Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2012 o 10:35, Karharot napisał:

Daj znać czy wszystko Ci się poprawnie ściągnęło ;)


Dzięki wielkie. Najlepszego w nowym roku. :-)
Biorę się za ściąganie.

Budo -> Tu się nie ma co denerwować. Tu trzeba grać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ściągnięte i poinstalowane. Wygląda na to, że wszystko działa. Mody sa na liście i gołym okiem widać w grze, że coś się zmieniło. PipBoy na pewno lepszy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, jeśli mowa o modach. Polecacie jakieś szczególnie? Mam znowu FNV i zacząłbym znowu grać, ale w Skyrim mody tak mnie wciągnęły, że i Fallouta muszę zobaczyć z jakimiś cudami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 21:48, HumanGhost napisał:

Ehh znowu coś spartoliłem. Mody działają i owszem, ale... noc jest zbyt ciemna. Da się coś zrobić z nocą? ;]

Wydaje mi się że ten plik z sekcji "misc" może służyć do regulowania odpowiedniego parametru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 22:08, Karharot napisał:

Wydaje mi się że ten plik z sekcji "misc" może służyć do regulowania odpowiedniego parametru ;)


Hehe w opisie moda doczytałem sie jak rozwiązać problem zbyt ciemnej nocy - trzeba się zaopatrzyć w odpowiedniego perka do widzenia w ciemności. ;]
Ale z drugiej strony taka ciemna noc jest bardziej realna. Muszę mieć tylko perka i będzie lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi chyba nie idzie te modowanie. Mam kilka modów, które miały teoretycznie poprawić jakość grafiki (która trzeba przyznać jest kiepska), ale jakoś tego za bardzo nie widać. Jedyny mod, który faktycznie poprawil jakość grafiki to mod dla tekstur broni. Problem w tym, że on się wyłącza jak włączam mod, który ma poprawiać wszystkie inne tekstury.. grrr....
Chyba jeszcze raz wywalę całą grę ze wszystkimi modami, zainstaluję od nowa, ściągnę wszystkie mody, które poprawiają coś tam i będę instalował po kolei próbując czy nie wywołują wzajemnie jakiś błędów.
Z jakimi modami gracie i jak to wygląda? Możecie dać jakieś screeny dla porównania? Bo na nexusie jest masa screenów z działaniem danego moda, ale mam dziwne wrażenie, że są sztucznie podkręcone. Używam tych samych modów i gra tak ładnie jak na tych screenach nie wygląda. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Weź po prostu graj zamiast orać się modami. Ja do wyglądu używam tylko detailed naturals bodajże. Oprócz tego mam kilka innych fajnych modów, ale bardziej użytkowych niż graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 12:59, HumanGhost napisał:

Coś mi chyba nie idzie te modowanie.

Mody na pewno się gryzą, bo zmieniają te same pliki. Najlepiej poszukaj w sieci jakiejś kompilacji takich modyfikacji, wtedy wszystko powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak modować to z głową. Jeśli chcesz ich używac to albo jednego dużego albo kilka małych. Inaczej moga być problemy.

@Budo
nie bluźnij. Gry na tym silniku muszą byc modowane, inaczej nie są zdatne patrz: Fallout3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opcjami graficznymi odnoszącymi się do zanikania różnych elementów grafiki. To im większa wartość tym grafika lepszy czym im mniejsza tym lepsza? Chce ustawić gręna maxa i mam problem bo nie wiem jak grę stawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 22:24, HumanGhost napisał:

Jakie mody z dodatkową bronią polecacie?


Jest nie za ciekawie. Nie ma takiej kompilacji jak FOOK dla F:NV (przynajmniej na nie znalazlem), do tego wszelkie paczki z bronią to jakieś przekombinowane, wypolerowane cacka. Akurat to jest wyjątkiem i nie chciałbym tego instalować ale co kto woli.

Dodatkowe spluwy np. w STALKERze są ok, tutaj nie jest ciekawie.
Jakby co - jest paka z broniami z poprzednich Falloutów (F1 i 2 oraz Tactics).
http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=37002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 22:24, HumanGhost napisał:

Jakie mody z dodatkową bronią polecacie?


Classic Fallout Weapons zdecydowanie super mod, godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe faktycznie. Tyle razy tu wchodzę i nie zauważyłem, że pierwszy post to opis moda. ;]
Już się ściąga, bo widzę, że poza bronią zawiera sporo poprawek.
Zainstalowałem grę od nowa i nie mieszam już tyle z tymi opcjami graficznymi. Zainstalowałem tego moda podanego przez Budo i Vanilla Sky. Ale Vanilla wyłączyłem, bo lepiej chyba jednak bez tego jest. A poza tym tylko nowego PipBoya i MTUI, którego w spisie nie widać, a który działa. ;]

Dzięki wszystkim za rady. Instaluję jeszcze tylko tego moda z pierwszego posta i dalej nie kombinuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Ciebie. W instrukcji do moda napisałeś, że Usunąć/przenieść w inne miejsce z katalogu "data" wszystkie pliki z rozszerzeniem ".esp". To znaczy również te z innych modów? Nie bardzo rozumiem. W takim razie twój mod nie działa z innymi czy jak?
Rozumiem, że przenieść do katalogu Data trzeba foldery "meshes", "sound", "textures" oraz pozostałe pliki nie będące folderami, czy tak? Tzn. pliki z meshes z moda skopiowac do meshes w folderze z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 11:27, Kraju napisał:

Są jakieś mody poprawiające grafikę w grze?


mistrz xD

o tym właśnie toczy się dyskusja od x postów. Sprawdź tu newvegasnexus.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 15:53, Budo napisał:

o tym właśnie toczy się dyskusja od x postów. Sprawdź tu newvegasnexus.com.


Dobrze wiedzieć. :D Nie patrzyłem na poprzednie posty. Widziałem tylko dyskusje na temat modów do broni. Dzięki za stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować