszybciej, by nie popsuć sobie zabawy (spoilery i takie tam).
Jeżeli fix zadziała, Twoi kompani będą czekać na Ciebie przy wyjściu z windy. Jeżeli nie, możesz spróbować tego samego z windą w Hoover Dam, która prowadzi do Hoover Dam Control Room.
Jeżeli Ci zaś super bardzo zależy, możesz przed zrobieniem całej sztuczki przeinstalować całą grę na PS3, wgrać jeszcze raz i nie instalować ostatniego patcha, ponieważ obniżył on podobnież skuteczność tego triku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 07:43, PidzamaP napisał:

A nie było jakiejś komendy żeby to Boona przeniosło do niego? ;)

Tego tez możesz spróbować :)
moveto player 00096bce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już sobie 61 godzin w FNV. Gra jest dobra, miejscami bardzo dobra (o wiele lepsza niż F3). Ale oczywiście maksymalny lvl osiągnąłem na długo przed końcem. Ściągnąłem mod zdejmujący lvl cap, ale nie wiem jak go zainstalować. Grę instalowałem przez Steam, no i wychodzi na to, że na kompie nie mam żadnych plików z grą?
Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 19:28, Karharot napisał:

Powodzenia ;)

Dziękuję, lvl 31 w toku :)

Dzięki za szybką i niezawodną (jak zawsze od Ciebie) pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 11:27, Budo napisał:

Jaki skill pozwala nam na recycling amunicji do broni palnych?

Repair jest przydatny przy tworzeniu amunicji, z kolei jeśli idzie o szansę na uzyskanie łusek to jest ona niezależna od skilli ale zwiększa ją perk Hand Loader (przydatny również przy produkcji amunicji bo daje nam wszystkie "przepisy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 11:27, Budo napisał:

Już się tak nie rozpływaj Abi ;]


No cóż, prawda jest taka, że Karharot pomógł mi nie raz i nie dwa, pomoc zawsze była szybka i rzeczowa. Stwierdziłem tylko fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:13, Karharot napisał:

Repair jest przydatny przy tworzeniu amunicji, z kolei jeśli idzie o szansę na uzyskanie
łusek to jest ona niezależna od skilli ale zwiększa ją perk Hand Loader (przydatny również
przy produkcji amunicji bo daje nam wszystkie "przepisy").


Eee a po co są łuski w ogóle? Jak się odzyskuje amunicję ze spluw? Pytam, bo nie wiem, gram energetykami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 20:12, Budo napisał:

Eee a po co są łuski w ogóle? Jak się odzyskuje amunicję ze spluw? Pytam, bo nie wiem, gram energetykami ;]

Przy każdym strzale masz procentową szansę że do Twojego ekwipunku zostanie dodana łuska tego samego kalibru co amunicja w aktualnie używanej broni (w przypadku broni energetycznych będzie to zużyte ogniwo czy coś w tym stylu) kiedy użyjesz Reloading Bench będziesz miał opcje stworzenia z tych łusek naboi (musisz jeszcze mieć przepis oraz pozostałe niezbędne komponenty takie jak ołów i proch), niektóre z owych samodzielnie tworzonych naboi są znacznie skuteczniejsze niż standardowe (zwiększone obrażenia, celność, zmniejszona skuteczność pancerza celu) więc warto się w to bawić jeśli Twoja postać potrafi je stworzyć (nawiasem mówiąc możesz też rozłożyć posiadaną amunicję na czynniki pierwsze jeśli chcesz szybko zdobyć dużo łusek)).
Z tego co pamiętam przy broniach energetycznych nie jest to aż tak atrakcyjne bo choć można ogniwa doładować ponad ich standardową moc i zwiększyć w ten sposób zadawane obrażenia to zwiększa to zużycie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 10:08, Achim napisał:

Gdzie znaleźć ammo do modulatora materii Q-35 znalezionego w siedzibie głównej Repconn?


A czy to nie jest zwykłe ogniwo fuzyjne przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu sobie znalazłem czas, aby pogrywać w tego fallouta i jak wrażenia no 31 godzin na karku moją kurierką i dalej brnę. Właśnie przeszedłem dead money nie no fajny klimat trudno i 5 lvl + ;] i tu pytanie udało mi się zarąbać złoto i jak tu je by upłynnić perku do szybkiej podróży z obciążeniem nie mam a nie uśmiecha mi się spacer z 37 sztabkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 22:28, Hacket napisał:

i tu problem bo Weronika nie może umieść 37 sztabek ;/ mimo że ją gołą mam :P

No cóż, nie mam dodatku i nie wiem jak ta sprawa ze sztabkami wygląda...
A nie da się ich podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie brakuje Ci zbyt wiele udźwigu to możesz się nafaszerować buffoutem i natychmiast odpalić opcję szybkiej podróży (w F3 to działało, nie pamiętam czy próbowałem tego w FNV) oczywiście wcześniej zrób jak radził Abi_Dalzim i podrzuć tyle ile się da Veronice (jeśli sztabek nie można podzielić to daj jej inne rzeczy jak swój pancerz i broń). Jeśli nic z tego nie wyjdzie to pozostaje Ci włożyć część towaru do jakiegoś pojemnika i obrócić dwa razy lub też doczłapać powoli do najbliższej cywilizacji z przeciążoną postacią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie olałem te sztabki mając anti material rifle i pancerz wspomagany Enklawy ( fallout 2 <3) spokojnie ukończyłem grę

Spoiler

po stronie pana H. Choć nie za bardzo spodobała mi się przyszłość, jaka dostałem, bo niby vegas ocalone a Veronika bez bunkra z przyjaciółmi. Grałem, jako prawa postać a Legata przekonałem do odwrotu próbowałem go zabić to szybciutko padł z alien blastera zmieniając się w pył. Nie miej jak z fallouta 1 jak się ma charyzmę to i bez rozlewu krwi wygrać można ;]. Tylko szkoda mi tego bractwa właściwie i tak z tego, co czytałem można jedynie ich ocalić jak Macmahara jest starszym niestety zastąpiłem go a wołałbym 15 godzin w plecy nie mieć no nic..

ogólnie jestem bardzo zadowolony z gry dawno w tak wciągająca przygodę nie grałem i w porównaniu z falloutem 3 tutaj aż chce się zagrać inaczej. Tylko szkoda ze grac po zakończeniu się nie da ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować