Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie kolejny Fallout! Robiony przez ekipę Black Isle!

237 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2009 o 18:17, TobiAlex napisał:

Najpierw Fallout 3 za bardzo podobne do Obliviona a
teraz nowy Fallout będzie za bardzo podobny do Neverwinter Nights 2 (można przypuszczać,
że będzie działać na tym samym engine).

A będzie oparty o system D&D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to żem się nie spodziewał!!!

Czekajmy na rozwój wydarzeń, jako że zupełnie nie wiemy co ma zamiar zrobić Obsidian - ani tym bardziej, co zlecono(?) im zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:24, Henrar napisał:

Widzisz, ale LucasArts i tak by to zleciło innemu studiu, a jak ci się nie podoba stan
obecny Kotora2 to ściągnij sobie wszystkie mody z "restored" w tytule. I Kotor2 nie był
gniotem, są o WIELE GORSZE gry. taki Fallout 3 na przykład.

To ze sa o wiele gorsze gry nie oznacza ze kotor nie byl gniotem bo jak na oczekiwania i cene to spisal sie miernie. I powtarzam bo to najwiekszy zarzut, popsul historie trylogii bo jak inaczej mozna tlumaczyc brak trojki i przymiarki do pasujacego do wszystkiego mmorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe :) Ta Bethesda ? Czy mówimy o tej znienawidzonej przez zrzędy i marudy Bethesdzie ? Czy mówimy o firmie, której "pro - gracze i jedyni prawdzi jak net długi i szeroki znaffcy cRPG" zarzucają profanację serii ? I ta Bethesda pozwoliła zrobic grę Obsydianowi. Co za pstryczek w nos fanatyków :)

A tak bardziej serio. Ciesze się - F3, choć grą złą nie był poprzednikom jednak nie dorównał. Na Obsydian umiarkowanie liczę - ponoć zrobili świetne NwN 2 (niestety z braku czasu nie grałem) i świetny KoTOR 2. Ten drugi wprawdzie był lekko niedokończony (a końcówka ssała zupelnie) - za co winię przede wszystkim LA, ale także chłopaków z Obsydianu - bo zabrakło im jaj żeby poprosić o wiecej czasu... ale grało sie w niego świetnie :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i im zabrakło, może źle zrobili, że nie postawili się - niestety dwójka na tym ucierpiała. Zakończenie nie ssało, c co prawda, ale z nim jest taki problem, że równie dobrze mógł to być środek gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:19, Principes napisał:

Wszystko wskazuje na to, że dostaniesz dodatek do Fallout:Oblivion edition robiony przez
inną ekipę. Spiep...ony gameplay pozostanie


Wszystko czego jako fan RPG i Fallouta w szczególności wymagam od nowej produkcji w tym uniwersum, to klimat i fabuła. W F3 mi tego brakowało. Obsidian udowodnił moim zdaniem choćby w KotORze 2, że potrafi zrobić grę klimatyczną i z ciekawą fabułą.
Nawet jeśli zrobią grę na tym samym silniku, to i tak może być ona na ''starym'' poziomie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinno być dobrze. Mi się tam Fallout 3 podobał, nie jestem hardcorowcem ;P


Oby tylko z tej serii simsów nie zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Obsidian prosił LucasArts, ale kazali im dotrzymać terminu :( Dla mnie zakończenie (a raczej zakończenia) nie ssało (ssały), ale jak napisał Revanchist, mógłby to być środek gry. Fallout 3 może i zły ogólnie nie był ale był taki jakiś nijaki, z kiepskimi dialogami, z ciągłą walką, bezsensowną brutalnością i praktycznie bez możliwości pokojowego zakończenia questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:38, Henrar napisał:

Podobno Obsidian prosił LucasArts, ale kazali im dotrzymać terminu :( Dla mnie zakończenie
(a raczej zakończenia) nie ssało (ssały), ale jak napisał Revanchist, mógłby to być środek
gry. Fallout 3 może i zły ogólnie nie był ale był taki jakiś nijaki, z kiepskimi dialogami,
z ciągłą walką, bezsensowną brutalnością i praktycznie bez możliwości pokojowego zakończenia
questów.


Wciąż mam jednak nadzieję, że Beth nie zrobi kolejnego skoku na kasę (w co wątpię patrząc na DLC i postanowienie zrobienia serialu i filmu na podstawie Fallouta) i pozwoli obsidianowi na zrobienie nowego F według ich uznania i pozwolą im na dopieszczanie swojego dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, a jednak miałem nadzieję na coś w postaci NWN 2, a nie kolejnego Obliviona. Niestety Bethesda, nawet jeżeli są tylko wydawcą, umie tylko takie gry robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KotOR 2 nie był zły..był świetny, i nie ważne, że był niedokończony ..grało się w niego super i gra nadal. To, że został tak okrojony to nie wina Obsidian a raczej LA bo nie pozwolili podobno na dłuższy czas produkcji. Obsidian spisał się wyśmienicie przy NWN2, jednej z lepszych RPGów ostatnich lat. Jednak nowy Fallout praktycznie sie nie zmieni co do trójki. Bethesda stara się wyciągnąć znowu kase od graczy ale jest pewnie zajęta przez prace nad kolejną częścią TES'' a i dlatego zleciło prace znanym programistą. To będzie Fallout 3 z nowymi lokacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:36, Furr napisał:

Obsidian udowodnił moim zdaniem choćby w KotORze 2, że potrafi zrobić grę klimatyczną i z ciekawą fabułą.


Jak najbardziej. Klimat jest świetny (choć to jest też zasługa Griskeya), podczas gry czułem ten stary dobry klimat filmów i gier Star Wars, przypomniały mi się te dawne czasy. Co prawda, "fun factor" nie jest taki jak w przypadku zręcznościówek i FPSów, tudzież space simów, ale tutaj polemizowałbym sam ze sobą.
A fabuła była całkiem świeżym powiewem w Gwiezdnych Wojnach. Mroczna, całkiem pokręcona i niejednoznaczna, coś innego niż jedynka, w której mieliśmy klasyczne Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:36, Furr napisał:

> Wszystko wskazuje na to, że dostaniesz dodatek do Fallout:Oblivion edition robiony
przez
> inną ekipę. Spiep...ony gameplay pozostanie

Wszystko czego jako fan RPG i Fallouta w szczególności wymagam od nowej produkcji w tym
uniwersum, to klimat i fabuła.


Fan cRPG powinien stawiać na piedestale uniwersum/klimat, wybory&ich konsekwencje oraz mechanikę rozgrywki. Bez tych dwóch ostatnich dostaniesz miernotę.

Przecież Obsidian za Chiny Ludowe nie zmieni grafiki, o rzucie izometrycznym, narratorze, czy choćby opcji walki turowej nie wspomnę - bez tego dostaniemy kolejny badziew, tyle, że z ciekawszymi questami i NPC z krwi i kości.

Dnia 20.04.2009 o 18:36, Furr napisał:

Dla mnie Fallout 3 to jedna z najlepszych gier, w które grałem,


Od razu widać, że w wiele nie grałeś...

Dnia 20.04.2009 o 18:36, Furr napisał:

dlatego z niecierpliwością czekam na kontynuację serii ;).


Serii Fallout 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować