Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2011 o 15:24, DiegoPOL napisał:

Jest inny sposób na zabicie Yao Guai w New Vegas niż najlepszym karabinem w grze / pistoletem
obcych?

Wszystko pewnie zależy od Twojego buildu. Dla mnie Yao Guai były bardzo łatwe do zabicia, nawet te największe, problem się robił kiedy atakowało mnie więcej niż jeden albo kiedy nie miałem kompana. Ale wydaje mi się że nawet wtedy jest łatwo, dopóki nie grasz na Hardcore Mode - ja gram i nie mam szans się wyleczyć wystarczająco szybko w walce wręcz :P
Moja metoda - wypatrzyć Yao Guai z daleka, wyjąć snajperkę i Sneak Critical Attack w głowę, który zabija je na miejscu. Jeżeli podejdą - seria ze snajperki w VATS powinna wystarczyć, a jeżeli miałem kompana, to on zajmował Yao Guai a ja wyciągałem unikatowy shotgun Dinner Bell.

Ale tak ja powiedziałem - to kwestia buildu. Ja wymaksowałem perkami obrażenia przy trafieniach krytycznych, wymaksowałem szansę na trafienie krytyczne (snajperką miałem 100% Crit. Hit Rate) a ponadto miałem perka który unieruchamia przeciwnika jeżeli trafiłem go z shotguna albo bronią wręcz. Kilka razy udało mi się zachlastać potwora nożem ;)

@Kwas17
Z modliszkami też mógł być problem jeżeli pozwoliło im się podlecieć, to fakt, zadają bardzo duże obrażenia. Szczęśliwie nie mają tyle HP co Yao Guai, więc seria z VATS zabija je wystarczająco szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie."

Biblia nie potrzebna, wujek Google zawsze pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę kogoś kto mi naprawi broń oprócz kolesia w Przyczółku Mojave?
I jakiegoś kompana, miałem takiego doktorka, ale się obraził, za to co zrobiłem z RNK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 09:39, zerohunter napisał:

Gdzie znajdę kogoś kto mi naprawi broń oprócz kolesia w Przyczółku Mojave?
I jakiegoś kompana, miałem takiego doktorka, ale się obraził, za to co zrobiłem z RNK:D


Tu masz wszystko:
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_Wiki

Naprawa broni jest strasznie droga i się nie opłaca, staruszka Gibson naprawia z tego co pamiętam (wysypisko Gibson).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to mi powiesz może, ile jeszcze zostało mi do przejścia,

Spoiler

mam właśnie zabić Housa dla legionu,

, nie wiem czy mu też nie pomogę, ale jeszcze zobaczę, mam nadzieję że dużo jeszcze przede mną, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciało Moralesa i mam go oddać jakimś strażnikom po "północnej stronie torów". Za cholerę nie wiem gdzie mam z tym ciałem iść i błąkam się jak głupi z trupem pod pachą :)
Czy ktoś może mi na mapce wskazać gdzie dokładnie mam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam zaraz z tego miejsca co leżało to ciało powinieneś widzieć kilku strażników jakieś 50m od ciebie i tam trzeba go zawlec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 18:44, zerohunter napisał:

Jak podejść do Nellis?
Tak tam nap... że chyba będę musiał wczytać wcześniejszego save''a, bo nie mogę się wrócić.

Mi udało przejść się torami kolejowymi najpierw do tego tunelu. Potem wróciłem doi torów kolejowych i dalej aż do ogrodzenia. Potem wzdłuż ogrodzenia. Tu już z tego co pamiętam nie powinni do ciebie strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź torami szybko przy skałach, nie drogą (od tego gościa co wcześniej spotkasz niby są wskazówki jak podejść, żeby nie oberwać, ale ja nie dałem rady tym planem dojść, dlatego torami). Idąc torami pod skałami też można oberwać, ale nie powinno się zginąć. Potem idziemy dalej torami, ale nie do bunkra czy jak tam to nazwać, ale w lewo również pod skałami. Tym razem prawie na pewno nie powinno się oberwać :) Następnie dochodzimy do zamkniętej bramy po czym podążając wzdłuż ogrodzenia dochodzimy do bramy głównej i jesteśmy w bazie Nellis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pogadałem z tym gościem przed Nelis i widzisz ruiny tego zbombardowanego miasta to po lewej 1 rozwalony dom(jego środek, kucasz tam), wchodzę do niego i czekam jak 1 fala bomb spadnie.
Następnie na pełnym gazie lecę do ściany tego zbocza góry po lewej i nim do ogrodzenia a dalej to już pryszcz.
Chyba najprostsza i najłatwiejsza droga jaką znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do Karabinu Myśliwskiego (nie do Strzelby Myśliwskiej!) można dokupić tłumik i lunetę?
Bo wszędzie szukam (Sprzedawca w Goodsprings, Zbrojmistrzowie,dziadek z Primm, babka ze 188 razem z Alexandrem) i nikt tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 18:27, Abi_Dalzim napisał:

Czy do Karabinu Myśliwskiego (nie do Strzelby Myśliwskiej!) można dokupić tłumik i lunetę?

Lunetę tak, tłumika do tej broni nie ma. Jeśli chcesz podobną broń z tłumikiem i lunetą to będziesz musiał zdobyć Karabin Snajperski, używa tej samej amunicji co Karabin Myśliwski ale o wiele lepiej spisuje się w cichym zdejmowaniu celów z dystansu.

Dnia 27.06.2011 o 18:27, Abi_Dalzim napisał:

Bo wszędzie szukam (Sprzedawca w Goodsprings, Zbrojmistrzowie,dziadek z Primm, babka ze 188 razem z Alexandrem) i nikt tego nie ma.

Tu masz podane gdzie można znaleźć lunetę (to że może się u danego kupca pojawić nie oznacza że na pewno u niego w danej chwili będzie) ->
http://fallout.wikia.com/wiki/Hunting_rifle_scope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:21, zerohunter napisał:

Widzę że do mojej snajperki wyborowej się nic nie znajdzie;/

Niestety unikatowych przedmiotów nie da się modyfikować.

Dnia 28.06.2011 o 18:21, zerohunter napisał:

Spoiler

Btw. zabiłem Cezara, tak z marszu, główny quest to ten u pana Tak?


Spoiler

W pewnym momencie główny quest się rozgałęzia i można go ukończyć po stronie Pana Tak, NCR, House''a lub Cezara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:53, Abi_Dalzim napisał:

Oddycharka to jest piękna sprawa :)

Prawda :) Jeden z najcenniejszych przedmiotów w grze.

Dnia 28.06.2011 o 19:53, Abi_Dalzim napisał:

Dzięki niej można zobaczyć bardzo fajne i niespodziewane rzeczy :)

To lokacja w kopalni w mirelurkami i Cazadorami prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować