Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

W F3 zwyczajnie nieporęcznie jest

Dnia 05.06.2010 o 23:15, Jave napisał:

szukać jakiegoś kawałka nogi, żeby móc przeszukać całe ciało.


Żeby tylko nogi... W misji w której Liberty Prime szedł przodem i zabijał Enklawę to szukałem chociaż kawałka oka żeby poszukac jakiejś broni. A co do samego F3 to mi się bardzo podobał, grafika i silnik są b. dobre (choc ogień mogliby poprawic). Dużo tam smaczków jest poukrywanych. Myślę że ta gra to jest dzieło a nie "dzieło" :P Jak F:NV będzie takie jak F3 to kupuję a jak nie... to kupię i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:50, I_dont_know napisał:

Wiadomo może w jakiej wersji językowej będzie Fallout:New Vegas w wersji na PS3 i X360?


Czytałem gdzieś, że Cenega nie będzie tłumaczyła F:NV na konsole. Więc nici z dubbingu lub napisów. Wszystko będzie w English.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.vg247.com/2010/08/19/gamescom-keza-finds-significant-changes-in-fallout-new-vegas/

"On the surface, everything about Fallout: New Vegas looks the same /.../ But under the hood there are significant changes going on – changes that will be particularly attractive to those captivated by Fallout in the late Nineties, before Bethesda resurrected the series."

"If there’s one thing that defined the first two Fallout games, it’s shades of grey – not just in the desolation of its gameworld, but in its choices. /.../ Obsidian is hoping to resurrect this more ambiguous feel in New Vegas."

Polecam przeczytać całość. Może jest szansa na naprawdę dobrą grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:50, I_dont_know napisał:

Wiadomo może w jakiej wersji językowej będzie Fallout:New Vegas w wersji na PS3 i X360?

Pełna angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam - czy Cenega w ogóle zamierza wydawać edycję kolekcjonerską, czy powinienem nastawić się na zamówienie takowej z UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 22:03, Ring5 napisał:

Media Markt chyba się powoli szykuje do wydania nowego Fallouta. Wyciągnęli nawet coś
takiego z magazynu:

Trzecie zdjęcie mnie urzekło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 22:03, Ring5 napisał:

Media Markt chyba się powoli szykuje do wydania nowego Fallouta. Wyciągnęli nawet coś
takiego z magazynu:

Mają z premiery F3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:40, wsaadman napisał:

Trzecie zdjęcie mnie urzekło :D


Czemu? Bo niewyraźne? ;p


@Zajacisko

Owszem, ale wydaje mi się, że na jakiś czas usunęli, a teraz znowu się "figurka" pojawiła.

Nie ukrywam, że chętnie bym coś takiego postawił u siebie w mieszkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:20, Henrar napisał:

A ja się pytam - czy Cenega w ogóle zamierza wydawać edycję kolekcjonerską, czy powinienem
nastawić się na zamówienie takowej z UK?


Co do Twojego pytania Henrar:

Moim zdaniem najbardziej opłacalną opcją jest zamówienie gry z UK, np. z serwisu GAME.CO.UK.
Znam dobrze angielski więc sam tak zrobiłem kilka dni temu. Oprócz dodatków do Edycji Kolekcjonerskiej w bonusie można dostać Classic Pack z kombinezonem Vault 13, pasującą manierką i pistoletem :)

Koszty:

49,99€ + 2,95€ (dostawa) = 52,94€ = ~ 210 PLN ~

Ta sama edycja kupiona w Polsce będzie pewnie droższa skoro standardowa kosztuje 179 PLN.
Można oczywiście kupić ją również przez Allegro ale to niezbyt bezpieczne a koszt samej gry to ok 300 PLN.

Pozdrawiam,

Avalon4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w mordę, cenega sprzedaje już ek fallouta new vegas, ale za kosmiczną cenę w porównaniu do zawartości. 249zł za taki zestawik? przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:20, Avalon4 napisał:

/ciach/


Hmm.. Obawiam się, że Ci tego nie przyślą.
Po 1. W Terms & Conditions masz napisane UK ONLY.
Po 2. Game nie wysyła poza UK przesyłek cięższych niż 1kg. Paczka F:NV na bank będzie cięższa.
Już z nimi to przechodziłem. Nie przysłali mi SC2:EK bo wga pudła przekroczyła limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:36, Szejkon napisał:

o w mordę, cenega sprzedaje już ek fallouta new vegas, ale za kosmiczną cenę w porównaniu
do zawartości. 249zł za taki zestawik? przesada.


Mam nadzieje, że to jakaś pomyłka, długo czekałem aby zamówić EK ale za taką cenę? Podstawka kosztuje 129 zł na PC, na Konsole 210 zł. EK na PC 250 zł , EK na konsole 300 zł? Trochę nie proporcjonalne te ceny, tym bardziej, że kolekcjonerka nie jest, aż tak wypasiona, aby tyle żądać. No a taki np AC Brotherhood różni się tylko kwotą 40 zł od podstawki a zawiera troche ciekawych rzeczy.
Jednym słowem przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bojkotuję polską wersje gry mając w pamięci jak Cenega się po macoszemu obchodziła z F3 - patche... ; żeby grać w oficjalnie kupione DLC musiałem załatwić doatkową wersję F3 a piękna polska wersja F3 zarosła kurzem na pólce. Napewno Cenedze nie zaufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Vegas, z tego co wiem, będzie na steamie. I o ile nie jestem może ekspertem od tej platformy to tam da się wybrać wersję angielską (jeżeli jest dostępna, a będzie pewnie). I już problemu nie ma. Poza tym właśnie dzięki steamowi mamy taką nieprzyjemną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę ;)

Cenega jest największym i najgorszym wg. mnie dystrybutorem gier w Polsce. Dubbingi nie organizują najlepsze, wydania gier są takie sobie, pomysły promujące ich firmę zrzynają z CD-Projektu, zaś w sprawie DLC do Fallouta 3 przez bardzo długi czas milczeli, a wydanie ich w komplecie z podstawką, nie rekompensuje wcale strat, tym którzy podstawkę zakupili o wiele wcześniej. Morał, lepiej poczekać na ekstra wydanie z wszystkimi DLC jakie się pokarzą.

Jeżeli chodzi o New Vegas mam nadzieje, ze okaże się godnym następcą Fallouta, mimo iż nie wyobrażam sobie jakiegoś szczególnego powiązania/powrotu odnośnie pierwszych Falloutów. Mi brakuje czegoś w rodzaju wioski Arroyo, przepotężnych pustkowi po których można by przejechać się postapokaliptyczną bryką. W rekompensacie dają nam neony w świecie Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować