Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Spoiler

Powrót do nich jest integralną częścią zadania z wyeliminowaniem House''a, także powinieneś po prostu wrócić do Zapory i pogadać z [stopnia nie pamiętam :P] Moore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:18, Pupu2 napisał:

Jak zdobyć umiejętnosć noszenia pancerza wspomaganego (T-51b Bractwa Stali) ? Taki pancerz
znalazłam w fabryce Repconn na bodaj 2 pietrze.

Report back to Elder McNamara, he says they have been receiving telemetry from the transponder. He will reward the title Brotherhood of Steel Paladin, T-45d Power Armor a lousy reward for a quest as it is in very poor condition and can cost an overall 10000 caps to repair, and full access to the armory.

W skrócie musisz wykonać poniższy quest.
http://fallout.wikia.com/wiki/Eyesight_to_the_Blind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:07, JayL napisał:

Spoiler

Powrót do nich jest integralną częścią zadania z wyeliminowaniem House''a, także powinieneś
po prostu wrócić do Zapory i pogadać z [stopnia nie pamiętam :P] Moore.


Jakiej zapory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 08:28, Net_com napisał:

>

Spoiler

Powrót do nich jest integralną częścią zadania z wyeliminowaniem House''a, także
powinieneś
> po prostu wrócić do Zapory i pogadać z [stopnia nie pamiętam :P] Moore.


Jakiej zapory ?


Hoover Dam. Miejsca, które okupuje NCR po walkach z Cezarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Właśnie zastanawiam nad zakupem fallouta new vegas. Tylko czy patche które do tej pory wypuścił Obsidian działają z polskim wydaniem bo ja mam straszny mętlik bo niektórzy ludzie mówią że nie działają a inni mówią że działają. Proszę o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 09:53, michal_w napisał:

Witam
Właśnie zastanawiam nad zakupem fallouta new vegas. Tylko czy patche które do tej pory
wypuścił Obsidian działają z polskim wydaniem bo ja mam straszny mętlik bo niektórzy
ludzie mówią że nie działają a inni mówią że działają. Proszę o rade.

Działają, ale pod warunkiem, że będziesz grał po angielsku. Jeśli musisz instalować język polski, to update nie zadziała, bo jest nadpisywany przez plik polonizacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie gdzie mozna kupic ogniwa termojądrowe uzywam karabinu plazmowego ale musialem sie przezucic na bron palna bo nigdzie nie ma amunicji do pazmy odkryłem wiekszość lokacji i nigdzie tego nie ma
i jeszcze jedno pytanko czy mozna jakos oszukac psy w forcie legionu mam isc do cezara po platynowy szton mam przebranie żołnierza legionu ale każdy pies mnie wyczuje kiedy tylko sie zblize a w namiocie cezara jest ich kilka
moze noobowski pytania ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 11:38, Darth_Sidius napisał:

czy ktos wie gdzie mozna kupic ogniwa termojądrowe uzywam karabinu plazmowego

W Silver Rush na Freeside powinni je mieć.
Co do psów to nigdy nie próbowałem ale może uda Ci się je ominąć ze Stealth Boyem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 12:20, Karharot napisał:

> czy ktos wie gdzie mozna kupic ogniwa termojądrowe uzywam karabinu plazmowego
W Silver Rush na Freeside powinni je mieć.
Co do psów to nigdy nie próbowałem ale może uda Ci się je ominąć ze Stealth Boyem?

no własnie w silver rush nikt nie sprzedaje juz bo dostałem zadanie od bractwa stali zeby zabic wszystkich i jest tam pusto
co do psów pytam bo musze pogadac z cezarem ale kazdy pies nawet w przebraniu mnie wyczuwa chyba i atakuje a za psami caly oboz w namocie cezara jest kilka psow wiec nie ma jak przejsc obok nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 12:58, Darth_Sidius napisał:

no własnie w silver rush nikt nie sprzedaje juz bo dostałem zadanie od bractwa stali zeby zabic wszystkich i jest tam pusto

A w samym Bractwie Stali nie możesz ich kupić?

Dnia 02.11.2010 o 12:58, Darth_Sidius napisał:

co do psów /.../

Może wejdź bez przebrania, odstrzel psy, wyjdź, przebierz się i wróć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 13:11, Karharot napisał:

> no własnie w silver rush nikt nie sprzedaje juz bo dostałem zadanie od bractwa stali
zeby zabic wszystkich i jest tam pusto
A w samym Bractwie Stali nie możesz ich kupić?
> co do psów /.../
Może wejdź bez przebrania, odstrzel psy, wyjdź, przebierz się i wróć?

gdyby bractwo je miało nie byłoby problemu
z psami sprobuje ja mowisz choc nie wiem czy tak sie uda zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 13:15, Darth_Sidius napisał:

gdyby bractwo je miało nie byłoby problemu

Okradnij mieszkańców bunkra. Możesz też udać się na polowanie na Fiendy bo zdaje się że niektórzy mają broń plazmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A po co chcesz to robić?
Nie mylisz go przypadkiem z Pacer''em? Bo to on jest odpowiedzialny za napięte stosunki pomiędzy ich gangiem a NCR. Jeśli tak to gdzieś na ulicy w Freeside kręci się ghul który w zamian za kapsla zdradza różne plotki, możesz się od niego dowiedzieć że Pacer ma na pieńku z Van Graffami (jeśli powiesz o tym ambasadorowi zaproponuje aby do zabójstwa użyć broni energetycznej) oraz że jest uzależniony od Jet'u i ma problemy z sercem (jeśli masz wystarczająco wysoką medycynę to w rozmowie z ambasadorem zaproponujesz mieszankę prochów która zagwarantuje Pacer'owi zejście z tego świata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 13:53, Karharot napisał:

Spoiler

A po co chcesz to robić?
Nie mylisz go przypadkiem z Pacer''em? Bo to on jest odpowiedzialny za napięte stosunki
pomiędzy ich gangiem a NCR. Jeśli tak to gdzieś na ulicy w Freeside kręci się ghul który
w zamian za kapsla zdradza różne plotki, możesz się od niego dowiedzieć że Pacer ma na
pieńku z Van Graffami (jeśli powiesz o tym ambasadorowi zaproponuje aby do zabójstwa
użyć broni energetycznej) oraz że jest uzależniony od Jet''u i ma problemy z sercem (jeśli
masz wystarczająco wysoką medycynę to w rozmowie z ambasadorem zaproponujesz mieszankę
prochów która zagwarantuje Pacer''owi zejście z tego świata)


No tak to o niego chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 13:17, Karharot napisał:

> gdyby bractwo je miało nie byłoby problemu
Okradnij mieszkańców bunkra. Możesz też udać się na polowanie na Fiendy bo zdaje się
że niektórzy mają broń plazmową.

żaden ze sposobów nie podziałał jak tylko wejde do namiotu cezara po 3 sekundach wszyscy mnie atakuja poniewaz pies jest zaraz za drzwiami
mozna jakos poprawic sobie reputacje w legioni???e bo teraz jestem dla nich wrogiem publicznym moze wtedy uda sie pogadac z gosciem jesli nie to chyba zostanie mi wystrzelac wszystkich w forcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie dostałeś przypadkiem takiego medalionu po spotkaniu z Bennym? Ten Vulpus Ci go daje i dzieki niemu nawet jak mialem hated z legionem to nic mi sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 17:34, Ecko09 napisał:

Spoiler

Gdzie znajde seksbota?


Spoiler

W tej części Freeside gdzie znajduje się Old Mormon Fort - musisz znaleźć tam budynek Cerulean Robotics (poeksploruj obszar i odszukaj oznaczenie wejścia na mapie lokalnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować