Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 18:09, metiu napisał:

Witam

Czy ktoś z Was kupił Fallout: New Vegas inaczej niż dając zarobić Cenedze (np. bezpośrednio
ze STEAM czy tak jak ja przez Direct2Drive)? Czy też macie problem z zakupem DLC Dead
Money? Próbowałem kupić bezpośrednio ze STEAM, ale pojawia się komunikat, że nie mam
F:NV. Kupno przez D2D też nie wchodzi w rachubę, bo jestem w Polsce, a tutaj DM jest
ponoć niedostępny.


Kupilem wersje Cenegi i nie mialem problemu z zakupem Dead Money przez Steama gdy zjawil sie tam na poczatku kwietnia. Rozumiem, ze masz wersje Bethesdy, nie Cenegi / 1C. W tej sytuacji rozwiazaniem moglby chyba byc zakup DLC rowniez do wersji Bethesdy prawdopodobnie rowniez przez Direct 2 Drive. Jesli sie nie myle to da sie to zrobic mieszkajac w Polsce. Ale to wszystko spekulacje, poczytaj jeszcze ten watek, niektorym udalo sie ten problem rozwiazac:

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1168843-dlc-problems-in-poland/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 21:58, Komenty napisał:

Kupilem wersje Cenegi i nie mialem problemu z zakupem Dead Money przez Steama gdy zjawil
sie tam na poczatku kwietnia. Rozumiem, ze masz wersje Bethesdy, nie Cenegi / 1C. W tej
sytuacji rozwiazaniem moglby chyba byc zakup DLC rowniez do wersji Bethesdy prawdopodobnie
rowniez przez Direct 2 Drive. Jesli sie nie myle to da sie to zrobic mieszkajac w Polsce.
Ale to wszystko spekulacje, poczytaj jeszcze ten watek, niektorym udalo sie ten problem
rozwiazac:

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1168843-dlc-problems-in-poland/


To dziwne - ja kupiłem z Direct 2 Drive i... nie mogę stamtąd kupić, bo pojawia mi się komunikat, że gra nie jest dostępna w moim kraju ("Error: Fallout New Vegas – Dead Money DLC is Country restricted on your IP.").

Z tego co wiem są dwie wersje F:NV - oficjalna światowa (czyli ta, która można kupić via STEAM) i Cenegi/1C. Mogę zrozumieć jakbym próbował robić jakieś mixy np. do polskiej wersji kupował DLC z USA czy coś takiego, ale kupuję do EU wersji, EU DLC.

Hmmm może to wina samego STEAM? Od czasu premiery F:NV trochę się zmieniło - łącznie z publikacją polskiej wersji strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 22:51, metiu napisał:

Z tego co wiem są dwie wersje F:NV - oficjalna światowa (czyli ta, która można kupić
via STEAM) i Cenegi/1C. Mogę zrozumieć jakbym próbował robić jakieś mixy np. do polskiej
wersji kupował DLC z USA czy coś takiego, ale kupuję do EU wersji, EU DLC.

Hmmm może to wina samego STEAM? Od czasu premiery F:NV trochę się zmieniło - łącznie
z publikacją polskiej wersji strony.


Nie chce Ci zle doradzic, ale Dead Money to bodajze 3 czy 4 pliki, ktore w praktyce funkcjonuja jak mod. Powinno to dzialac z dowolna wersja New Vegas, niezaleznie od tego gdzie kupisz Dead Money. Panowie z Direct2Drive pewnie sie nie zorientowali, ze Dead Money juz jest u nas i dlatego to wciaz blokuja. Moze jesli do nich napiszesz to beda wiedziec, ze dodatek jest u nas juz dostepny przez Steama i sami udostepnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 00:27, Komenty napisał:

Nie chce Ci zle doradzic, ale Dead Money to bodajze 3 czy 4 pliki, ktore w praktyce funkcjonuja
jak mod. Powinno to dzialac z dowolna wersja New Vegas, niezaleznie od tego gdzie kupisz
Dead Money. Panowie z Direct2Drive pewnie sie nie zorientowali, ze Dead Money juz jest
u nas i dlatego to wciaz blokuja. Moze jesli do nich napiszesz to beda wiedziec, ze dodatek
jest u nas juz dostepny przez Steama i sami udostepnia?


Narazie jeszcze powalczę i zobaczę, co z tego wyjdzie. Cenega nie odpisała na maila (bo i po co?), więc napisałem do D2D i STEAM. D2D w zasadzie od ręki odpisali:

"Unfortunately Steam will not unlock the DLC in Poland. We do not sell it as you will not be able to play it.
Please contact the publisher 2K Games about this if you wish."

Hehehehe, a teraz czekam na STEAM, który stwierdzi, że to wina D2D... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 09:33, metiu napisał:

Narazie jeszcze powalczę i zobaczę, co z tego wyjdzie. Cenega nie odpisała na maila (bo
i po co?), więc napisałem do D2D i STEAM. D2D w zasadzie od ręki odpisali:

"Unfortunately Steam will not unlock the DLC in Poland. We do not sell it as you will
not be able to play it.
Please contact the publisher 2K Games about this if you wish."


A moze wyslij im ten link:

http://store.steampowered.com/app/72770/

zeby udowodnic, ze Dead Money juz w Polsce dziala? Albo skrinszot z Twojej strony sklepowej Steama, gdzie Dead Money prezentuje sie jako wydane? Ewentualnie moglbys zaproponowac, ze ryzyko ewentualnego nie dzialania Dead Money bierzesz na siebie i nie bedziesz w tej sprawie skladal reklamacji. Tu oczywiscie bierzesz na siebie troche ryzyka, ale to w koncu tylko 10 euro.

Podaje juz takie desperackie rozwiazania, bo moze sie okazac ze jedynym dzialajacym bedzie... wziecie laptopa ze soba w czasie jakiejs podrozy do Europy Zachodniej, odpalenie Steama albo D2D i zakup gry wlasnie wtedy. Paranoja. Swoja droga niezle nas zalatwili. Dobrym rozwiazaniem nie jest ani zakup wersji cenegowej ani oryginalnej, zawsze beda jakies problemy, opoznienia itp.

Dnia 16.04.2011 o 09:33, metiu napisał:

Hehehehe, a teraz czekam na STEAM, który stwierdzi, że to wina D2D... ;)


I to jest niestety bardzo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 13:34, SpecShadow napisał:

http://www.vg247.com/2011/04/18/fallout-new-vegas-game-of-the-year-edition-spied-on-amazon/#comments

Ha, czyli nie będę musiał czekać roku czy dwóch lat na to wydanie, aż dorobią inne DLC?


Daty premiery nie podają, myślę że mimo wszystko będziesz musiał poczekać. Maja byc 4 DLC i mysle ze 4 zrobia i beda je wydawac az do jesieni (powiedzmy do wrzesnia). Tak wiec GotY moze wyjsc pod koniec roku (październik - grudzień). Pamietajmy jednak, ze w listopadzie wychodzi Skyrim i Bethesda pewnie nie bedzie chciala zeby inny RPG z nim konkurowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2011 o 15:58, Komenty napisał:

Daty premiery nie podają, myślę że mimo wszystko będziesz musiał poczekać. Maja byc 4
DLC i mysle ze 4 zrobia i beda je wydawac az do jesieni (powiedzmy do wrzesnia). Tak
wiec GotY moze wyjsc pod koniec roku (październik - grudzień). Pamietajmy jednak, ze
w listopadzie wychodzi Skyrim i Bethesda pewnie nie bedzie chciala zeby inny RPG z nim
konkurowal.


To mogą wydać wcześniej np. zaraz po ostatnim DLC (ewentualnie ostatnie DLC może być tylko w wydaniu GotYE), bardziej niż na Skyrima czekam właśnie na to zbiorcze wydanie Fallouta NV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zaliczeniem jednego osiagniecia na xbox 360 - The Whole Gang''s Here. Moze ktos mi powie dlaczego mimo przylaczenia kazdego kompana osiagniecie nie jest zaliczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2011 o 21:19, Karharot napisał:


Zagladałem już wczesniej na tą strone i wogóle nie pomogła mi w rozwiązaniu problemu :/ ale może z czyjąś pomocą się uda :)
The easiest way to attempt to fix this is to have them all go to the same place (Lucky 38 suite recommended) and just constantly asking them to follow you, then return to Lucky 38 again. - jak zebrać wszystkicch w jednym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2010 o 01:23, Volvox napisał:

Prawdopodobnie chodzi o Infiltratora. Była w dodatku The Pitt w Fallout 3, jednak w NewVegas
jest tylko tam na ścianie.

Można go kupić, jak jest się lubianym przez Króli, ma go też jedna z przywódców Bestii, Violet ( ta w obozie z przyczep kempingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch do New Vegas już jest, ale:
a) nie do wersji od 1C/Cenega (tej PCtowej). Dziękujemy wydawcy.
b) na PS3 PSN nie działa, więc patcha też nie będzie
c) na Xboxie 360 patch może wywołać problemy z save''ami.

http://bethblog.com/index.php/2011/04/21/the-latest-on-new-vegas/

Co zmienia/naprawia patch: http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas_patch_1.3.0.452

I jako bonus, trofea do Honest Hearts: http://fallout.wikia.com/wiki/User_blog:Geerardr/Trophies_for_Honest_Hearts_released_on_1.5_patch_for_PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłby się mod dzięki któremu nie będę ograniczony poziomem umiejętności przy hakowaniu terminali i otwieraniu zamków spinkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować