Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype sporo zyskał na dużym poślizgu

20 postów w tym temacie

Fakt, zainteresowanie większe nakręca, żeby się to tylko developerowi opłaciło bo jak się okaże że gra będzie nie teges to ludzie będą po niej jeszcze bardziej jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 12:26, dresX napisał:

Według mnie Prototype to najważniejsza gra ktora w tym roku wyjdzie na konsole i PC.
Bardzo na nią czekam.


To masz mocno zawężone pole widzenie, bo Prototype to jedna z kilu bardzo istotnych i ważnych premier tego roku i na PC i na konsole, a sama gra, może okazać się świetną, a co ważniejsze może być świeżym spojrzeniem i całkiem nową jakością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:05, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie czy ta gra będzie zawierać tryb multiplayer ?


lrn2read - "Zgodnie z ostatnimi informacjami produkcja z Aleksem Mercerem w roli głównej będzie pozbawiona trybu multiplayer. Twórcy tłumaczą tę decyzję chęcią stworzenia doskonałego modułu dla pojedynczego gracza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szw3dzik- A newsy to ty czytasz?
Ten news trochę mnie przekonał do tego tytułu skoro misje mają być zróżnicowane,jednakże nie ma mowy o pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem co z tego wyjdzie. Gra według zapowiedzi i zapewnień twórców ma być na prawdę świetna, dodatkowy wszystko na to wskazuje, ale jak widzę materiały filmowe z gry to zaczynam myśleć, że będzie to kolejna bezmyślna nawalanka, do tego z motywem "latania" (bleee) i co najwyżej średnią grafiką. Mam nadzieję, że tak nie będzie gdyż od dawna czekam na ową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam , na tą grę, ale z biegiem czasu mam takie same obawy jak szeretucha, gameplaye nie napawają optymizmem dlatego moj status z " na 100 % kupie" zmienił się na "pożyjemy, zobaczymy recki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciągle nie mogę do tej gry przekonać, Wszystko wydaje mi się jakieś szarobure i nieciekawe... Mam jednak nadzieję, że może się miło rozczaruję.

BTW Wiadomo coś w kwestii dema?


EDIT:
Ehh... Jak ja kocham odkopywane newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować