Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - zapowiedź

49 postów w tym temacie

God of War na PSP jest grą świetną, zdecydowanie. Chętnie bym pograł w tego, bo zapowiada się dość apetycznie.
Ciekawe jest to, że zabijamy tu Heliosa, którego w Chains of Olympus się ratowało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie ale mam nadzieję że jej brak na xboxie 360 wynagrodzi Dante''s inferno. A co do grafiki. Ciekawe czy faktycznie pobije crisisa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bóg Wojny powraca w glorii i sławie pod koniec tego roku." ale chyba fiskalnego , ktory koczy sie wraz z koncem marca...albo kwietnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chłopaki twierdzą bowiem, że GOW 3 będzie najładniejszą grą jaką widzieliśmy i bez trudu zmiażdży pod tym względem znanego z PC Crysisa."

Aż banan się na twarzy formuje - na razie widzę jeno koszmarny efekt "świecenia" się glacy Kratosa i oponentów. Za wysoko "chłopaki" mierzą.

Czekać specjalnie nie czekam - jest mi naprawdę obojętne kiedy GoW3 zagości w naszych domach. PS3 nie mam, aczkolwiek trzeciego God of War nie odpuszczę (dorwę się do konsolki znajomego) i zaliczę (przynajmniej) raz, głównie dla zwieńczenia opowieści "ducha Sparty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczę na 2 pierwsze części na BlueRay w edycji kolekcjonerskiej. Pogrywałem w nie u kolegi dość sporo, jednak zaliczeniem gry w 100 % bym tego nie nazwał :(

Nie martwił bym się też o to, że bronie zostaną przepakowane .Co jak co, ale ekipa Boga Wojny głupia nie jest ;)

PS3 pokazało pazur już przy Uncharted , całą pazurzastą łapę w Killzone 2. FullHD mówicie i najlepiej wyglądająca gra ever ?? Trzymam za słowo panowie.Mam nadzieję, że to nie tylko czcze obietnice. Są gry na konsole Sony i jest God Of War. To jest klasa sama w sobie.

Na screenach widać niedoskonałości grafiki, przenikanie tekstur (stopy postaci wchodzą w grunt),pikselozę mgieł i blurów, ale uznaję to za "bugi wersji testowej". Do roboty Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość nowych gier to syfy, ale ta gra zapowiada się bardzo dobrze tylko szkoda, że nie mam żadnych najnowszych konsol :(. A jestem ciekawy jak by wyglądała wersja na WII gdyby wogóle była tak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 18:59, Niflheim napisał:

"Chłopaki twierdzą bowiem, że GOW 3 będzie najładniejszą grą jaką widzieliśmy i bez trudu
zmiażdży pod tym względem znanego z PC Crysisa."

Aż banan się na twarzy formuje - na razie widzę jeno koszmarny efekt "świecenia" się
glacy Kratosa i oponentów. Za wysoko "chłopaki" mierzą.


Ja bym to opisał tak: Wszechobecny Bloom Effect i niskiej jakości tekstury. Chłopaki albo za wysoko mierzą albo te screeny są o zaniżonej jakości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medyk
Wersji na wii nie będzie bo grę wydaje SONY.

Koski
Akurat takie wrażenie robią screeny z pokazanego kawałka gameplayu. Co do stwierdzeń, że grafika zmiażdży Crysisa to należy je między bajki włożyć. Mimo tego, że konsole dobrze radzą sobie z Cry Engine 2 co ostatnio udowodniono to jednak odstają sprzętowo od mocnych pctów i tego się nie ominie.

Na samą grę czekam, choć dopiero będzie w 2010. W 2009 zarządzi Uncharted 2. Tam jest grafa. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie źle to wygląda. Kijowe mało dokładne otoczenie. cienie zasysają co widać w niektórych miejscach a do tego niska rozdzielczość tekstur, przeciwnicy też bez szaleństw... tylko kratos trochę się wyróżnia. Do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 21:51, Filip41 napisał:

Graficznie źle to wygląda. Kijowe mało dokładne otoczenie. cienie zasysają co widać w
niektórych miejscach a do tego niska rozdzielczość tekstur, przeciwnicy też bez szaleństw...
tylko kratos trochę się wyróżnia. Do bani.


Tak oceniamy grafikę w połowie prac nad grą. Najlepiej dzięki screenom już wystawiać ocenę grze która ma premierę za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować