Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2013 o 15:31, B1SH0P napisał:

Muszę zadać to konkretne pytanie, gra jest oryginalna? Otóż, ten problem nie występuje
w oryginalnej wersji gry, a raczej nie powinien, mój znajomy się z takim czymś spotkał.


Spoko :) Gra oczywiście oryginalna (i pudełkowa od Cenegi), z dokupionymi DLC na Steamie (a te już dopiero, jak na polskim Steamie wszystkie się pojawiły w PL). Proof http://steamcommunity.com/id/76561198011956351/stats/Fallout:NewVegas1C [to oczywiście moje konto].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, z tego co mi wiadomo to po wrzuceniu spolszczenia do F:NV gra ładuje się o wiele, wiele dłużej, rozmawiałem ze znajomym i mówił mi, że jeżeli oryginalną wersję się spolonizuje to, to samo się dzieje czasami, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 17:15, B1SH0P napisał:

Hm, z tego co mi wiadomo to po wrzuceniu spolszczenia do F:NV gra ładuje się o wiele,
wiele dłużej, rozmawiałem ze znajomym i mówił mi, że jeżeli oryginalną wersję się spolonizuje
to, to samo się dzieje czasami, ale nie zawsze.


Nic nie musiałem robić, Cenega od początku zrobiła polska wersję gry i taką też mam. Mogę zmienić w Steamie język na angielski, ale chyba byłoby to samo. Co ciekawe, jak zapisuję grę, to pojawia się info "Wersja gry: English". TO akurat ciekawostka, bo tak mam od początku.

Moim zdaniem, to po prostu Cenega coś skopała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 10:18, Eff3ctiv3 napisał:

"Najgorsze" DLC to te z kina mojave, ponieważ po skończeniu tego dodatku gracz wychodzi
z stamtąd nabity lvlami.


Osobiście denerwuje to we wszystkich grach z DLC- nawet najlepsze wyglądają na przyklejone i w praktyce nie są powiązane całkowicie z fabułą (gdzie dodatki jak noc kruka ? :)

Pomijając, że przechodzę je w takiej kolejności, by te ostatnie przechodzić już z ulubionymi przedmiotami z gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto inwestować w Fallout NV od razu z pakietem wszystkich DLC? Dobre są te dodatki? I czy są warte swojej ceny? Znalazłem gdzieś samo NV za 60 zł. Z dodatkami już za 130. Czy może lepiej sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 15:01, Gromo napisał:

Czy warto inwestować w Fallout NV od razu z pakietem wszystkich DLC? Dobre są te dodatki?
I czy są warte swojej ceny? Znalazłem gdzieś samo NV za 60 zł. Z dodatkami już za 130.
Czy może lepiej sobie odpuścić?

Bierz DLC. Każde z nich jest co najmniej dobre, dodają sporo contentu i rozbudowują pewne wątki z podstawki. Aczkolwiek 130 zł bym za to nie dał, poczekaj na promocje steamowe, wydasz może z ~40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 15:01, Gromo napisał:

Czy warto inwestować w Fallout NV od razu z pakietem wszystkich DLC? Dobre są
te dodatki? I czy są warte swojej ceny? Znalazłem gdzieś samo NV za 60 zł. Z dodatkami już
za 130. Czy może lepiej sobie odpuścić?

IMHO mógłbyś kupić nawet już teraz.

Na http://www.muve.pl/ możesz aktywować zniżkę "-40%", jeśli zbierasz punkty z Kompanii Graczy. Szcegóły na:

http://kompania.cenega.pl/ Przeczytaj FAQ - rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 17:27, Gromo napisał:

Niestety posiadam tylko 310 punktów. A potrzeba 500.

Możesz im wysłać skan każdej faktury/paragonu za każdą pudełkową produkcję PC-tową lub konsolową kupioną na terenie Polski z jakiegokolwiek sklepu na terenie całego kraju. Za jedną grę PC-tową dostaniesz 30 punktów, za jedną grę konsolową dostaniesz 60 punktów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni te kwoty odliczają od ceny sugerowanej, więc kupno F3+NV w podstawowych edycjach się nie opłaca. Na kupnie wypasionych edycji typu GOTY, ze wszystkimi DLC zaoszczędziłbym ok. 50 zł. Ale nie uśmiecha mi się płacić 150 zł za 2 gry z kilkuletnim stażem.
Chyba jednak poczekam i kupię podstawowe edycje F3 i NV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu (co zresztą robię...) kupiłbym GOTY F3 i spokojnie grał. NV GOTY już długo wisi w wersji premierowej, więc można za jakiś czas spowiedziwać się, że spadnie do PG, gdzie podstawka też już jest dosyć długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 19:50, Evertsen_Dante napisał:

Na Twoim miejscu (co zresztą robię...) kupiłbym GOTY F3 i spokojnie grał. NV GOTY już
długo wisi w wersji premierowej, więc można za jakiś czas spowiedziwać się, że spadnie
do PG, gdzie podstawka też już jest dosyć długo.

Nie NV GOTY tylko jakaś dziwna edycja specjalna czy coś podobnego. W sumie pomyślę nad tym. I tak nie miałem zamiaru kupować tego teraz, tylko za parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:05, Gromo napisał:

Nie NV GOTY tylko jakaś dziwna edycja specjalna czy coś podobnego. W sumie
pomyślę nad tym. I tak nie miałem zamiaru kupować tego teraz, tylko za parę tygodni.

Owszem, liczą to od ceny sugerowanej, ale za "F: NV" zapłacisz jakieś 84-89 zł (z darmową wysyłką) na Muve dzięki tej zniżce z KG. Naprawdę zachęcam do kolekcjonowania paragonów/faktur za pudełkowe wersje gier na PC (gdziekolwiek kupionych) i wysyłanie ich na kompania_graczy@cenega.com. Naprawdę będzie można sporo zaoszczędzić... :)

A tak w ogóle, to "F: NV Ultimate Edition" to wersja GOTY ze wszystkimi możliwymi DLC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ale ja wolałbym od razu F3 i NV kupić. A te 2 gry w edycjach GOTY, nawet z 40% zniżką to za dużo dla mnie. Bo to prawie 200 zł. Dlatego chyba pozostanę przy podstawowych edycjach. Ew. kupię F3 GOTY i poczekam na NV goty w Premium games. Ale to się zobaczy. Pomyślę nad tym. A paragony posiadam z 90% gier. Pozostałe 10 już pewnie wyblakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:21, Gromo napisał:

W porządku, ale ja wolałbym od razu F3 i NV kupić. A te 2 gry w edycjach GOTY,
nawet z 40% zniżką to za dużo dla mnie. Bo to prawie 200 zł. Dlatego chyba pozostanę przy
podstawowych edycjach. Ew. kupię F3 GOTY i poczekam na NV goty w Premium games. Ale to
się zobaczy. Pomyślę nad tym. A paragony posiadam z 90% gier. Pozostałe 10 już pewnie wyblakło :)

Móglbyś też zmienić kolejność. Najpierw "F: NV Ulimate Edition", a póżniej dopiero "F3 GOTY". :)

Poza tym, "F3" chyba ma jakieś problemy z obsługą Win7 (taki był komunikat na karcie gry na Steam), ale nie wiem czy to do końca prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:26, Janek_Izdebski napisał:

Poza tym, "F3" chyba ma jakieś problemy z obsługą Win7 (taki był komunikat na karcie
gry na Steam), ale nie wiem czy to do końca prawda...

Na 64-bitowym Windowsie 7 chodzi bez żadnych problemów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:36, Kadaj napisał:

Na 64-bitowym Windowsie 7 chodzi bez żadnych problemów. ;p


A ja właśnie z takiego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupowania Fallout 3 z dodatkami. Kompletnie nic nie wnoszą, sensu w nich względem połączenia z fabułą gry = 0. Lepiej instalnąć jakieś mody na podstawkę i o DLC (do F3) zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować