Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2012 o 22:40, Llordus napisał:

Nie ważne co zabierzesz - grę w Sierra Madre zaczniesz z pustymi kieszeniami :]


A odzyskam to w jakiś sposób ?? Bo w sumie to klimat jest przechodząc dodatek tym co się znajdzie a nie wypasionym zestawem zbieranym od dawna jednak bardzo lubię moją snajperkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 23:07, Kerigun napisał:

A odzyskam to w jakiś sposób ?? Bo w sumie to klimat jest przechodząc dodatek tym co
się znajdzie a nie wypasionym zestawem zbieranym od dawna jednak bardzo lubię moją snajperkę
:D


Odzyskasz po skończeniu dodatku i powrocie na Mojave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 23:26, piecia997 napisał:

Odzyskasz po skończeniu dodatku i powrocie na Mojave.


Czyli lepiej jednak nic nie brać :D Znajdzie się tam jakąś fajną broń ?? Coś czym będzie można poszaleć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 01:22, Kerigun napisał:

Czyli lepiej jednak nic nie brać :D Znajdzie się tam jakąś fajną broń ?? Coś czym będzie
można poszaleć ??


Tak, na końcu możesz zdobyć Gaussa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 22:25, Kerigun napisał:

Jestem po Old World Blues i powiem że dodatek naprawdę fajny. Raz że każdy dialog z Think
Tankiem mnie powalał to fajne lokację.

fakt, były śmieszne, tylko tak nie do końca pasowało to imho do klimatu miejsca - to tak jakby zrobiono grę o Auschwitz, gdzie główną rolę grają naziści-komedianci.Obozy pracy, gdzie żaden z ''pracowników'' nie miał szans dożyć emerytury, gdyż przeprowadza się na nich eksperymenty pseudomedyczne, jest raczej średnim motywem na komedię.

Dnia 30.04.2012 o 22:25, Kerigun napisał:

Pytanie jak do poprzednich dodatków. Co ze sobą warto zabrać, jakie bronie czy
ammo, uda się tam sklecić zestawy naprawcze czy lepiej zabrać ze sobą.

perk krwawa łaźnia lub coś na krytyki, ułatwia to przeprawę z przeciwnikami (osobiście nie lubię zostawiać nikogo za plecami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Money ukończone, dużo bardziej podobało mi się Old World Blues i Honest Hearst. DM był fajny ale nie aż tak, fajny pomysł że mamy tylko swoją postać a całą resztę trzeba uzbierać. Pytanie:
Chcę zacząć Lonesome Road, coś w szczególności może mi się tam przydać ?? Jakąś broń zabrać ??

I mam pytanie :D Chciałem sobie przetestować wyżutnie rakiet, a dokładniej jej różne rodzaje ammo, wyszło że nie mogę wszystkich załadować bo część to "rocket" a część to "missile" w PL wersji dalej to są rakiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 17:21, Kerigun napisał:

Dead Money ukończone, dużo bardziej podobało mi się Old World Blues i Honest Hearst.
DM był fajny ale nie aż tak, fajny pomysł że mamy tylko swoją postać a całą resztę trzeba
uzbierać. Pytanie:
Chcę zacząć Lonesome Road, coś w szczególności może mi się tam przydać ?? Jakąś broń
zabrać ??

I mam pytanie :D Chciałem sobie przetestować wyżutnie rakiet, a dokładniej jej różne
rodzaje ammo, wyszło że nie mogę wszystkich załadować bo część to "rocket" a część to
"missile" w PL wersji dalej to są rakiety :D


Mi się najbardziej podobał właśnie Honest Heart. Bardzo ciekawa lokacja do zwiedzania.
Drugi z najlepszych moim zdaniem to Lonesome Road. Weź najlepiej tą lepszą snajperkę o ile ją masz (jeżeli nie to znajdziesz ją w

Spoiler

małej chatce (punkcie snajperskim) nad obozem legionu cezara w dolinie nad rzeką w prawym dolnym rogu mapy (wymagana chyba jest duża umiejętność otwierania zamków 75 albo 100)

a do tego możesz zabrać jakiś dobry karabin i dużo ammu do niego. Więcej nie potrzeba. Sporo ciekawych broni znajdzie się już na miejscu.

Pozostałe dwa dodatki nie przypadły mi do gustu. Dead money starałem się przejść jak najszybciej, bo mnie łeb naparzał od niego i w sumie podobnie było w Old World Blues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 17:21, Kerigun napisał:

Dead Money ukończone, dużo bardziej podobało mi się Old World Blues i Honest Hearst.

to ja jak mówiłem właśnie DM wolę, konkretna historia z konkretnym celem w konkretnym miejscu, bo OWB i HH to takie dużo biegania po nic, xzamykające się w trzech niezbyt ciekawych questach. No i klimat lepszy.

Dnia 03.05.2012 o 17:21, Kerigun napisał:

Chcę zacząć Lonesome Road, coś w szczególności może mi się tam przydać ?? Jakąś broń
zabrać ??

najcięższe co masz, rly. Plus na miejscu szybko skołuj tę nową rakietnicę ze wszystkimi ulepszeniami oraz flary, bo inaczej to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 19:06, dark_master napisał:

najcięższe co masz, rly. Plus na miejscu szybko skołuj tę nową rakietnicę ze wszystkimi
ulepszeniami oraz flary, bo inaczej to masakra.


Już biegam po rozpadlinie, jest masakrycznie fajnie, latam z dwoma snajperkami :D Ta wytłumiona z OWD na naznaczonych, Antimaterial Rifle z AP lub wybuchowymi na Deathclawy :D z Red Glory rzadko korzystam ale jest wymaksowana. No i ten naramienny minigun :D I teraz pytanie:

Spoiler

Wiem że w którymś momencie gry będę decydował co wysadzić atomówką, chcę odwiedzić Long 15 jak i placówkę Legionu. Czy to że wysadzę placówkę NCR z którą teraz trzymam i wiąże przyszłość wpłynie negatywnie na moją reputację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 21:19, Kerigun napisał:

Spoiler

Wiem że w którymś momencie gry będę decydował co wysadzić atomówką, chcę odwiedzić
Long 15 jak i placówkę Legionu. Czy to że wysadzę placówkę NCR z którą teraz trzymam
i wiąże przyszłość wpłynie negatywnie na moją reputację ?


Spoiler

repa zmienia się na nienawiść, podobnie przy wysadzeniu placówki legionu lub obu na raz. Generalnie jednak nie warto się tam imho wybierać, nic ciekawego tam nie ma i lepiej kombinować tak, by albo wysadzić wroga, albo nie musieć niczego wysadzić - zwłaszcza, ze na legion działa chyba trick z otrzymaniem symbolu cesarza, ale to trzeba przejśc drogę przez pustkowia zanim pogadamy sobie z Bennym w The Tops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:16, dark_master napisał:

Spoiler

repa zmienia się na nienawiść, podobnie przy wysadzeniu placówki legionu lub obu na
raz. Generalnie jednak nie warto się tam imho wybierać, nic ciekawego tam nie ma i lepiej
kombinować tak, by albo wysadzić wroga, albo nie musieć niczego wysadzić - zwłaszcza,
ze na legion działa chyba trick z otrzymaniem symbolu cesarza, ale to trzeba przejśc
drogę przez pustkowia zanim pogadamy sobie z Bennym w The Tops.



Spoiler

Jestem tuż przed misją z ochroną prezydenta. Trzymam z NCR, zaraz po LR chcę skończyć F:NV, 99% misji pobocznych zrobionych. Wezmę i wysadzę Legion :D A co mi tam skoro i tak im tyłki skopię w finale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem w zadaniu chyba finałowym.
Trzymam z Bractwem stali i Panem Tak.Jestem na zaporze,wybiłem już i legion i RNK i teraz muszę rozwalić generatory,poszdłem do budynku gdzie powinny się teoretycznie,według znacznika na mapie,znajdować,ale ich tam nie ma,jest tylko jakiś hol z gwiazdą na podłodze i jakieś drzwi zawalone meblami.
Wie ktoś co mam w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 14:24, Iverson7 napisał:

Siema mam problem w zadaniu chyba finałowym.
Trzymam z Bractwem stali i Panem Tak.Jestem na zaporze,wybiłem już i legion i RNK i teraz
muszę rozwalić generatory,poszdłem do budynku gdzie powinny się teoretycznie,według znacznika
na mapie,znajdować,ale ich tam nie ma,jest tylko jakiś hol z gwiazdą na podłodze i jakieś
drzwi zawalone meblami.
Wie ktoś co mam w tej sytuacji zrobić?


Wczoraj ukończyłem misję tylko że trzymałem z NCR. W sumie to masz 4 opcje: NCR, Legion, Pan House oraz Panem Tak z tym że ten ostatni to tak naprawdę nie frakcja tylko niezależność nowego vegas. Jeśli angielski Ci nie obcy to tutaj masz opis przejścia ostatniej misji dla niezależnego vegas:
http://fallout.wikia.com/wiki/No_Gods,_No_Masters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z angielskim u mnie średnio tzn.sam bym takiego poradnika nie sklecił,ale ze zrozumieniem dużych problemów nie miałem i skończyłem grę dzięki temu.Okazało się,że po prostu tragicznie zostało wszystko oznaczone na mapie.
Także wielkie dzięki ;).

A końcówka trochę rozczarowująca :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:53, Iverson7 napisał:

Okazało się,że po prostu tragicznie
zostało wszystko oznaczone na mapie.

No ja też walcząc dla NCR pół godziny błądziłem bo nie wiedziałem gdzie iść :D Też musiałem poradnikiem sobie pomóc :D

Dnia 07.05.2012 o 21:53, Iverson7 napisał:

A końcówka trochę rozczarowująca :P.

Zakończenie fabularne jest nawet dobre tylko ta misja trochę rozczarowuje. W każdym prawie quescie słyszymy jak to legion/ncr zbierają wojska i jaka to będzie bitwa o zaporę. Dla mnie to była potyczka o zaporę a nie bitwa. Liczyłem na jakaś fajną batalię.

No ale najważniejsze jest to że gra mi dostarczyła coś 100 godzin rozgrywki co obecnie niewiele gier potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie wiecie może, dlaczego mój Nowy Vegas odpala się grubo ponad minutę? To zaczyna powoli wkurzać, szczególnie jeśli człowiek testuje mody. Ponoć Cenega coś skaszaniła w polonizacji, da się to jakoś naprawić? Ten loading czasami naprawdę doprowadza do szewskiej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zainwestować w to nowe wydanie GOTY? Bo jeżeli te DLC nie trzymają równego poziomu i lepiej je sobie odpuścić to wolę raczej zaoszczędzić sporo kasy i kupić "gołą" grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 02:53, SadX napisał:

Warto zainwestować w to nowe wydanie GOTY? Bo jeżeli te DLC nie trzymają równego poziomu
i lepiej je sobie odpuścić to wolę raczej zaoszczędzić sporo kasy i kupić "gołą" grę.


Imho warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować