• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
niebieski34

Company of heroes

Pytanie

Proszę o pomoc w sprawie gry CoH.Miałem zainstalowane obie części , drugą ze spolszczeniem.Po odinstalowaniu pozostało coś takiego "FAKEMSI Company of heroes".Nie mogę w żaden sposób tego usunąć.Teraz w ogóle nie mogę zainstalować ani pierwszej ani drugiej części CoH.Przy instalacji pierwszej części pokazuje się komunikat , że mam zainstalowaną nowszą wersję i trzeba najpierw ją usunąć.Czyściłem rejestr ale wpis w panelu "Dodaj/usuń programy " nadal jest.Co to jest i jak się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.04.2009 o 08:03, niebieski34 napisał:

Proszę o pomoc w sprawie gry CoH.Miałem zainstalowane obie części , drugą ze spolszczeniem.Po
odinstalowaniu pozostało coś takiego "FAKEMSI Company of heroes".Nie mogę w żaden sposób
tego usunąć.Teraz w ogóle nie mogę zainstalować ani pierwszej ani drugiej części CoH.Przy
instalacji pierwszej części pokazuje się komunikat , że mam zainstalowaną nowszą wersję
i trzeba najpierw ją usunąć.Czyściłem rejestr ale wpis w panelu "Dodaj/usuń programy
" nadal jest.Co to jest i jak się tego pozbyć.


Witam. Przenoszę temat do podforum pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2009 o 10:28, RobeN napisał:

Pobierz Microsoft Installer CleanUp, zainstaluj i uruchom.
Na liście będziesz miał (poza innymi programami) również te FAKE''i.
Usuniesz je za pomocą tejże właśnie aplikacji.

http://download.microsoft.com/download/e/9/d/e9d80355-7ab4-45b8-80e8-983a48d5e1bd/msicuu2.exe

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam prośbę o pomoc

Wczoraj zainstalowałem dodatek ToV, zacząłem kampanię Tygrysem i pojawił się zonk....:

Nie mam opcji naprawiania czołgu w menu! (jestem już w 3 misji i się strasznie męczę)

Czy ktoś miał tu taki problem?
Grę miałem w wersji 2.501, zainstalowałem ToV - tenże sam zaczął coś mieszać w patchach, później pojawił się problem z rejesteracją, automatycznie podstawił się klucz (po włączeniu gry), który wpisywałem podczas instalacji, ale serwer go nie akceptował. Wpisałem ręcznie ten sam kod i poszło. No i niby wszystko ok, ale gdzie jest opcja naprawiania, pytam.....

Z góry dzięki za pomoc


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2009 o 15:37, ts04 napisał:

>

Musisz wjechać do miasta, inaczej się nie pokaże.


wjechałem, jeździłem, czyniłem destrukcję i skończyłem misję sukcesem...
zacząłem kolejną misję (w tym samym mieście) i nadal to samo, dojechałem do połowy miasta i nadal brak ikonki.

Teraz się zastanawiam, grałem tylko na poziomie expert - może na tym poziomie nie ma naprawiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2009 o 16:00, pleff napisał:

> >
>
> Musisz wjechać do miasta, inaczej się nie pokaże.

wjechałem, jeździłem, czyniłem destrukcję i skończyłem misję sukcesem...
zacząłem kolejną misję (w tym samym mieście) i nadal to samo, dojechałem do połowy miasta
i nadal brak ikonki.

Teraz się zastanawiam, grałem tylko na poziomie expert - może na tym poziomie nie ma
naprawiania?


Hmm tak, też chyba tak było u mnie, to pewnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować