Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Hugo - temat ogólny

33 postów w tym temacie

Cześć. Co sądzicie o trolu, zwanym Hugo. Nie chodzi mi tylko o gry z tej seri, ale wogule o niego. Ja dla mnie to on jest z deczka denerwujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:43, olcia13 napisał:

Ja dla mnie to on jest z deczka denerwujący...


bo to jest program dla maluchów dla tych którzy wyrośli z tego to jest denerwujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:45, Norbi.7 napisał:

> Ja dla mnie to on jest z deczka denerwujący...

bo to jest program dla maluchów dla tych którzy wyrośli z tego to jest denerwujące :)

ale czasem bywa, że to oglądam, mimo mojego wieku. Ale mojego młodszego kuzyna ( 6lat) też Hugo denerwuje ( on się go raczej boji). a tak apropos sam Hugo jest nienajgorzszy, ale jego głosik mnie dobija :-D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:48, Norbi.7 napisał:

ta jego mania juz dawno minela .. a jego gry [komputerowe] nigdy nie wydalaly mi sie dobre
:/

Masz rację. Te gry są po prostu głupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 19:15, Kukowsky napisał:

> Jest.
Gdzie? Bo ja ostatnio nie jestem na bieżąco... ;)

Na Polsacie w soboty i w niedziele ok. 9: 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 19:17, Remember_The_Name napisał:

Może i jest denerwujący ale i tak wymięka przy Teletubisiach...

No.. Teletubisie to jeszcze nic w poruwnaniu z Kasztaniakami, albo Krecikiem (ale ja krecika lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 19:41, olcia13 napisał:

> Może i jest denerwujący ale i tak wymięka przy Teletubisiach...
No.. Teletubisie to jeszcze nic w poruwnaniu z Kasztaniakami, albo Krecikiem (ale ja krecika
lubię)


Akurat kasztaniaki są fajne:P Krecik również, te bajki jakoś tak dobrze pamiętam;) Pomimmo, że nie oglądam dobranocki już ho ho :) Co do teletubisiów, to jak to się teraz mówi są "żalowe" ;P I tak najlepszymi bajkami ze wszystkich są oczywiście "Bolek i Lolek" i "Reksio" :D Natomiast Hugo dla mnie, nie jest niczym ciekawym, ani specjalnym:P (oglądałem z kuzynką) Ogólnie obecne programy rozrywkowe dla dzieci, czy też bajki, "wymiękają" przy tych co były kiedyś, a może ja jestem staroświecki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 20:02, fRgy napisał:

> > Może i jest denerwujący ale i tak wymięka przy Teletubisiach...
> No.. Teletubisie to jeszcze nic w poruwnaniu z Kasztaniakami, albo Krecikiem (ale ja krecika

> lubię)

Akurat kasztaniaki są fajne:P Krecik również, te bajki jakoś tak dobrze pamiętam;) Pomimmo,
że nie oglądam dobranocki już ho ho :) Co do teletubisiów, to jak to się teraz mówi są "żalowe"
;P I tak najlepszymi bajkami ze wszystkich są oczywiście "Bolek i Lolek" i "Reksio" :D Natomiast
Hugo dla mnie, nie jest niczym ciekawym, ani specjalnym:P (oglądałem z kuzynką) Ogólnie obecne
programy rozrywkowe dla dzieci, czy też bajki, "wymiękają" przy tych co były kiedyś, a może
ja jestem staroświecki ?:)

Nie prawda, te bajki po prostu mają swój urok ja też je miło wspominam z dzieciństwa. Ale Gumisie to przerombana bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 20:05, olcia13 napisał:

Nie prawda, te bajki po prostu mają swój urok ja też je miło wspominam z dzieciństwa. Ale Gumisie
to przerombana bajka!


Różnica prawdopodobnie polega na tym, że te obecne są robione pod "inne" dzieci, czy mlodzież. Czasy się zmieniają i teraz dzieciom podobają się całkimem inne rzeczy ;) Np. nie przypoinam sobie, żeby kiedyś było tyle przemocy w bajkach. No ale to już taki offtopic:) a co do tych starszych bajek, to mam taki sentyment itp:) Ciekawe co jest przerąbanego w Gumisiach? Bo nie bardzo rozumiem?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 20:11, fRgy napisał:

> Nie prawda, te bajki po prostu mają swój urok ja też je miło wspominam z dzieciństwa.
Ale Gumisie
> to przerombana bajka!

Różnica prawdopodobnie polega na tym, że te obecne są robione pod "inne" dzieci, czy mlodzież.
Czasy się zmieniają i teraz dzieciom podobają się całkimem inne rzeczy ;) Np. nie przypoinam
sobie, żeby kiedyś było tyle przemocy w bajkach. No ale to już taki offtopic:) a co do tych
starszych bajek, to mam taki sentyment itp:) Ciekawe co jest przerąbanego w Gumisiach? Bo nie
bardzo rozumiem?;p

Gumisie są.. no, są głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 20:15, Michał Raven napisał:

>Ale Gumisie to przerombana bajka!

Co??? Gumise, to fajna bajka( fan Gumisów, Smerfów itp.;)), bynajmniej lepsza od Hugo.

A co sądzisz o muminkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować