Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2011 o 13:50, wsaadman napisał:

Pomyliłem z Repcon : D

Poziom naiwniactwa w tym queście dorownuje głupotą Latarence w F3, a nawet ją przebija, bo w końcu Obki już widziały ten dramat, a same go powtórzyły w jeszcze gorszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 16:15, Kalwiros napisał:

Witam.Mam taki problem z Fallout New Vegas ze nie mogę się ruszyć skakać itp.
Proszę o pomoc.

Ja też tak miałem i okazało się, że.... padła mi myszka ;)
A jak wyjdziesz z gry, to wszystko jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sprawa jest taka że klawiatura funkcjonuje normalnie i myszka tez w fallout myszką mogę ruszać i w systemie też.Ale klawiatura w fallout nie działa jak by :| nie mogę chodzić,skakać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:40, B1SH0P napisał:

Witam, ile jest DLCków do New Vegas? I jeżeli jest ich kilka to czy jest gdzieś możliwość kupienia wszystkich w zestawie..?

4 - Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues i Lonesome Road. Nie jestem w temacie na bieżąco ale chyba nie ma jeszcze żadnego zestawu choć liczę na to że kiedyś wyjdą razem jako GotY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 03:13, Elwro napisał:

Ja ich nadal na Steamie nie widzę...

Było kiedy pisałem posta, potem zauważyłem że cena jest w USD, a potem że pomimo dodania do koszyka nie pojawiają się w nim. Stąd drugi post - widocznie coś padło i były widoczne, ale teraz rzeczywiście są niedostępne. Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak czekam na świąteczną promocję na Steamie. Pewnie będzie tradycyjnie pakiecik cały za grosze.

Nie licząc Vietnamu do BC2 i kilku innych wyjątków, DLC nie są nigdy warte swej wyjściowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 23:52, jacq napisał:

Było kiedy pisałem posta, potem zauważyłem że cena jest w USD, a potem że pomimo dodania
do koszyka nie pojawiają się w nim. Stąd drugi post - widocznie coś padło i były widoczne,
ale teraz rzeczywiście są niedostępne. Przepraszam za zamieszanie.

Nie ma problemu. Zamiast tego kupiłem Knights of the Chalice, świetnego turowego oldskulowego RPGa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 00:46, Myszasty napisał:

Nie licząc Vietnamu do BC2 i kilku innych wyjątków, DLC nie są nigdy warte swej wyjściowej
ceny.

Cóż, jeszcze niedawno podpisałbym się pod takim stwierdzeniem obyma ręcyma, ale zmieniłem zdanie po wyjściu Old World Blues. Świetna rzecz, bardzo pieczołowicie przygotowana, pełna róznych smaczków. Warta ceny z pewnością (jak dla mnie oczywiście.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, pożyczyłem od kumpla NV w wersji na PC coby obadać czy warto to kupić na PS3 i jestem pozytywnie zaskoczony. Nawet mogę powiedzieć że jest lepiej niż w F3 mimo że na początku miałem wrażenie że to taki rozbudowany dodatek. Świat jak w Falloucie 2, widzę że wróciły gekony, nawet wzmianki i Hubie słyszę. ;) Fajnie, fajnie, do tego tworzenie proszków leczniczych które pewnie nieliczni pamiętają z Arroyo, heh, gdyby nie to że silnik jak zwykle jest spieprzony totalnie, śmiało mógłbym powiedzieć że jest sukces. ;) Świat cholernie inny i lepszy od tego z F3, pustynie, autostrady no i frakcje, jest RNK z drugiej części, więcej broni jeśli dobrze widzę, rewolwery, pistolety, w F3 było ubogo pod względem broni palnej. Nawet rękawice bokserskie znalazłem, widzę że będzie dużo nawiązań do New Reno z F2. ;) Gdyby nie to że gra się wysypała (Ah, ta gra na PC...) to pewnie jeszcze z dwie godzinki by mi wycięło z życiorysu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązań jest całkiem sporo. A jeżeli chodzi o fajność, to FNV bije na głowę F3.
F3 przeszedłem tylko raz (i to zmuszałem się właściwie do skończenia), a FNV przeszedłem 2,5 raza (kiedyś dokończę ten trzeci) i za każdym razem grałem z zapałem i przyjemnością i zawsze odkrywałem coś nowego w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować