Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Tom Clancy`s H.A.W.X. - wygraj odlotową koszulkę

36 postów w tym temacie

o.0 nie bierzecie udziału? Fajnie, większe szanse dla mnie ;PP Zresztą jak już pisałem w innym temacie, ta koszulka i tak już jest moja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta koszulka i tak już jest moja xD

Żebyś sie nie zdziwił,ale nie zrozum mnie źle z całego serca chciałbym abyś wygrał,ale przy obecnym systemie konkursowym masz nikłe szanse,chyba że założysz jeszcze na gram.pl z 20 dodatkowych kont:) Wtedy jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ta koszulka i tak już jest moja xD
Ta? A jakim cudem jak podobno nie bierzesz udziału ;PP

Dnia 20.04.2009 o 18:22, NecroVisioneR napisał:

Żebyś sie nie zdziwił,ale nie zrozum mnie źle z całego serca chciałbym abyś wygrał,ale
przy obecnym systemie konkursowym masz nikłe szanse,chyba że założysz jeszcze na gram.pl
z 20 dodatkowych kont:) Wtedy jak najbardziej.

eee... tam. Trzeba myśleć pozytywnie.

@Mex12
Teoretycznie jest losowanie, ale w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:26, confident napisał:

>ta koszulka i tak już jest moja xD
Ta? A jakim cudem jak podobno nie bierzesz udziału ;PP
> Żebyś sie nie zdziwił,ale nie zrozum mnie źle z całego serca chciałbym abyś wygrał,ale

> przy obecnym systemie konkursowym masz nikłe szanse,chyba że założysz jeszcze na
gram.pl
> z 20 dodatkowych kont:) Wtedy jak najbardziej.
eee... tam. Trzeba myśleć pozytywnie.


CZłowieku,to jest cytat z twojej wypowiedzi,Boże ty nie widzisz że sam to napisałeś,chciałem zacytować ale forum potraktowało to jako moje zdanie,ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:18, confident napisał:

o.0 nie bierzecie udziału? Fajnie, większe szanse dla mnie ;PP Zresztą jak już pisałem
w innym temacie, ta koszulka i tak już jest moja xD



Tia.. znów wygrają osoby o nickach "jestemziompl39"; "sarna21"; "lubielizaki99pl". To się robi powoli żenujące... Oczywiście, jeśli wygrasz - brawo, ale ja bym się tak zbytnio nadzieją nie napawał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:22, NecroVisioneR napisał:

ta koszulka i tak już jest moja xD

Czy ja już nie pisałem że będzie moja? ;)
Zauważyłem Edit, żeby nie było.
Mex12:
Nikt tego nie wie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:28, NecroVisioneR napisał:

CZłowieku,to jest cytat z twojej wypowiedzi,Boże ty nie widzisz że sam to napisałeś,chciałem
zacytować ale forum potraktowało to jako moje zdanie,ech...

"CZłowieku" wiem, że ja napisałem wcześniej identyczny tekst, ale tak sformułowałeś swoją wypowiedź, że równie dobrze mogło być to powtórzenie mające na celu zwrócenie mojej uwagi na to, że nie wystarczy napisać "ta koszulka jest już moja", bo każdy może to zrobić... nawet ty. Ale zresztą co ja będę gadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się uda, wygrać mi się raz kiedyś udało, grę w konkursie na hasło reklamowe dla Platynowej Kolekcji. Na graficzkę nie liczyłęm ale może chociaż t-shirt tym razem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować