Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2012 o 00:17, KrzychW napisał:

Nie ma dziada i już. Miejsce się zgadza, kamień się zgadza, wszystko się zgadza, tylko
pistoletu nie ma.


Musisz najpierw wypytać o jego lokację - najpierw u nadzorcy strzelnicy, a potem u rekrutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 17:04, Prophett napisał:

Musisz najpierw wypytać o jego lokację - najpierw u nadzorcy strzelnicy, a potem u rekrutów.


Rozmawiałem o miejscu zagubienia pistoletu i od rekruta Jakiegośtam, usłyszałem o kamieniu i martwym gościu leżącym obok. Kurczę, pogadam jeszcze raz, może to jakoś pomoże. Na razie jestem w trakcie dodatku Szczere Serca, więc pistoletem podenerwuję się dopiero po powrocie z Syjonu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 17:04, Prophett napisał:

Musisz najpierw wypytać o jego lokację - najpierw u nadzorcy strzelnicy, a potem u rekrutów.


Jeszcze raz polazłem do wszystkich i powtórzyłem wykorzystane wcześniej opcje dialogowe i .... pistolecik się znalazł. Leżał gdzie powinien. Najwyraźniej gra zreflektowała się, że wyprawia brewerie i się poprawiła. Ot, taki sobie poboczny queścik, a jaka satysfakcja. :-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z

Spoiler

zamknięciem ojca Elijaha w skarbcu Sierra Madre, po dojściu do drzwi skarbca, Elijah momentalnie staje się agresywny odpala wieżyczki i pola siłowe

. Gdzie bym nie stał za każdym razem to samo. Wspomóżcie, co robię nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:07, darkwind21 napisał:

Mam problem z

Spoiler

zamknięciem ojca Elijaha w skarbcu Sierra Madre, po dojściu do drzwi
skarbca, Elijah momentalnie staje się agresywny odpala wieżyczki i pola siłowe

. Gdzie
bym nie stał za każdym razem to samo. Wspomóżcie, co robię nie tak ?

Poczytaj o tym na wikii Fallouta, nie pamietam problemu, ale jakiś tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w świecie FNV znajdę łopatę? Odkryłem kilka grobów i potrzebne jest odpowiednie narzędzie do sprawdzenia zawartości.
A przy okazji: czy kopanie w grobach spowoduje utratę karmy lub otrzymanie jakiegoś niezbyt pozytywnego profitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 23:13, KrzychW napisał:

Gdzie w świecie FNV znajdę łopatę? Odkryłem kilka grobów i potrzebne jest odpowiednie
narzędzie do sprawdzenia zawartości.
A przy okazji: czy kopanie w grobach spowoduje utratę karmy lub otrzymanie jakiegoś niezbyt
pozytywnego profitu?


Możesz kupić w Goodsprings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 23:20, Isildur napisał:

Możesz kupić w Goodsprings.


Dzięki. Faktycznie, tam jeszcze nie sprawdzałem. Zaraz popędzę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za obrabowywanie grobów nie ma ujemnych perków czy ubytków karmy.
Loot jednak nie jest dobry, a jedynym plusem jest to, że jest za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 23:13, KrzychW napisał:

Gdzie w świecie FNV znajdę łopatę? Odkryłem kilka grobów i potrzebne jest odpowiednie
narzędzie do sprawdzenia zawartości.


Znajdziesz "w pełni sprawną" łopatę

Spoiler

przy Źródłach Goodsprings (bodajże drugie źródełko, patrząc wg zadania Sunny Smiles) - jest oparta o koryto z wodą.




Pytanie do wszystkich: grał ktoś z modem Projekt Nevada, oraz In the World of Pain?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 23:48, Sigu napisał:

Za obrabowywanie grobów nie ma ujemnych perków czy ubytków karmy.
Loot jednak nie jest dobry, a jedynym plusem jest to, że jest za free :)


Faktycznie, "skarby" są zdecydowanie takie sobie. Po kilkudziesięciu godzinach w grze, kilkanaście naboi lub byle jaki pistolecik, wrażenia nie robią. No, ale wykopałem je i mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję questa dla NCR polegającego na doręczeniu nowych częstotliwości radiowych wszystkim posterunkom rangersów. Zostały mi już tylko Charlie i Foxtrot. O ile do Foxtrot mam kawał drogi i zawsze gdzieś zboczę w poszukiwaniu skarbów (ale kiedyś w końcu dotrę do celu), o tyle problem mam z posterunkiem Charlie. Otóż po ostatnim rajdzie Legionistów, nic z niego nie zostało. Wszyscy żołnierze wybici, a radio zniszczone. Mam pełno części zamiennych do radia NCR, ale nic z tym nie mogę zrobić. Jak wyjść z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radio Charlie jest oskryptowane w ten sposób, że jak długo zwlekasz z pójściem tam, to Legion wybija załogę. Trzeba tam przeszukać miejsce i powinno się zaktualizować zadanie, albo po prostu wgrać save''a zaraz po wzięciu zadania i lecieć tam jak najszybicej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 00:35, Heartbreaker napisał:

Radio Charlie jest oskryptowane w ten sposób, że jak długo zwlekasz z pójściem tam, to
Legion wybija załogę.

To do rzyci z takimi skryptami, bo u mnie obóz został wybity już na samym początku gry, kiedy po raz pierwszy odwiedzam Novac. Widocznie Legion robi swoje dopiero po przyjęciu questa od kontuzjowanego rangera w motelu w Novac, który to skarży się na brak łączności z tamtą placówką. Cóż, nie będę się cofał ponad 20 godzin w rozgrywce dla jednego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 01:14, Sandro napisał:

> Radio Charlie jest oskryptowane w ten sposób, że jak długo zwlekasz z pójściem tam,
to
> Legion wybija załogę.
To do rzyci z takimi skryptami, bo u mnie obóz został wybity już na samym początku gry,
kiedy po raz pierwszy odwiedzam Novac. Widocznie Legion robi swoje dopiero po przyjęciu
questa od kontuzjowanego rangera w motelu w Novac, który to skarży się na brak łączności
z tamtą placówką. Cóż, nie będę się cofał ponad 20 godzin w rozgrywce dla jednego questa.


Zaliczy Ci , byleś odwiedził tę placówkę po otrzymaniu zadania ... przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zaczniesz questa i pogadasz z Andym stacja zostaje zaatakowana i wszyscy zostają zabici. Tak działa to zadanie, więc bez paniki.
Jeżeli Charlie zostało wybite, to nie musisz odwiedzać tego miejsca nawet jeśli jest na liście celów. Potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące relacji z Legionem.
Wykonałem już w grze sporo questów i mam pozytywną reputację w NCR, u Kchanów, Boomersów itd. Z Legionem panuje pełna neutralność, tzn nikogo od nich jeszcze nie zabiłem. Niestety, nie mogę natrafić na żadne zadanie dla Legionu, które nie wiazałoby się z całkowitą utratą reputacji u innych, bo zabijanie członków jakiejś frakcji, przecież inaczej się nie skończy. Czy są jakieś questy pozwalające podnieść reputację w Legionie, ale nie kosztem u innych?
I drugie pytanie: czy do lokacji Legionu (Fort i Obóz Legata - chyba) po drugiej stronie rzeki da się dotrzeć w dowolny sposób, czy też dopiero rozwój fabuły na to pozwoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować