Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Przed chwilą udało mi się ukończyć F:NV. Grałem na normalnym poziomie trudności z trybem hardcore. Gra ukradła mi z życia 69h (grałem od dnia premiery, czyli ok. 3 tygodnie). Zrobiłem wszystkie questy poboczne oprócz niektórych od RNK, bo byłem za Legionem. Świat jest bardzo ciekawy. W poprzednim Falloucie jakoś nie chciało mi się zwiedzać lokacji dla samego zwiedzania. Tutaj odwrotnie. Nie wiem czemu. W stosunku do trójki jest masa nowości i ulepszeń. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów RPGowych strzelanek w klimatach postapokaliptycznych.

PS a tłumacza w polskiej wersji powinno się za jajca powiesić. Jak można "War. War never changes" przetłumaczyć na "Wojna. Wojna zawsze jest taka sama". Przecież to nawet nie brzmi. Taki babol pojawił się na filmiku końcowym. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 18:34, sinir napisał:

PS a tłumacza w polskiej wersji powinno się za jajca powiesić. Jak można "War. War never
changes" przetłumaczyć na "Wojna. Wojna zawsze jest taka sama". Przecież to nawet nie
brzmi. Taki babol pojawił się na filmiku końcowym. Nieładnie.

Przynajmniej tym razem powiedziane to było po angielsku, a nie po polsku jak w F3 (pomimo wybrania wersji kinowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha New Vegas ukończony;P Zastanawiam się czy jeszcze od pewnego momentu nie poprowadzić inaczej fabuły i oglądnąć pozostałe zakończenia :p ale na razie mi się nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:03, Malevyn napisał:

ktos moze powiedziec jak sie w tej grze steruje? w ogole nie wiem nawet jak otworzyc
ekwipunek


^^ a opcji sterowania to nie masz ? :D

WASD smigasz,
R - przeładowujesz / chowasz / wyciągasz broń
LPM - strzał
PPM - muszka
Q - ciągły chód
SHIFT - wolny chód
CTRL - kucanie
SPACE - skok
TAB - ekwipunek / dziennik / mapa / statystyki wszelakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:03, Malevyn napisał:

ktos moze powiedziec jak sie w tej grze steruje? w ogole nie wiem nawet jak otworzyc
ekwipunek

Zajrzyj do książeczki dołączonej do gry , od Cenegi jest nawet po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2010 o 19:14, Indrid_Cold napisał:

Zajrzyj do książeczki dołączonej do gry , od Cenegi jest nawet po polsku.


Do paczek torrentowych raczej nie dodają książeczek z instrukcją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z towarzyszem. Miałem towarzysza tego doktorka co się u uczniów go bierze. Tak biegałem i biegałem i i było w porządku a teraz mi on znikną, chciałem wziąć Cass ale nie mogę bo niby mam już towarzysza człowieka ale jego nie ma. I teraz nie mogę wziąć Cass i nie mam doktorka. Da się go jakoś przywołać, wie ktoś jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:15, kryst90 napisał:

Da się go jakoś przywołać, wie ktoś jak to naprawić ?

Użyj windy w Krypcie 22, według wiki po wyjściu z niej towarzysz powinien się pojawić przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 20:30, Ecko09 napisał:

>

Byłeś już na strip? Jak tak to wejdź do Lucky 38. Może tam będzie.


Nie. Ostatnim razem widziałem go w Camp Mac coś tam i od tamtej pory go nie ma. A co do postu Karharot spróbuje. Bo i tak mam tam questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 16:54, Net_com napisał:

Spoiler

Jeżeli wysadze bunkier bractwa stali to będę mógł wziąść ich eq czy po prostu się
zawali i jak zdobyć takie armory jak mają paladyni ?


Spoiler

Zawali się i kupa, ale jako nagrodę pocieszenia dostaniesz jeden pełen rynsztunek Paladyna (broń + pancerz) oraz możliwość zdobycia kilka EXP poprzez otworzenie zamka do drzwi bunkra spinką (wymagane 100 lockpick), choć skoro zawaliło się, za drzwiami nic nie będzie.
Jak zdobyć taki pancerz? Zaprzyjaźnić się z Bractwem, jest przewidziane jako nagroda za ich questy. Odnajdywać martwych Paladynów. Ew. zabijać patrole Bractwa na pustkowiu, albo okraść skład ich Kwatermistrza w bunkrze, o ile uda Ci się zdobyć klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:18, Karharot napisał:

> Da się go jakoś przywołać, wie ktoś jak to naprawić ?
Użyj windy w Krypcie 22, według wiki po wyjściu z niej towarzysz powinien się pojawić
przy Tobie.


Niestety nie mam umiejętności "naprawy" na takim poziomie, jest inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:47, kryst90 napisał:

Niestety nie mam umiejętności "naprawy" na takim poziomie, jest inny sposób ?

Otwórz konsole i wpisz
player.moveto 0010d8eb
To powinno Cię do niego przenieść niezależnie od tego gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować