Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 23:46, SpecShadow napisał:


o, to miałbym do ciebie pytanie - te DLC bez problemu działają na polskiej wersji (i w ogóle dają się na niej bez problemu zainstalować) jak się je otrzyma jako gifta, czy jakieś większe kombinacje to są? Bo rozumiem że jedyny problem to taki, że teksty są po angielsku, ale to akurat jest do przeżycia.
Czy może lepiej dostać jako gift cały pakiet (oj tam, 20 zeta, i tak wyjdę na tym lepiej niz jakbym miał kupować w pudle od cenegi), ale czy wtedy dostępny będzie w grze język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ile będzie w Polsce GOTY, bo dziś na Steamie podstawka za 22zł i dodatki po 10zł. W Polsce chyba nigdy nie będzie tak taniego wydania. Teraz podstawka kosztuje chyba coś koło 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:11, HumanGhost napisał:

Ciekawe po ile będzie w Polsce GOTY, bo dziś na Steamie podstawka za 22zł i dodatki po
10zł. W Polsce chyba nigdy nie będzie tak taniego wydania. Teraz podstawka kosztuje chyba
coś koło 80zł.

postawka w polsce 80 zeta, zaś biorąc pod uwagę że F3 GOTY do dziś kosztuje 130 zł to osobiście bym te DLC do NV załatwiał przez znajomych zza granicy. Zresztą, w sumie już tak kombinuję, tylko czekam na wyjaśnienie moich wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:11, HumanGhost napisał:

Ciekawe po ile będzie w Polsce GOTY, bo dziś na Steamie podstawka za 22zł i dodatki po
10zł. W Polsce chyba nigdy nie będzie tak taniego wydania. Teraz podstawka kosztuje chyba
coś koło 80zł.


Wow, dzięki!. Gdyby nie ty, przegapiłbym tą promocję. Szczęśliwego nowego roku życzę :D
Jedno pytanie - jest jakakolwiek możliwość kupienia przez Steam Lonesome Road, które jest u nas niedostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:07, dark_master napisał:

ale czy wtedy dostępny będzie w grze język polski?

Nie będzie, bo z niewiadomych powodów nasza wersja F: NV jest osobną grą na Steamie. Nawet achievementów nie porównasz z graczami zachodnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem post SpecShadowa. Nie mam kogo poprosić o wysłanie mi gifta, czy dałoby się to obejść zakładając nowe konto i wysyłając przez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2011 o 20:23, Henrar napisał:

Nie będzie, bo z niewiadomych powodów nasza wersja F: NV jest osobną grą na Steamie.

no cóż, tego się spodziewałem, dlatego to co się da kupię normalnie u nas by było w PL, a całą resztę od kogoś zza granicy (w końcu co z tego że kilka przedmiotów będzie miało angielskie napisy, zaś jedyny fabularny lonesome road to podobno ma najmniej tej fabuły akurat najmniej).
W sumie to najbardziej mi chodzi o kwestie techniczne, bo z tego co wiem przed wypuszczeniem DLC zawsze leciał patch, a głupio by było kupić i żeby miało jednak niedziałać na naszej pięknej wersji.

Dnia 30.12.2011 o 20:23, Henrar napisał:

Nawet achievementów nie porównasz z graczami zachodnimi.

to akurat najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:33, dark_master napisał:

> Nawet achievementów nie porównasz z graczami zachodnimi.
to akurat najmniejszy problem.

Wiem, ale skoro czegoś tak prostego nie da się wykonać, to nie oczekuj cudów w przypadku dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem, twoja wersja gry będzie inna, niż osoby która wyśle ci DLC. To może znaczyć, że DLC nie będzie pasowało. Zastanów się zanim zaczniesz kombinować :)

Odechciało mi się zabawy z ustawianiem proxy. Przez blokadę regionu Steam stracę 30 zł, o ile nie uda mi się dzisiaj znaleźć kogoś, kto mi wyśle. Kiedy Cenega planuje wydać u nas Lonesome Road?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:28, Prophett napisał:

Właśnie przeczytałem post SpecShadowa. Nie mam kogo poprosić o wysłanie mi gifta, czy
dałoby się to obejść zakładając nowe konto i wysyłając przez nie?


Popytaj w tym wątku na gry-online
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=11807150&N=1

Dałem jakieś 50zł za komplet (podstawka+4 duże DLC + 6 mniejszych) i jak najbardziej warto.

@dark_master
Lonesome Road najmniej fabuły? Spierałbym się. Jak dla mnie każde DLC (nie wiem jak Old World Blues bo zostawiłem go na koniec ale już w zarysie zapowiada się dobrze) ma tą samą ilość fabuły, jeśli w ogóle da się takie coś mierzyć.
To nie jest tępa młócka w stylu Operation Archonage czy Mothership Zeta do Fallout3 (MZ do dzisiaj śni mi się po nocach, koszmar).

Apel
nie kupujcie u Cenegi. Pokupowali ludzie postawki i jak na tym wyszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:42, Prophett napisał:

Kiedy Cenega planuje wydać u nas Lonesome Road?


Wraz z Ultimate Edition oczywiście.

Spoiler

Czy Mothership Zeta nikogo nic nie nauczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:45, SpecShadow napisał:

Lonesome Road najmniej fabuły?

mówię - tak słyszałem, liczę że się mylili ;p Zresztą gorsze od tych do F3 nie będzie. Czyli podsumowując, rozumiem ze jak będę miał polskiego NV plus dostępne dla naszego regionu DLC, to bez problemu i kombinowania otrzymane w gifcie lonesome road (plus te duperele z eq typu courier stash) odpalą, right? Zero niezgodności wersji <bo nie wiem czy polska ma ten sam numer co zachodnia, w przeszłosci bywało różnie> i tego typu problemów, tylko angielskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy na necie można znaleźć:
http://pastebin.com/wsXFyZk5
Są to wklejone maile od gracza, supportu Steama i supportu bethesdy odnośnie sytuacji z grami tych ostatnich w naszym regionie.

Pytanie do supportu Bethesdy:
Hello, could you please explain why is there no way to buy Lonesome Road and Skyrim (which is sold only in local shops) in this region? I was told by local distributor (Cenega) that they have no connection to regional block on Steam and other digital distributors.
I odpowiedź:
Thanks for your email. I can understand you might be frustrated. Unfortunally, If your local internet companies don''t allow Steam, the only option you have then is to buy Lonesome Road and Skyrim as discs.

Pomijając ostatnią sugestię kupna gry na płycie, zastanawia mnie pogrubiony fragment. Czy koleś z supportu rżnie głupa, jak na wsparcie przystało (a poziom zaiste wysoki, biją IMO nawet EA) czy rzeczywiście nie wie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwi zostali wynagrodzeni. Mój plan zakładał kupno F:NV z pakietem DLC w cenie takiej ,jakiej kupiłem Fallout3:GoTY. Wyszło nawet taniej :]

@up
Nikt nie przyznaje się do winy. Źródło problemu jest tajne. Obecność firmy na C. tworzy prosty wniosek - nihil novi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu kogoś znaleźć. SpecShadow nie wiem jakim cudem ty zapłaciłeś 50 zł, u mnie przez kurs funta i około 5% prowizji wyszło 70 zł. I tak dobra cena, bo GotY szybko tak nisko nie spadnie, biorąc pod uwagę Fallouta 3 kosztującego dalej 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******** takie coś co Cenega **********. Ponad 3 miesiące i nie wydali tego Lonesome Road i pewnie jeszcze znowu ********** to samo co przy Mothership Zeta więc czekać aż łaskawie wydadzą nie ma co. A tak się ucieszyłem jak te -75% na New Vegas i DLC zobaczyłem. Banda niekompetentnych idiotów która później marudzi, że ludzie importują jak robią ******* polonizacje i jeszcze odstawiają taki bullshit z DLC i segregacją na Steam.

Ba jedyna nadzieja w tym, że New Vegas GOTY będzie w przecenie na steam w niedalekiej przyszłości (chyba, że Cenederp wyda GOTY dopiero za rok bo po **** się spieszyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:08, Henrar napisał:

Ciekawe rzeczy na necie można znaleźć:
http://pastebin.com/wsXFyZk5



Widzisz dla mnie wygląda to na to, że każdemu z osobna (tj. Steam, Bethesda, Cenega) taka sytuacja pasuje i nie ma nawet najmniejszej chęci żeby to zmienić. Nie wiem dlaczego tak jest ale ja tak to widzę. Teoretycznie z punktu widzenia producenta nie jest to korzystna sytuacja - pozbawianie się dodatkowych wpływów. Może wynika to ze słabej sprzedaży dlc w Polsce, przez co bardziej opłacalna jest najpierw sprzedaż edycji premierowej, następnie po roku goty które kupią te same osoby + parę więcej? Przecież jakby było inaczej bethesda postarała by się o rozwiązanie umowy z Cenegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mody zainstalować od razu do New Vegas? Skusiłem się na promocję i właśnie ściągam grę. Ale czytałem, że lepiej od razu poinstalować dodatkowo troche modów. Jakie mozecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 11:36, HumanGhost napisał:

Jakie mody zainstalować od razu do New Vegas? Skusiłem się na promocję i właśnie ściągam
grę. Ale czytałem, że lepiej od razu poinstalować dodatkowo troche modów. Jakie mozecie
polecić?


Polecę krótki artykuł
http://gameplay.pl/news.asp?ID=55559

przede wszystkim - mody segregujące graty czy poprawiające czcionkę, okienka i interface.
Do tego własny domek na graty czy noktowizor i mod dodający bieganie.

No i te, które poprawiają to, co ci przeszkadza w grze ale to już trzeba zagrać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować