Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

No a które DLC dodają dodatkowe poziomy? Chodzi mi i o 3 i o NV. I ile maksymalnych poziomów w sumie dodają DLC do danej gry? Do Nv znalazłem na wiki informacje jedynie o 5 poziomach w 1 dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:41, Gromo napisał:

No a które DLC dodają dodatkowe poziomy? Chodzi mi i o 3 i o NV. I ile
maksymalnychpoziomów w sumie dodają DLC do danej gry? Do Nv znalazłem na wiki informacje
jedynie o 5 poziomach w 1 dlc.

To już najlepiej będzie jak Tajemnic udzieli Ci odpowiedzi. w "F: NV" jeszcze nie ogrywałem tych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o F:NV, to każde DLC dodaje 5 lvli do zdobycia.
Niestety w jednym DLC można uciułac tyle expa, że potem nie ma czego zbierać. Chodzi o kino mojave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:41, Gromo napisał:

No a które DLC dodają dodatkowe poziomy? Chodzi mi i o 3 i o NV. I ile maksymalnych poziomów
w sumie dodają DLC do danej gry? Do Nv znalazłem na wiki informacje jedynie o 5 poziomach
w 1 dlc.

Każdy podnosi o 5, więc 5x4 = 20. Ogólnie więc możesz dobić do 50 lvl, pod warunkiem, że nie wybierzesz Perka "Tu i teraz" po przekroczeniu 30 lvl, bo wtedy mogą się dziać rózne dziwadła, perk jest zabugowany przez każde DLC. Nie ustawiaj też GRA jako ostatniego w kolejności plików bo będzie bieda (sklepy moga się pokaszanić)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w F3? Którykolwiek dodaje tam limit poziomów?

Aurelinus
O co kaman z tą GRĄ? Za bardzo nie rozumiem tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:02, Gromo napisał:

A jak to wygląda w F3? Którykolwiek dodaje tam limit poziomów?

Aurelinus
O co kaman z tą GRĄ? Za bardzo nie rozumiem tego zdania.

GunRunners Arsenal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już kod na 40% rabat. Mam czekać do 2 dni roboczych na podesłanie. Jednak kupuję obie gry z DLC, bo F3 w biedronce pozwoli mi zaoszczędzić tylko 20 zł. A te 20 zł nie robi mi różnicy, więc jednak wolę DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:14, Gromo napisał:

Kupiłem już kod na 40% rabat. Mam czekać do 2 dni roboczych na podesłanie.
Jednak kupuję obie gry z DLC, bo F3 w biedronce pozwoli mi zaoszczędzić tylko 20 zł. A te
20 zł nie robi mi różnicy, więc jednak wolę DLC.

Twój wybór. Cieszę się, że mogłem pomóc. Jednak że względu na zmianę regulaminu forum, od teraz wszelkie informacje o promocjach i korzystnych ofertach beda zamieszczane tylko w poniższym wątku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&u=11343

ewnetualnie w temacie o Allegro lub Steamie może być coś o tym wspomniane.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za mały offtop. Ile się czeka na przysłanie tego kodu rabatowego? Zamówiłem go w środę, miał dojść w dwa dni robocze. |Jest poniedziałek a od nich 0 odzewu. Denerwuje mnie już to, bo byle strony z keyami wysyłają kody w 5 minut, a Cenega ma z tym problem kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 14:53, Gromo napisał:

Sorry za mały offtop. Ile się czeka na przysłanie tego kodu rabatowego? Zamówiłem
go w środę, miał dojść w dwa dni robocze. |Jest poniedziałek a od nich 0 odzewu. Denerwuje
mnie już to, bo byle strony z keyami wysyłają kody w 5 minut, a Cenega ma z tym problem
kilka dni.

Różnie to wygląda. Ja swój kod zazwyczaj otrzymywałem we wtorki (ostnim razem był to właśnie wtorek) lub środy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem wbilem do Bractwa Stali wzieli mnie do Starszego Mccarena czy jakos tak.
Podchodze do niego Klikam "e" i nic sie nie dzieje slychac tylko odglos taki jak przy kliknieciu "e".
Nie moge opuscic tamtego pomieszczenia poniewaz stoi przy wyjsciu ochrona i nie moge otworzyc drzwi.

Prosze o szybka pomoc

Edit: Problem rozwiazany wystarczylo przespac sie do 5:00 rano az przyszla veronica i z nim pogadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób, aby zdobyć +3 do naprawy bez potrzeby wbijania levela? Jakaś gazetka czy coś z tych co dają +10 tymczasowo? Gdzie taką mogę kupić/zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 14:44, Ecko09 napisał:

Jest jakiś sposób, aby zdobyć +3 do naprawy bez potrzeby wbijania levela? Jakaś gazetka
czy coś z tych co dają +10 tymczasowo? Gdzie taką mogę kupić/zdobyć?

W mieście, którym zaczynasz grę, nie pamiętam czy u barmanki czy sklepikarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w wyzwaniach dla Arsenału Zbrojmistrzów?
Właśnie po dłuższej przerwie wróciłem do FNV i zauważyłem, ze tych osiągnięć nie mam zdobytych i pomimo wyrywkowego wczytywania sejwów z poprzedniej rozgrywki i prób znalezienia jakiegoś punktu zaczepienia, nie wiem, jak to zrobić. Mam wersję gry Ultimate Edition, więc chyba wszystkie opcje powinny w miej być zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 23:18, KrzychW napisał:

O co chodzi w wyzwaniach dla Arsenału Zbrojmistrzów?
Właśnie po dłuższej przerwie wróciłem do FNV i zauważyłem, ze tych osiągnięć nie mam
zdobytych i pomimo wyrywkowego wczytywania sejwów z poprzedniej rozgrywki i prób znalezienia
jakiegoś punktu zaczepienia, nie wiem, jak to zrobić. Mam wersję gry Ultimate Edition,
więc chyba wszystkie opcje powinny w miej być zawarte.


Są to wyzwania z dopiskiem [GRA] przed nazwą wyzwania (wszystkie są w PiP-Boyu widoczne). Polegają one na tym, że przy większości zadań trzeba zdobyć najpierw broń u Zbrojmistrzów z dopiskiem GRA (choć nie do końca to jest wymagane, bo można sobie poradzic inaczej ze zdobyciem wymaganych broni), a potem postępować dokładnie według opisu.

Bronie kupujesz albo u Micka & Ralpha we Freeside, albo u Cliffa Briscoe w Novac. Jeśli jednak obydwa punkty handlowe został przypadkiem przez Ciebie spacyfikowane, to wtedy bronie pojawiają się u Zbrojmistrzów (wcześniej nie zawsze u nich się coś pojawi).

Ważne jest też świadomość, że nieprzemyślane zrobienie niektórych wyzwań, może skutecznie zmienić relacje z głównymi frakcjami.

Do osiągnięć tych polecam ową broń http://fallout.wikia.com/wiki/MF_Hyperbreeder_Alpha_%28GRA%29 gdyż nie musisz martwić się o amunicję a dodatkowo bardzo wolno się niszczy (w razie czego wybierz sobie perk, który da Ci możliwość naprawiania z części zapasowych).

Dzięki tej broni wykonasz też Mistrz arsenału oraz Osobliwości i relikwie (broń jest zaróno unikalna, jak i pochodzi z grupy GRA).

Jeśli zaś chodzi o wyzwania jedno, dwu i trzygwiazdkowe, to polecam robić takie, które nie zmieniają nam za szybko relacji z frakcjami (chyba, żę z góry jesteś przekonany, jaką drogą będziesz szedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 23:48, Heartbreaker napisał:

Są to wyzwania z dopiskiem [GRA] przed nazwą wyzwania (wszystkie są w PiP-Boyu widoczne).
Polegają one na tym, że przy większości zadań trzeba zdobyć najpierw broń u Zbrojmistrzów
z dopiskiem GRA (choć nie do końca to jest wymagane, bo można sobie poradzic inaczej
ze zdobyciem wymaganych broni), a potem postępować dokładnie według opisu.


Nową rozgrywkę dopiero zaczynam, ale polatałem po sejwach z wcześniejszej i nie jestem w stanie znaleźć takich wyzwań. Jakiś quest muszę zacząć, coś zrobić? Sorki, może to późna pora, może wrodzona ociężałość umysłowa, ale ja tego nie widzę. Pip Boy mi się popsuł? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pip Boy i przechodzisz do kategorii notatki, potem klawisz "r" i masz wyzwania pokazane. Powinny być te z dodatku albo na górze, albo na dole listy. Wykonuje się je normalnie podczas gry.

Jak wyżej pisałem, uważaj na zadania typu:

Spoiler

"Zabij Benny''ego/Cesara itp."

bo można sobie pogorszyć szybko reputację, a to na początkowym etapie gry zamyka drogę do sporej ilości punktów doświadczenia.

Aczkolwiek jeśli tym razem grasz tylko dla dodatków, to można przypsieszyć sobie trochę quest fabularny podstawki, a jednocześnie go nie kończąc (ale lepiej przed tym mieć zrobione te zadania, których potem się już nie da odzyskać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować