Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2011 o 11:36, HumanGhost napisał:

Jakie mody zainstalować od razu do New Vegas? Skusiłem się na promocję i właśnie ściągam
grę. Ale czytałem, że lepiej od razu poinstalować dodatkowo troche modów. Jakie mozecie
polecić?


Polecam obejrzeć Modding Fallout New Vegas i Fallout New Vegas Mod Clinic na youtube. Gopher wymienia większość modów, bez których teraz nie wyobrażam sobie gry. Poradniki są profesjonalnie zrobione i pokrywają praktycznie wszystkie niejasności.

http://www.youtube.com/watch?v=DdfJME1nhGA
http://www.youtube.com/watch?v=MII4TO-G634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, na pewno skorzystam. Tylko jeden problem mam. Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje okienko "Nie wykryto urządzenia audio. Fallout nie może zostać uruchomiony.". O co chodzi?! Jakiego urządzenia audio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Ale jest inny. Instaluje te mody, ale coś nie bardzo ten mod manager je widzi. To znaczy w ogóle ich nie widzi. Gdzie konkretnie należy je rozpakować? W folderach z grą jest od cholery folderów Data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 18:06, HumanGhost napisał:

Problem rozwiązany. Ale jest inny. Instaluje te mody, ale coś nie bardzo ten mod manager je widzi. To znaczy w ogóle ich nie widzi. Gdzie konkretnie należy je rozpakować? W folderach z grą jest od cholery folderów Data.

Steam\SteamApps\common\fallout new vegas enplczru\Data a potem w odpowiednim podkatalogu (o ile mod tego wymaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 18:43, Karharot napisał:

A launcher samej gry je widzi?


Też nie. Rozpakowuję je normalnie, jak w instrukcji i nic to nie daje. Nie wiem w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 18:44, HumanGhost napisał:

Też nie. Rozpakowuję je normalnie, jak w instrukcji i nic to nie daje. Nie wiem w czym rzecz.

Hmmm. Te pliki miały instrukcje? I po zastosowaniu się do niej nadal gra nic nie widzi?
Możesz dać linki do tych modów na Nexusie? Nie mam w tej chwili zainstalowanej gry ale może coś mi zaświta jak się im przyjrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 19:09, HumanGhost napisał:

Mody wziąłem z linka podanego przez SpecShadow powyżej. Bez znaczenia jaki mod, bo i
tak nie widzi żadnego..


Spróbuj zaaplikować NVSE
http://nvse.silverlock.org/
http://nvse.silverlock.org/beta/nvse_2_beta12.7z

Uwaga
Rozpakowane pliki z archiwum wrzucasz do katalogu z grą, nie do katalogu Data.
Potem uruchamisz stosowny plik, potwierdzasz i ... napisz czy coś dało.

Właśnie coś mi ten spis Roja nie pasował... gra+NVSE+FOMM to podstawa w modowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 19:09, HumanGhost napisał:

Mody wziąłem z linka podanego przez SpecShadow powyżej. Bez znaczenia jaki mod, bo i tak nie widzi żadnego..

Czekaj, i z tych wszystkich modów ŻADEN nie jest widoczny? Możesz podać dokładną ścieżkę katalogu w którym je umieściłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Pliki programów (x86)\Steam\steamapps\common\fallout new vegas enplczru\Data\

SpecShadow -> Nic to nie dało. Nadal nie widzi żadnych modów. Jedyne co mi się z czasem zmienia to ilość plików w folderze z grą. Chyba ją odinstaluję i zainstaluję ponownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za trzeci post z rzędu, ale nic nie poradze, że tu ruch mały. ;]

Wygląda na to, że jednak mod MTUI działa, mimo nieobecności na liście w Plikach Danych i mod managerze. Hehe wiem to po porównaniu interfejsu z tym co jest na screenach dołączonych przez autora na stronie z modem. Wyglada to tak samo jak u mnie w grze. :-)

Miałem jeszcze prośbę o podanie linków do jakichś modów zwiększających jakość tekstur. Te z newvegasnexus są duże i trzeba być zalogowanym żeby je ściągnąć. Może ktoś ma cos takiego gdzieś indziej?
No i tego moda z posta powyżej też bym prosił, jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 15:33, HumanGhost napisał:

Miałem jeszcze prośbę o podanie linków do jakichś modów zwiększających jakość tekstur. Te z newvegasnexus są duże i trzeba być zalogowanym żeby je ściągnąć. Może ktoś ma cos takiego gdzieś indziej?

Podaj linki do Nexusa do modów o które Ci chodzi (do każdego z osobna) a Ci je ściągnę i reuploaduję na MediaFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Denerwujecie mnie. Znowu nachodzi mnie ochota na grę w nv, tym bardziej, że mam w połowie niedokończoną grę strzelcem, a ostatnio zepsuł mi się Skyrim i nie wiem co z nim zrobić... ehh chyba pora wrócić na pustynię Mojave. Tylko najpierw ogarnę sobie więcej modów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o NV tylko, że są dwa problemy.
Laptop - gra chodzi płynnie, w pewnym momencie zwyczajnie laptop się wyłącza. Bateria? Jest podłączony do prądu. Chyba szybiej żre prąd niż ładuje się i gromadzi energię. Zresztą wentylacjia jest taka, że parzy mnie po dłoniach. Jak ja kocham GeForce9600, mam w laptopie i miałem w PC, okropność... obstawiam, że to karta graficzna ogłasza kapitulację bo po natychmiastowym włączeniu sprzęt chodzi za to grafika wyje okropnie.
Dwa - zapomniałem przywieźć save''ów a postęp ogromy, od obecnego posiadanmpatię Legionu.ego save''a różni się - jakieś 20h na pustyni Mojave i 3 DLC ukończone.

Project Nevada niby fajny ale nie widzi mi się instalacjia, trzeba byłoby się pozbyć starych modów.

BTW. kiedy można i w jaki sposób zacząc pracę z Legionem? Bo zastanawiałem się, czy użyć na końcu Lonesome Road tej atomwki i posłać do piachu południowy zachód - rejony NCR, aby zyskać sympatię Legionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 12:20, SpecShadow napisał:

Też myślałem o NV tylko, że są dwa problemy.
Laptop - gra chodzi płynnie, w pewnym momencie zwyczajnie laptop się wyłącza. Bateria?
Jest podłączony do prądu. Chyba szybiej żre prąd niż ładuje się i gromadzi energię. Zresztą
wentylacjia jest taka, że parzy mnie po dłoniach.


Prawdopodobnie się karta przegrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować