Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2012 o 08:33, HumanGhost napisał:

najlepiej żeby nikt mnie nie widział. :)

Widział czy nie - karma leci, bo ocenia postępowanie, a nie sam akt. A problem w tym właśnie, że mimo wszystko wpływa ona na zachowanie frakcji (tak, jakbyś został zauważony) i to jest do bani w FNV. Dlatego lekko zmieniłem proporcje udziału karmy by nieco złagodzić ten efekt "echa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 08:33, HumanGhost napisał:

No faktycznie ta reputacja czy karma jest trochę skaszaniona w NV. Hehe słowem, jeśli
już kraść to najlepiej tylko najbardziej wartościowe i najprzydatniejsze rzeczy. No i
najlepiej żeby nikt mnie nie widział. :)


Ja jedyne co kradłem to rzeczy do zestawów naprawczych i czasami amunicję, ale generalnie nie kradłem. Całą resztę sprzętów znajdujesz, w kryptach leży tyle gratów, że na 8 rat będziesz lasguny wynosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to chyba macie pirackie te Fallouty i wam się nie aktualizują XD Weźcie, bo na prawdę mi zależy na odpowiedzi chociaż tej czy wam też stanęło na 6-8% Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu coś mi się ściągnęło do NV. Ale nie było tego nawet 1 MB. Poza tym nic. Ale z drugiej strony ja to dopiero niedawno zainstalowałem, więc pewnie u mnie już te aktualki były w tym co ściągnąłem po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:19, HumanGhost napisał:

Parę dni temu coś mi się ściągnęło do NV. Ale nie było tego nawet 1 MB. Poza tym nic.
Ale z drugiej strony ja to dopiero niedawno zainstalowałem, więc pewnie u mnie już te
aktualki były w tym co ściągnąłem po raz pierwszy.

Jak grasz z modami to wyłacz opcje automatycznej aktualizacji na Steamie, bo będzie ci w kółko próbował zainstalowac plik Fallout_lang.esp. A tego pliku nie może być w "data", przynajmniej z moim modułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Po instalacji tej Twojej paczki modułów zgodnie z instrukcją gra podczas uruchamiania wywala i dostaję komunikat, że program przestał działać i wywala ją... Dlaczego tak się dzieje masz może jakiś pomysł?

EDIT:

Ok Skalowanie temperatury zawadzało, musiałem ten mod wyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 14:37, Isildur napisał:

Ok Skalowanie temperatury zawadzało, musiałem ten mod wyłączyć :)

Skalowanie temperatury? Masz na myśli skalowanie czasu czy ten submoduł Imp''a? Swoją drogą żaden z nich nie powinien wpływać na "grywalność", testowane 100 razy, może kolejność w FoMM trzeba było zmienić(?).
W każdym razie chciałbym wiedzieć, żeby ew. sprawdzić co jest z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 16:17, Aurelinus napisał:

> Ok Skalowanie temperatury zawadzało, musiałem ten mod wyłączyć :)
Skalowanie temperatury? Masz na myśli skalowanie czasu czy ten submoduł Imp''a? Swoją
drogą żaden z nich nie powinien wpływać na "grywalność", testowane 100 razy, może kolejność
w FoMM trzeba było zmienić(?).
W każdym razie chciałbym wiedzieć, żeby ew. sprawdzić co jest z nim nie tak.


Skalowanie temperatury nie działa, próbowałem zmieniać kolejność ale nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 16:50, Isildur napisał:

Skalowanie temperatury nie działa, próbowałem zmieniać kolejność ale nic nie pomogło.

A nazwa submodułu? Skalować temperatury się nie da, ni cholery, coś pokręciłeś w nazwie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:18, Aurelinus napisał:

> Skalowanie temperatury nie działa, próbowałem zmieniać kolejność ale nic nie pomogło.

A nazwa submodułu? Skalować temperatury się nie da, ni cholery, coś pokręciłeś
w nazwie... ;)


zModSub_SkalowaniePomiarTemperaturyPatch.esp - o To chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:42, Isildur napisał:

zModSub_SkalowaniePomiarTemperaturyPatch.esp - o To chodzi :)

Ok., teraz jasne, sprawdzę, u mnie w każdym razie śmiga, ale może w paczce się coś rozmagnesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:42, Isildur napisał:

Skalowanie temperatury nie działa, próbowałem zmieniać kolejność ale nic nie
pomogło.

Rzeczywiście coś się tam pozajączkowało. Możesz już ściagnąć poprawkę, pliki są teraz osobno, więc nie musisz ssać całej paczki, wystarczą "Opcjonalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 11:21, Aurelinus napisał:

Rzeczywiście coś się tam pozajączkowało. Możesz już ściagnąć poprawkę, pliki są teraz
osobno, więc nie musisz ssać całej paczki, wystarczą "Opcjonalne"


Ok dzięki działa :)
Powiedz mi jeszcze gdzie mogę kupić te plecaki, które zwiększają udźwig, bo jest masakra ze 120 punktami siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 13:58, Isildur napisał:

> Rzeczywiście coś się tam pozajączkowało. Możesz już ściagnąć poprawkę, pliki są
teraz
> osobno, więc nie musisz ssać całej paczki, wystarczą "Opcjonalne"

Ok dzięki działa :)
Powiedz mi jeszcze gdzie mogę kupić te plecaki, które zwiększają udźwig, bo jest masakra
ze 120 punktami siły ;)

Na pewno w Goodsprings (i losowo w innych wielobranżowych), a ten najlepszy (w dwóch wersjach kolorystycznych) ma Contreras w McCarran. Sam pancerz schowany w szkole w GS daje mały bonusik, niektóre inne także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 14:39, Aurelinus napisał:

Na pewno w Goodsprings (i losowo w innych wielobranżowych), a ten najlepszy (w dwóch
wersjach kolorystycznych) ma Contreras w McCarran. Sam pancerz schowany w szkole w GS
daje mały bonusik, niektóre inne także.


Szkołę przeszukałem całą i nie znalazłem, a co do handlarzy to jak byłem to nikt nie miał, teraz sprawdzałem to się pojawił towar, czy to jest błąd że raz jest a raz nie ma? Bo w sumie zagadałem w sumie zaraz po ukończeniu handlowania i już miał te plecaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś możliwość zresetowania terminali? Myślałem, że wrócą do używalności po jakimś czasie, a tu nic takiego się nie dzieje. Niestety wykorzystałem wszystkie 4 próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 15:13, Isildur napisał:

Szkołę przeszukałem całą i nie znalazłem,

W sejfie, czarna skóra.

Dnia 13.01.2012 o 15:13, Isildur napisał:

a co do handlarzy to jak byłem to nikt nie
miał, teraz sprawdzałem to się pojawił towar, czy to jest błąd że raz jest a raz nie
ma? Bo w sumie zagadałem w sumie zaraz po ukończeniu handlowania i już miał te plecaki...

Może to wina wiekuistego błędu w samym FNV, który powoduje, że update każdego, dowolnego sklepu następuje nieprawidłowo (tzn. zamiast co 3-5 dni, robi to się tylko przy wczytaniu gry).

Spoiler

Doraźnie można to naprawić poprzez zapisanie gry obok sprzedawcy, wyjście z gry na pulpit, powrót i wczytanie sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować