Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2012 o 13:40, Aurelinus napisał:

Zaczaj się koło braminów w trybie skradania się ok. północy lub nawet 23.00 i poczekaj.
Trzymaj spluwę na cynglu.


Właśnie tak robię. Przychodzi Mroczny i jeżeli ja nie zaatakuję, to sobie stoimy i stoimy. Jeżeli zacznę strzelać, ze zwłok zdobywam holotaśmę z wyjaśnieniami co i jak, ale zadanie dalej jest nie do zaliczenia z powodu braku odpowiednich opcji dialogowych. Napastnik pojawia się tylko jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko. Planuję zacząć przygodę z Fallout: New Vegas Ultimate Edition i zamierzam zarzucić grze trochę modów. W grach od Bethesdy zawsze grałem z modami więc wiem jak instalować i uzywać, za to szukam jakiegoś poradnika albo chociaż listy najlepszych modów i największych must have. Istnieje coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 15:42, Nagaroth napisał:

Hej, mam pytanko. Planuję zacząć przygodę z Fallout: New Vegas Ultimate Edition i zamierzam
zarzucić grze trochę modów. W grach od Bethesdy zawsze grałem z modami więc wiem jak
instalować i uzywać, za to szukam jakiegoś poradnika albo chociaż listy najlepszych modów
i największych must have. Istnieje coś takiego?


Top100 na Nexusie? ;p Nic innego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 15:42, Nagaroth napisał:

Hej, mam pytanko. Planuję zacząć przygodę z Fallout: New Vegas Ultimate Edition i zamierzam
zarzucić grze trochę modów. W grach od Bethesdy zawsze grałem z modami więc wiem jak
instalować i uzywać, za to szukam jakiegoś poradnika albo chociaż listy najlepszych modów
i największych must have. Istnieje coś takiego?

Albo to:
http://www.hrothgar.pl/viewtopic.php?t=1150

Niemal "wszystko w jednym". Chyba, że bardziej ci chodzi o grafikę i efekciarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 02:26, Aurelinus napisał:

Niemal "wszystko w jednym". Chyba, że bardziej ci chodzi o grafikę i efekciarstwo.


Zasadniczo to chodzi mi o wszystko, grafika, efekty, pogoda, jakiś overhaul walki (choć tu to znalazłem już Project NEVADA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 12:11, Nagaroth napisał:

jakiś overhaul walki (choć
tu to znalazłem już Project NEVADA).

Jak ktoś lubi tony błędów, patchy, kiepski balans i FPSowate "wrażenia, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc z problemem? :)

Pograłem kiedyś w Fallouta NV, ostatnio znowu mnie naszło, zainstalowałem i.... no właśnie.. Wie ktoś co może być nie tak? Reinstallowałem już, nie mam pomysłu :)

20120811233635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś bug w DLC Old World Blues, polegający na tym że w placówce X-8 pewien terminal jest zrobiony tak, że po wyjściu z niego zacina się gra i nic nie można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 20:58, Darkstar181 napisał:

Gdzie są najlepsi kupcy, oprócz zbrojmistrzów ? Chodzi mi o to by mieli dużo kapsli w
celu sprzedaży moich gratów, najlepiej ze zniżką :)


Lacey - Mojave Outpost
Arms merchant - 188 Trading Post (jest też tam Alexander ale u mnie był zbugowany - nie odświeżało mu zapasó towarów i gotówki)
Conteras - Camp McCarran
Knight Torres - BoS Bunker (też niestety mi się zbugowała)

a z dodatków:

Sink Central Intelligence Unit - Old World Blues (łatwo tam się dostać po skończeniu DLC)
oraz Commisary Terminals z Lonesome Road (pierwszy jest dość blisko wejścia do DLC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2012 o 09:39, MarcusBrutus napisał:


No mi się właśnie niektórzy zbugowali po instalacji DLC :/ Zresetowało mi reputację do neutralnej (na szczęście przywróciłem za pomocą linii komend) ale w Bractwie nie mam już o kobity zniżki jak kiedyś. Tak czy inaczej dzięki.
Aha, w międzyczasie jeszcze odkryłem kwatermistrza NRC na tamie Hoovera. Facet ma sporo unikatowych przedmiotów i kapsli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Zaginionej Dolinie od sprzedawcy z BS otrzymałem zadanie odnalezienia zaginionego pistoletu laserowego. Może ktoś pamięta, gdzie znajdę to paskudztwo, bo już chyba z godzinę wałęsam się po okolicy i pomimo stosowania się do wskazówek NPCa który pistolet zgubił, pistoletu nigdzie nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 09:24, KrzychW napisał:

W Zaginionej Dolinie od sprzedawcy z BS otrzymałem zadanie odnalezienia zaginionego pistoletu
laserowego. Może ktoś pamięta, gdzie znajdę to paskudztwo, bo już chyba z godzinę wałęsam
się po okolicy i pomimo stosowania się do wskazówek NPCa który pistolet zgubił, pistoletu
nigdzie nie widzę?


Spoiler

Jest na przełęczy skorpionów - w kierunku na Helios One. Pistolet pojawia się po wzięciu zadania więc nawet jak tam byłeś to i tak musisz iść raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:17, MarcusBrutus napisał:

Spoiler

Jest na przełęczy skorpionów - w kierunku na Helios One. Pistolet pojawia się po wzięciu
zadania więc nawet jak tam byłeś to i tak musisz iść raz jeszcze.



Ok, to lazę po raz kolejny, bo już tam byłem, ale bez rezultatów. Pistolet leży gdzieś w okolicy zwłok, czy może dalej, gdzie np znajdujemy czyjś grób, w miejscu skąd już widzimy Helios 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:31, KrzychW napisał:

>

Spoiler

Jest na przełęczy skorpionów - w kierunku na Helios One. Pistolet pojawia się
po wzięciu
> zadania więc nawet jak tam byłeś to i tak musisz iść raz jeszcze.



Ok, to lazę po raz kolejny, bo już tam byłem, ale bez rezultatów. Pistolet leży gdzieś
w okolicy zwłok, czy może dalej, gdzie np znajdujemy czyjś grób, w miejscu skąd już widzimy
Helios 1?

Jest w głębi doliny skorpionów, najpierw mijasz pierwsze ciało na wzniesieniu, po czym schodzisz w dół, gdzie jest od cholery tego robactwa. Jest tam kolejne ciało, a przy nim większy kamień. Na kamieniu powinien leżeć pistolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:34, Darkstar181 napisał:

nim większy kamień. Na kamieniu powinien leżeć pistolet.


Najwyraźniem mam błąd w grze, bo pistoletu, pomimo tak dokładnego opisu, nigdzie nie widzę. Przeszedłem od siatki ogradzającej dolinę z bunkrami aż do wyjścia z widokiem na Helios 1, chyba z 20 razy. Zaraz odpalę FNV i zerknę ostatni raz i jeżeli nie znajdę draństwa, poddaję się ostatecznie, bo jak jeszcze tam trochę połażę, gra stanie się zbyt frustrująca. Bez względu na wynik poszukiwań, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:30, KrzychW napisał:

> nim większy kamień. Na kamieniu powinien leżeć pistolet.

Najwyraźniem mam błąd w grze, bo pistoletu, pomimo tak dokładnego opisu, nigdzie nie
widzę. Przeszedłem od siatki ogradzającej dolinę z bunkrami aż do wyjścia z widokiem
na Helios 1, chyba z 20 razy. Zaraz odpalę FNV i zerknę ostatni raz i jeżeli nie znajdę
draństwa, poddaję się ostatecznie, bo jak jeszcze tam trochę połażę, gra stanie się zbyt
frustrująca. Bez względu na wynik poszukiwań, dzięki za pomoc.

http://www.youtube.com/watch?v=22x3xEWU4zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować