Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2012 o 08:09, HumanGhost napisał:

Da się coś zrobić z tym rozczłonkowywaniem ciał w krytycznych postrzałach? Kurde, obrzydliwie
to wygląda. No ja rozumiem, ze oderwana kończyna po krytycznym strzale z broni dużego
kalibru w tę kończynę. Ale oderwanie wszystkich członków po strzale w korpus z karabinu
mysliwskiego? Przesada. Nie ma na to jakiejś rady? Żeby to bardziej realniej wyglądało?


Możesz podziękować za to Toddowi Howardowi, który się chlubi właśnie efektami gore w silniku użytym w nowych Falloutach.
Dziwnym też, że Obsidian nie ograniczył tego ale zawsze to ileś tysięcy egzemplarzy sprzedanych więcej dzięki temu ficzerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 09:56, autorun_sys napisał:

OWB zostal spolszczony, dziwnym trafem faktycznie nie jest odblokowana polska wersja.
Dzieki za czujnosc i przepraszam za sytuacje - odkrecamy to z Valve.


Update, dodatek powinien juz poprawnie oferowac polska wersje jezykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 10:42, SpecShadow napisał:

> Ale oderwanie wszystkich członków po strzale w korpus z karabinu
> mysliwskiego? Przesada. Nie ma na to jakiejś rady? Żeby to bardziej realniej wyglądało?

Poszuakaj moda na Nexusie, na pewno taki jest.

Dnia 26.01.2012 o 10:42, SpecShadow napisał:

Możesz podziękować za to Toddowi Howardowi, który się chlubi właśnie efektami gore w
silniku użytym w nowych Falloutach.

To tylko pokłosie tego, co oferowały stare fallouty, tam też były takie efekty i wcale nie wymagały perka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak nie wymagały ale "krwawa łaźnia" powoduje to, że te efekty stają się jeszcze bardziej drastyczne. Swoją drogą nie wiem jak HumanGhost to robi, że jednym strzałem urywa wszystkie kończyny i to bez perka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 15:12, Paffciozzo napisał:

Swoją drogą nie wiem jak HumanGhost to robi, że jednym strzałem urywa wszystkie kończyny i to bez
perka XD

Atak z zaskoczenia + krytyk = krwawa miazga bez kończyn (nawet bez perka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 15:41, Abi_Dalzim napisał:

Atak z zaskoczenia + krytyk = krwawa miazga bez kończyn (nawet bez perka) :)


No właśnie. Zawsze wolałem kampić z daleka, wiec w NV też sobie wybieram drogi do rozwiązywania konfliktów za pomocą strzału ze snajperki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 20:27, HumanGhost napisał:

Kurde, ta gra jest jakaś pokręcona. Pogubiłem się już w tych zadaniach. Gdzie do jasnej ciasnej znajdę szefa Wielkich Chanów?!

W Red Rock Canyon niemal dokładnie na zachód od Krypty 3 (Papa Khan siedzi w jedynym budynku z drziami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 21:18, Karharot napisał:

W Red Rock Canyon niemal dokładnie na zachód od Krypty 3 (Papa Khan siedzi w jedynym budynku z drziami).


Cudnie, czyli mam jakiegoś buga, bo jeśli chodzi o długi dom w Red Rock to nie ma go tam ani w pobliżu i "daliżu". Grrr... Trzeba było nie zabijać House''a. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 21:43, HumanGhost napisał:

Cudnie, czyli mam jakiegoś buga, bo jeśli chodzi o długi dom w Red Rock to nie ma go tam ani w pobliżu i "daliżu". Grrr... Trzeba było nie zabijać House''a. ;]

Zapisz grę, otwórz konsolę i wpisz
player.moveto 00140e54
to powinno Cię do niego przenieść niezależnie od tego gdzie jest. Przy odrobinie szczęścia może po prostu utknął w jakimś dziwnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pytałem, ale nie było odzewu, moze teraz będzie. Czy da się jakoś zwiększyć zasięg widzenia w grze? Chodzi o ot żeby postaci, przedmioty, trawa itp. pojawiały się szybciej a nie jak podejdę na kilkanaście/-dziesiąt metrów. Niby mam wszystko w opcjach na full, ale to trochę za słabo. Można coś zmienić w ustawieniach gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 12:03, HumanGhost napisał:

Już kiedyś pytałem, ale nie było odzewu, moze teraz będzie. Czy da się jakoś zwiększyć
zasięg widzenia w grze? Chodzi o ot żeby postaci, przedmioty, trawa itp. pojawiały się
szybciej a nie jak podejdę na kilkanaście/-dziesiąt metrów. Niby mam wszystko w opcjach
na full, ale to trochę za słabo. Można coś zmienić w ustawieniach gry?

Można co najwyżej zmienić konfig kompa na mocniejszy, skoro u ciebie na full muli z wyświetlaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 19:36, Aurelinus napisał:

Można co najwyżej zmienić konfig kompa na mocniejszy, skoro u ciebie na full muli z wyświetlaniem.


Eeee.. chyba się nie zrozumieliśmy. Komp mi nie muli. Po prostu nawet jak ustawię opcję pojawiania się obiektów na full to i tak trochę to słabo w grze wygląda. W sensie takim, że niby na full a pojawiają się i tak bliżej niż zasięg mojej snajperki. To raczej od mocy kompa nie jest zależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 20:07, HumanGhost napisał:

Eeee.. chyba się nie zrozumieliśmy. Komp mi nie muli. Po prostu nawet jak ustawię opcję
pojawiania się obiektów na full to i tak trochę to słabo w grze wygląda. W sensie takim,
że niby na full a pojawiają się i tak bliżej niż zasięg mojej snajperki. To raczej od
mocy kompa nie jest zależne.


Jedna ważna rzecz... Ile masz do Percepcji? Bo słyszałem, że ma to duży wpływ (przynajmniej postacie\stworzenia)
Sam coś kiedyś szukałem i jest na to komenda w konsoli. Wpisz sobie w Google "Fallout new vegas draw distance mod (albo) console comand" to ci znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś mod na poprawienie funkconalności PipBoya? Bo to przełączanie ekranów jest stasznie wkurzające... A zwłaszcza chodzi mi o sprawdzanie statystyk w trybie Hardcore (ile jeszcze muszę się napić żeby dobrze było ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 21:17, Abi_Dalzim napisał:

Znacie jakiś mod na poprawienie funkconalności PipBoya?


Ja używam tego moda: http://newvegas.nexusmods.com/downloads/file.php?id=36646
Według mnie lepiej wygląda niż standardowy.

Paffciozzo -> Chodzi mi o zwiększenie tego co w opcjach graficznych jest jako zasięg/pole widzenia czy jakoś tak. Mam to na maks, ale według mnie i tak słabo to jest ustawione. Pole widzenia powinno być dalsze w grze, w której można używać karabinów snajperskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PipBoya polecam Inventory Sorters, Classic Fonts i mod zmieniający "skalę", tak że więcej rzeczy mieści się na ekranie naraz. Nie pamiętam nazwy, ale na Nexusie łatwo znaleźć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o MTUI? Mam i sobie chwalę. Lepiej to wszystko wygląda kiedy więcej widać na ekranie. Nie trzeba tyle przeklikiwać czy rolować.

Btw. Szpony Śmierci są masakryczne. Żeby wyczyścić jakiś kamieniołom musiałem do sklepu zapierdzielać po amunicję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować