Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stań się potężny! Startuje pre-order Prototype

21 postów w tym temacie

Taak musisz kupić Staniesz się potężny!... ja to na proszkach czytałem.
Ale w sumie to nie przepadam za taką surrealistyczną siekanką .
Przykładem tego jest
" ....jak został poddany eksperymentom genetycznym. Koniec końców ląduje w Nowym Jorku bez wiedzy na temat tego, kim jest i jakie zdolności posiada. Tymczasem przez Nowy Jork przetacza się zaraza, zmieniająca ludzi w mutantów...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny konsolowcy zostają wydymani w kakałko :) 100 zł różnicy na tym samym tytule w porównaniu do wersji PC. Dobrze jednak mieć dodatkowo komputer. A swoją drogą ta gra nie ma multiplayer więc ogólnie nie wiem po co komuś coś takiego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zachęcający, ale jakoś super extra to się nie prezentuje. Jestem podobnego zdania co Redjevel.

" ....jak został poddany eksperymentom genetycznym. Koniec końców ląduje w Nowym Jorku bez wiedzy na temat tego, kim jest i jakie zdolności posiada. Tymczasem przez Nowy Jork przetacza się zaraza, zmieniająca ludzi w mutantów...."

Brzmi to trochę jak naciągana historyjka. Poczekamy na opinie to i może na półce się miejsce znajdzie. Cena też nie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:03, Shelazar napisał:

Z jednej strony mamy naciąganą historię, z drugiej można wyrwać komuś członka, chyba
zaryzykuję.


Na twoim miejscu zastanowił bym się jeszcze, w końcu pre order nastawiony na 30.6.2009
a stracone złocisze już nie wrócą.
Zobaczę może kiedyś gameplaye a nuż mi się odmieni, no ale jakoś sceptycznie jestem nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że coraz częściej przekraczany jest próg 100 złotych przy premierach gier PC-towych :/


Grę kupię zaraz po upgradzie kopma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I po raz kolejny konsolowcy zostają wydymani w kakałko :) 100 zł różnicy na tym samym tytule w porównaniu do wersji PC. Dobrze jednak mieć dodatkowo komputer."

Albo odwiedzac Allegro, konsolowa po miesiacu spada o ponad 50-60 zl (z 189 jak w normalnych sklepach), np. fear2 za 90zl mozna kupic nowke ze sklepu, co jak na konsole bdb cena :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się takiej ceny , myślałem ze stanie 99 zł. ale kupie jeśli mój komp udźwignie :) jest na mojej liscie ! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy co z tego że ta gra jest taka droga skoro i tak pomyślcie sobie ile kosztuje komputer aby udźwignąć tę grę na full detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować